Skocz do zawartości

[200 l] Roślinniak


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak piszesz ze u mnie jest super a u ciebie :o:shock: po prostu świetnie te neonki oj kiedy będą u mnie super tylko musi podrosnąć troszku chyba ze na to nie pozwalasz ale nie sądzę

:arrow: jeden brak dla mnie ale to jest twój baniak drewna więcej ;)

hehe ...no bo u ciebie jest super :D neonki my troche wyrosły ...niedługo będą większe od skalarów :lol:

pozwalam ...jak będzie butla to będzie fajny busz ;P

drewno się moczy ;P

dzięki ecik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popróbuj z tłem coś, bo to nie pasuje...

hm. nie rozumiem, przecież to jest każdego własne imperium tak jak np. kolor pokoju ;) ale do rzeczy nie jestem expertem ale, napisać mogę że bardzo mi się podoba a wydaje mi się tylko że za bardzo jest symetrycznie z tą trawą , ale gdy ją zbliżysz myślę że będzie bobry efekt, a tło ma swój urok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł z nurzańcem będzie pasował do rotali

(miałem ci właśnie pisać żebyś zasadziła kilka sadzonek, ale mnie wyprzedziłaś).

No i piszę drugi raz: zrób coś z tą grzałką żeby tak nie leżała!

Jakoś mi tak psuje efekt. A co do tła, jak się ten nurzaniec i rotale rozrosną,

to nawet tła nie będzie widać i nikt nie będzie cię truł żebyś zmieniła na ciemny

(jestem za ciemnym zielonym, albo czarnym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie rozumiem że nurzaniec ma się rozrosnąć na cały tył :D świetny pomysł

 

grzałkę bym położyła całkiem. I nie wiem co powiedzieć więcej bo naprawdę piknie jest :D

tak cały tył ;)

grzała pójdzie niżej żeby nie było jej widac ;)

 

Bardzo dobry pomysł z nurzańcem będzie pasował do rotali

(miałem ci właśnie pisać żebyś zasadziła kilka sadzonek, ale mnie wyprzedziłaś).

No i piszę drugi raz: zrób coś z tą grzałką żeby tak nie leżała!

Jakoś mi tak psuje efekt. A co do tła, jak się ten nurzaniec i rotale rozrosną,

to nawet tła nie będzie widać i nikt nie będzie cię truł żebyś zmieniła na ciemny

(jestem za ciemnym zielonym, albo czarnym).

zrobie , zrobie :P nie marudkuj ;)

tła nie zmienie bo takie jest...takie inne ;)

 

Dużo osób podgląda temat a nie skomentuje ...zapraszam ;) podzielcie się radami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chciałaś na 3-ci plan 2 lub 3 gatunków roslin(np. jakieś pierzaste)...te są tak troche symetrycznie posadzone,akwarium naprawde bardzo mi sie podoba...tylko cos z tym 3 planem bym zrobił i może tło,ale i tak jest super

wszystko wyjdzie "w praniu" ;) teraz moim priorytetem jest butla CO2 ;)

Aktualizacja bo mnie niektórzy cisną na pęcherz :lol:

doszły korzonki a jutro mam nadzieje rotalki po bokach ;)

post-450-13685158261966_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne akwarium,ale zamiast tego nurzańca proponował bym bardziej wymagającą roślinkę.Może nie likwidować całkiem ale troszkę go zmniejszyć,a dołożyć coś innego np.

1-MYRIOPHYLLUM RED

2-HETERANTERA

3-PROSERPINACA PALUSTRIS

4-ROTALA

Przepraszam ale to tylko moja sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne akwarium,ale zamiast tego nurzańca proponował bym bardziej wymagającą roślinkę.Może nie likwidować całkiem ale troszkę go zmniejszyć,a dołożyć coś innego np.

1-MYRIOPHYLLUM RED

2-HETERANTERA

3-PROSERPINACA PALUSTRIS

4-ROTALA

Przepraszam ale to tylko moja sugestia.

dziękuję ;)

rotale będą po bokach i myślę że to wystarczy ...a nurzaniec jest uroczą roślinką i chce zeby zarósł tył więc zostanie ;)

za co przepraszasz ? dzięki za radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie przepraszaj ;) ,bo przecież to twoje akwarium i to ty masz być z niego dumna :D .Każdy jak zechce to zawsze coś znajdzie,nie będzie mu się podobało :oops: .To tylko różnica gustów nic więcej.Ty możesz coś pokombinować,ale to tylko twoja sprawa.To ma się tobie podobać i tyle.A to dla ciebie :kwiaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się nurzaniec zupełnie nie pasuje do wystroju akwarium na 3 palnie powinny być łodygowce jeszcze z prawej strony nie podoba mi się mikrosium ma jakieś braki chodzi o czarne plamy

zastanowie się co do tego nurzańca ;) tak wiem , mam nadzieje ze jak dojdzie butla to troche odżyje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...