Jump to content

embarrassed

Użytkownik
 • Content count

  467
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About embarrassed

 • Rank
  Swojak

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  51° 47' 28'' N 19° 17' 20'' E
 1. embarrassed

  Ortografia i gramatyka - zasady

  Ojej, co się stało. Jak trzeba się przylepić to się przylepiacie, a jak zwykły szary user się doczepi to nagonka Nie chodzę i nie szukam błędów u modów, wisi mi to, a że teraz mi się nudzi to postanowiłem ponarzekać, nie wolno mi? PS Zdarza się, że się i o przecinek doczepiacie, więc nie wiem o co chodzi.
 2. embarrassed

  Ortografia i gramatyka - zasady

  skoro już tak się czepiamy, to i przyczepmy się do 'władz'. Tyle się mówi interpunkcji i ortografii, tak się tego pilnuje a tu co? Nie istnieje taka odmiana jak 'akwarii', tylko akwariów, a po 'nr' nie stawia się kropek. Nie chciałem urazić autora powyższego tekstu, z góry przepraszam jeśli cię uraziłem. Może czasem się zastanowimy zanim zwrócimy uwagę? Zdania zaczynamy pisząc duże literki.
 3. embarrassed

  Rozmnażanie otosków.

  U otosków następuje zapłodnienie zewnętrzne,więc na pewno nie odbyły tarła jeśli nie widziałeś że składają ikrę. Ich rozmnażanie wcale nie jest tak tragicznie trudne.Trzeba im zapewnić osobne mocno zarośnięte akwarium. Młode są mikroskopijnych rozmiarów i trudno je wykarmić. Larwy rozpływają się po całym akwarium dodatkowo utrudniając odkarmienie.
 4. Kiedy tylko młode zaczną pływa,zostaną pożarte przez inne ryby, nie masz co liczyć na młode w ogólniaku, chyba, że masz bardzo zarośnięte akwarium, wtedy coś może się uchować
 5. embarrassed

  ELEOCHARIS

  U mnie rośnie szybko bez co2, ale jest 0,65w/l. Ja zaś zauważyłem, że lubi podłoże bogate w żelazo. Nie trzeba cudować, nie jest gatunkiem szczególnie wymagającym.
 6. Dla sprostowania, ten magiczny nawóz to symfonia złota prawdopodobnie 'rozcieńczona' k2so4. Spotykałem się z dodawaniem do tego chelatów Fe. Jak dla mnie nic specjalnego, znane od lat przez rośliniarzy tylko wypromowane pod inną nazwą. Jeśli już to IMO najlepsze jest micro z intermagu. Co do nawozów tropicala. To nie nawóz tylko woda. Super mega rozcieńczone zwykłe micro bądź mieszanka micro i macro. Zupełnie się nie opłaca
 7. Niewybarwiona i młoda proserpinaca palustris? Mod.Janusz.Potwierdzam słowa przedmówcy i zamykam.
 8. embarrassed

  [162L] The forgotten mine Marcin Bielak

  Mi nie pasuje tam ludwigia, zagęść ją, może wtedy będzie wyglądało ładniej. Drzewko bardzo przytłacza i zmniejsza zbiornik. Pomyśl żeby zastąpić je czymś mniejszym, albo chociaż przenieść dalej od przedniej szyby.
 9. Jakieś channy? Może morgunda morgunda? Nikt ci dokładnie nie powie bez foty
 10. embarrassed

  [20l] Bojownikowy świat

  Jakie wymiary ma ten zbiornik?
 11. To są pojedyncze ziarenka, czy są złączone w 'galarecie'
 12. embarrassed

  [ok 10l] Krewetkarium (zlikwidowane)

  Mylisz się, siodełko to jest właśnie to żółte na grzbiecie
 13. embarrassed

  [112 l ] siedziba ramirezek

  A ja polecam barwniaki szmaragdowe 'nigerian red'. Mam 2 parki, są bardzo spokojne
 14. embarrassed

  Nowy dział

  .
 15. embarrassed

  Boa constrictor pastel

  A po co ci ryby? Modzi, przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :zamieszany:
×