Jump to content

Thomas

Użytkownik
 • Content count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Thomas

 • Rank
  Gawędziarz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Thomas

  Problem z HW-302

  Kurcze, ludzie aż nie wierzę, na tylu ludzi z forum nikt nie miał podobnego problemu z filtrem, nie zatrzymywał mu się wirnik. Model filtra akurat nie ma znaczenia bo mój jest też inny, mam uni max professional FZKN 500. A może na forum jest jakiś elektryk który pomoże jakoś to zrozumieć. Pozdrawiam Tomek.
 2. Thomas

  Bojca wspaniała a gupiki

  Witaj, napisałaś że od tygodnia giną Ci rybki ale nie piszesz jak długo są wszystkie razem, może bocje są też tydzień.Jeśli gupik sam ci padnie to bocja wiadomo że ją skosztuje. Obserwuj czy je gonią czy są nie spokojne, to są w końcu tylko dwa gatunki.Pozdr.
 3. Thomas

  Problem z HW-302

  Przy moim jako ciekawostkę dodam że wirnik pracujący był ciepły a tem który się zatrzymał był zimny. Po zamianie wirników obydwa były zimne, dziwne
 4. Thomas

  Problem z HW-302

  Witam.Mam podobny problem i obawiam się że filtr czeka wymiana pokrywy z silniczkiem a to koszt 280zł. Filtr ma parę lat i nie stwarzał wcześniej problemów.Jest dwuwirnikowy i problem polega na tym że od włączenia jeden z wirników po ośmu minutach się zatrzymuje. Gdy sprawdzałem samą pokrywę to po wyjęciu wirnika i włączeniu chodzi dalej, ale 8 min. Gdy filtr jest złożony muszę go wyłączyć i po jakimś czasie włączyć i chodzi.Dziś mam go podłączonego na zegarze czasowym ,ustawione co kreskę co odpowiada 15 min. czyli automatycznie się wył. i po 15 min. się włącza. Dziwne doświadczenia, szkoda tylko że nikogo to nie doświadczyło i nie podzieli się radą. Faktem jest że był restart, zapowietrzał się na tej stronie bo brat za bardo przykręcił kolanka z wężami do szyby i plastik tego nie wytrzymał. Gdy znalazłem powód zapowierzania położyłem warstwę kleju i uszczelniłem, możę filtr zassał jakiś kamyczek lub piasek ? Zastanawia mnie jedna rzecz, skoro wpłyneły na to warunki zew. i przegrzał się silnik, (czy tam są dwa silniki ?) to dlaczego to jeszcze chodzi ? A może to nie jest nic tak poważnego i jeszcze uratujeten filtr. Pozdrawiam Tomek.
 5. Thomas

  Kłopotliwa rzęsa wodna

  Jest sposób częściej jak raz na dwa tygodnie podnieś pokrywę i ile potrafisz to odłów sitkiem ...
 6. Thomas

  Pobieraczek !

  Nic nie płać , na początku tego roku sąd zakazał im działalności i wreszcie zamknęli ten oszukańczy proceder. To prawda, zapomnij o nich. Sam przechodziłem to trzy lata temu...
 7. Również jestem zainteresowany tematem, napisz proszę coś więcej.
 8. Thomas

  Filtr zewnętrzny - pytania

  jak długo pracował filtr ?
 9. Thomas

  Skojarzenia :>

  samochód-wygoda
 10. Thomas

  Księżniczki z burundi

  księżniczki są rybami bardzo terytorialnymi i zamęczą każdą kolorową rybkę w takim zbiorniku.
 11. Thomas

  Księżniczki z burundi

  wpuścić jest łatwo, trudniej później wydać. Na co Ci młode ? Aby mieć problem ? Tylko jedną parę.
 12. Thomas

  Skojarzenia :>

  Korea Północna -motoryzacja
 13. Thomas

  [240] ogólne

  3promile i ja daje tobie 10. Mam wrażenie że oglądam wystawę akwarystyczną a nie twój pokój
 14. Thomas

  Śmieszne foto

  jak w temacie
×