Skocz do zawartości

[200 l] Roślinniak


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Shan dla mnie jest "Cud miód malinka" :). Pięknie wygląda z tym tłem :P, już sie nie moge doczekać nowych fotek :)

Rzeczywiscie domowe sposoby na grype :mrgreen: wracając do baniaka wygląda to jakby lawa spływała do wody super efekt i jak cos będzie brało to patrz na baniak "Cud miód malinka" więc a/h1n1 ci nie grozi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shan dla mnie jest "Cud miód malinka" :). Pięknie wygląda z tym tłem :P, już sie nie moge doczekać nowych fotek :)

dzieki ;) fotki bedą z pewnością lepsze bo akwarium wygląda lepiej na żywo a niedługo dotrze nowy sprzęcik :D [czyt.aparat]

jest okej ale jak dla mnie brakuje trzeciego planu - planujesz coś z tym zrobić??

 

 

ps/ miałaś kolejne tarło skalarów ??

będą zmiany ale póki co nie wiem jakie ;) na razie nic nie ruszam bo chce żeby troche zarosło..;)

nie było tarła ale dzisiaj zauważyłam sprzeczki między skalarami wiec może niedługo ..;)

Shan dla mnie jest "Cud miód malinka" :). Pięknie wygląda z tym tłem :P, już sie nie moge doczekać nowych fotek :)

Rzeczywiscie domowe sposoby na grype :mrgreen: wracając do baniaka wygląda to jakby lawa spływała do wody super efekt i jak cos będzie brało to patrz na baniak "Cud miód malinka" więc a/h1n1 ci nie grozi :mrgreen:
dobre :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje nowy aparat więc zasypie was fotkami skalarów :D

Zdjęcia całego akwa po świętach bo na razie nie ma na co patrzeć a chce żeby podrosło zielsko ...

ps. na 1 zdj. skalar ma ubytek skrzeli ..wiem ale takiego już go kupiłam jako malucha :roll: nie powiększa mu się to więc ok , skalar zdrowo rośnie ;)

post-450-13685157631269_thumb.jpg

post-450-13685157631627_thumb.jpg

post-450-13685157631967_thumb.jpg

post-450-1368515763228_thumb.jpg

post-450-1368515763263_thumb.jpg

post-450-1368515763298_thumb.jpg

post-450-13685157633281_thumb.jpg

post-450-13685157633632_thumb.jpg

post-450-13685157633969_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie ogólne

zmiany:

-doszły rotalki po bokach

-mech na korzonek póki co luzem "zasadzony"

-lekkie pocięcie roślinek ;)

-zainwestowałam w nawozy EasyLife Easy Carbo i EasyLife ProFito . Dojdą myśle jeszcze w tym tygodniu .

-następne zdjęcia po nowym roku , ponieważ chce aby roślinki podrosły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszły małe zmiany ;)

Doszły dzisiaj 5 kosiarek [1 duża z 70 l i 4 małe] , 2 kiryski panda , samiczka kakadu bo gdzieś się zapodziala.

Roślinki ładnie rosną szczególnie rotala i wywlócznik dużo urosły . Codziennie podaje nawozy i widać rezultaty ;)

Obsada :

4x Skalar

20x Neon czerwony

1+2 Kakadu

2+2 Ramireza

5x Kosiarka

10x Kirys

1x Glonojad Syjamski

Zdjęcia po Nowym Roku ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie chcesz zmienić ?

wszystko ...mam już pomysł jak wszystko zrobić ;)

podobnie do tego ze zdjęcia ale tylko wysepka na środku ...

ps. zdjęcie znalazlam dawno temu w googlach i nie wiem kto jest autorem, z jakiej strony pochodzi ani kogo jest to akwarium.

post-450-13685157798998_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie :

*czekam na rośliny w dość dużej ilości ...takie :

Heniek duży

didiplis diandra

microzorium pteropus

limnofila aromatica

blyxa japonica

* czekam na korzonki od ecika ;)

* dojdą jeszcze rotale w ilości 60 szt.

* i tutaj nie powiem co planowane :P

* jak wszystko pójdzie zgodnie z planem (a szczególnie to ostatnie) to myślę że będe w końcu zadowolona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...