Skocz do zawartości

[200 l] Roślinniak


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium odjechane na maxaaaaaaaa !!! W tym wydaniu jakie tu widze wszystko Mi osobiście pasuje...... Fakt skalarki wyglądają na ciekawe (czekam na foty) Widzę spore postępy u Tutejszych akwa maniaków:P

no to mnie shadow zaskoczyłes :D dzięki ;) fotki dodam w przyszlym tygodniu we wtorek ...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne i faktycznie wzorek jak na Dzikusa :) Szkoda tylko ze maja tak króciutkie płetwy piersiowe i odbytowe :( Moje jak płyną to pięknie im te płetwy się ciągną jak welony .......

a ja tam wole jak skalary mają postawione pionowo pletwy ;)

no i Skalarki tak jak myslałem :D dzikusy ,śliczne :D

shadow mówi że do dzikusów im daleko więc nie będą to dzikusy tylko dziki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak ..zrobiłam dzisiaj podmianę i obciachałam wywłócznik ktory miał około metra :o:) [sprzedaje ponad 60 cm w Gieldzie ] skalary urosły ogromnie i myslę ze nie długo zaczną dobierać się w parki bo juz są sprzeczki miedzy nimi :)

w przyszłym tygodniu jadę do zoologa chociaż by się waliło i paliło...

post-450-1368515676629_thumb.jpg

post-450-13685156766559_thumb.jpg

post-450-13685156766846_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu będę złym wujkiem i powiem co myślę. Wcale mi się nie podoba, jeszcze daleko temu baniakowi do miana "raju dla pielęgniczek" ;)

 

Nic tam nie widać wszystko jakby się zlewało w jedną wielką kulę "czegoś". Praktycznie poza nurzańcem, wywłócznikiem i chyba jakąś Hydrocotylą nic nie widać, jak dla mnie akwarium bez pomysłu, bez podziału na jakiekolwiek plany. Brak jakiejś inwencji w tym wszystkim, nawet przy niewielkim udziale przecież roślin i ich różnorodności - jak u Ciebie - można stworzyć coś ciekawego, tu cięzko określić bo tak jak mówię mam wrażenie że patrzę na jeden wielki kłębek czegoś zielonego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu będę złym wujkiem i powiem co myślę. Wcale mi się nie podoba, jeszcze daleko temu baniakowi do miana "raju dla pielęgniczek" ;)

 

Nic tam nie widać wszystko jakby się zlewało w jedną wielką kulę "czegoś". Praktycznie poza nurzańcem, wywłócznikiem i chyba jakąś Hydrocotylą nic nie widać, jak dla mnie akwarium bez pomysłu, bez podziału na jakiekolwiek plany. Brak jakiejś inwencji w tym wszystkim, nawet przy niewielkim udziale przecież roślin i ich różnorodności - jak u Ciebie - można stworzyć coś ciekawego, tu cięzko określić bo tak jak mówię mam wrażenie że patrzę na jeden wielki kłębek czegoś zielonego.

 

Pozdrawiam.

zły wujku ja o tym wiem :D juz dawno miałam się wybrać do zoologa ale no cóz ...brak czasu.. we wtorek najprawdopodobniej jade do zoologa i kupie roslinki jakieś kontrastowe tak zeby się to nie zlewało wszystko np. ludwigę repens ...część roslin z tego akwa [oprócz mikrosorium] trafi do 70 litrów i tu dojdą nowe ..ciekawe tylko jak mi to wyjdzie...rosliny sprawują sie dobrze bo rosną szybko ..dokupie jeszcze Vallisanerie i poprzestawiam rośliny ...byc moze dojdzie jeszcze jakiś korzeń ...ogónie na razie wszystko się na zdjęciach zlewa choc w rzeczywistosci nie jest tak zle ...napewno dojda tak jak wczesniej pisałam roslinki "czerwone'' , łupki z mchem , jakieś niskie roslinki na 1 plan ...

wiec zmiany będą ,mam nadzieje ze na lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...