Skocz do zawartości

[200 l] Roślinniak


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niebieskie jest takie bardziej naturalne, ale to pomarańczowe przyjemnie kontrastuje i bym minimalnie bardziej za nim optowal.

 

Dobrze wiedzieć ze jest nadzieja dla moich amano, bo od zakupu tydzień temu może z jedna widziałem, już niejako spisałem część na straty, że mi gdzieś w gąszczu padły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Daj im czas .Spokojnie U mnie Skalarki złożyły jakieś kilka dni temu pierwszą ikrę . Ale od ich zakupu minęło już sporo miesięcy ......Ryby są już pokaźnych rozmiarów i potrafią zadbać o swój rewir . I ty się doczekasz Cierpliwości. Ja póki co ikry nie odławiałem nie wiem czy warto nie wiem czy na moje skalarki będą chętni .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ogólnie to bardzo , bardzo ładnie. Tło na plus!! Bardzo ładnie tutaj wygląda. Jedynie co to dosadziłbym wysokich roślin na prawą stronę, troszkę pustawo tam ;).Uważaj z tym mchem na kamieniach,postaraj się go za bardzo nie przysypywać. Wydaje mi się,że rośliny lepiej prezentowały by się w zwartych kępach :roll: , teraz masz troszkę je porozrzucane. I najważniejsze: chowaj rurkę i termometr !!!! ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiałem się długo :shock: co jest nie tak:

Najpierw rzuca się w oczy tło (ten kolor razi w oczy), potem ryby i na końcu rośliny :roll: . Ja bym to zmienił na ryby, rośliny, tło. Ryby są, tło jest :geek: , brakuje roślin (raczej wysokich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ten kolor tła to strzał w dziesiątkę, ale tak się zastanawiałem jakby wyglądał kolor podchodzący bardziej pod brąz skoro mamy to do czynienia z takim biotopem, chociaż sam już nie wiem czy jest to BW, DW czy GW;P? czy jakiekolwiek W ale stawiam na mix tych wszystkich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ten kolor tła to strzał w dziesiątkę, ale tak się zastanawiałem jakby wyglądał kolor podchodzący bardziej pod brąz skoro mamy to do czynienia z takim biotopem, chociaż sam już nie wiem czy jest to BW, DW czy GW;P? czy jakiekolwiek W ale stawiam na mix tych wszystkich;)

pod brąz...hmmm spróbuję ;) ale myślę że będzie troche ciemno.

Sama nie wiem co to za biotop :D nawet nie nastawiałam się zakładając akwarium na biotop...tak chyba jakoś wyszło ;)

cieszę się , że się podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie nic nie kombinuj z tłem jest bardzo dobre i póki co pasuje do tego aranżu całość prezentuje się bardzo dobrze natomiast jeśli chodzi o 3 plan dałbym w lewy róg Heteranthera zosterifolia, często ją przycinając ładnie się rozkrzewi będzie super efekt a w drugim rogu Limnofila wodna ,ale to już zależy od Ciebie jaki masz plan na akwarium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...