Skocz do zawartości

[200 l] Roślinniak


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tło super bo oryginalny kolor i jest zewnętrzne ;)

jeszcze 2-3 miesiące i będę miał akwa 240L i chcę mieć w nim skalary bo to najpiękniejsze i najdostonniejsze ryby moim zdaniem...

Twoje akwa jest piękne i jak założę większy baniak to mam nadzieję na prv kontakt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu w zoologu byłam , ale za duzo roslin nie kupilam bo nie było fajnych...na allegro kupię chyba rotalę bo tył nadal pusty troche ;)

doszły roslinki po prawej obok korzenia ..i chyba dojdzie korzen jeszcze jeden po prawej bo kupilam z zamiarem do 25 l akwa ale jest za ładny i za duze miejsca by zajął ;P

post-450-13685157320634_thumb.jpg

post-450-13685157320942_thumb.jpg

post-450-1368515732125_thumb.jpg

post-450-13685157321663_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playboykrk : Kiryski ryby stadne wiem ;p ale ja mam pandy i te 2 albinosy i tak pływają te wielkie z tymi małymi w sumie to sie gonią :) dojdzie jeszcze 1 albinos malutki ktorego mam w 70 l [albinosów w zoologach u mnie nie ma]

No i zapomniałam napisać najważniejszego ;P jutro dojdzie jeszcze 1x30 W w końcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście uważam że jak byś kupiła te 3 albino to nic sie nie stanie ... 10 pand polecają do 112L ... wiec jak by patrząc męskim rozumem nie będziesz mieć przerybienia na dnie , a rybki będą sie lepiej czuć ... a o to chodzi w naszym ukochanym hobby , czyż nie Shan ? :P ps. dobrze ze dodajesz te 1x30W ;p , mi akurat anubiasy , żabienice i cryptocoryny sie podobają wiec nie musze przerabiać:D hehe :D.. ale dość o mnie :D .. to Twój topic :D ... A , no i prócz zdjęć tych cudnych skalarków , mogła byś dać jakieś foto pielęgniczek kakadu :D .. jestem ciekaw jak wyglądają:P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście uważam że jak byś kupiła te 3 albino to nic sie nie stanie ... 10 pand polecają do 112L ... wiec jak by patrząc męskim rozumem nie będziesz mieć przerybienia na dnie , a rybki będą sie lepiej czuć ... a o to chodzi w naszym ukochanym hobby , czyż nie Shan ? :P ps. dobrze ze dodajesz te 1x30W ;p , mi akurat anubiasy , żabienice i cryptocoryny sie podobają wiec nie musze przerabiać:D hehe :D.. ale dość o mnie :D .. to Twój topic :D ... A , no i prócz zdjęć tych cudnych skalarków , mogła byś dać jakieś foto pielęgniczek kakadu :D .. jestem ciekaw jak wyglądają:P ...

kupie tylko nie ma albinosow u mnie w zoologach ;P

tak o to chodzi ;)

oświetlenie bedzie dopiero we poniedzialek/wtorek bo musze miec oprawki odpowiednie ;///

zamówilam rotalę green i rotundifolia , i blyxę

pielęgniczki nie urosły a uchwycic ich nie moge bo są bardziej na tyłach ale postaram sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszła rotala i blyksa ;) od razu lepiej to wygląda ..pozostało tylko poczekać na rozrośnięcie się :)

wczoraj wieczorkiem skalary sprawily mi niespodzianke :D [zdj. na samym dole przedstawia ikre z wczoraj a to wyzej z dzisiaj - widac kilka spleśnialych jajeczek] . Teraz niestety ikry ju nie ma bo samica poczuła zagrożenie ze strony 2 innych skalarów i ją zjadła w 10 minut choc samiec odganiał ją od ikry to nie dal rady sam przeciwko 3 skalarką :(

ps. zdjecie kakadu specjalnie dla playboykrk ;P

post-450-13685157395308_thumb.jpg

post-450-13685157395648_thumb.jpg

post-450-13685157395965_thumb.jpg

post-450-13685157396271_thumb.jpg

post-450-13685157396662_thumb.jpg

post-450-13685157396978_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shaniqa , kakadu samiczka piękna :P .. skalarków ikra - gratuluje :P ja jeszcze prosiłbym o foto skalarków :P co prawda mam podobne , a nawet identyczne , ale chce Twoje zobaczyc :P ... Again :D heheh :D jeszcze raz gratuluje , i czekam na postępy w aranżacji , może podejmiesz jakieś zmiany ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro dam fotki ;)

zmiany będą jak wyzdrowieje , bo chciałabym optycznie powiększyć zbiornik [wiesz o co chodzi ;)] . Pozatym mam troche dużo gatunków roślin i część chyba sprzedam aby były pieniądze na kolejne wydatki w akwa ;) świetlówka musi jeszcze dojść ..najprawdopodobniej jeszcze w tym tyg. bedzie ale musze oprawki znalezc ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No ładnie, ładnie.Zmiana tła bardzo wpłynęła na wygląd zbiornika. W pozytywnym tego słowa znaczeniu ;p. Nie chciałaś zostawić więcej miejsca na środku zbiornika? Przesunąć gałęzatki, mchy czy co ty tam masz na boki. Jak rozrosną ci się rośliny, otrzymasz ładnie zarośnięte boki oraz tył zbiornika. Natomiast z przodu będziesz mieć namiastkę "plaży". Pomyśl nad tym ;) . Ale ogólnie akwarium na plusie, nie ma się czego przyczepić ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...