Jump to content

ECIK-GFC

Użytkownik
 • Content count

  1,059
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ECIK-GFC

 1. Akwarystki i akwaryści napiszcie proszę jakie znacie metody usuwania filmu białkowego, tudzież kożucha białkowego z powierzchni wody. Myślę, że takie zestawienie przyda się nie tylko mi. Mam problem z białą powłoką na powierzchni wody(wyszukałem i popytałem nazywa się to film białkowy ).Próbowałem usuwać go ręcznie ale za jakiś czas zawsze wraca na nowo u mnie wciągu jednej doby.Do złudzenia przypomina to wodę gdzie kiszone są ogórki (wiem to brzmi dziwnie sam się zastanawiam czy nie wrzucić tam ba zielonych na korniszony ).Problem jest o tyle niesympatyczny że gołym okiem widać że w zbiorniku robi się ten osad .Deszczownica którą umieściłem tuż pod powierzchnią wody ładnie wybrzusza wodę gdy jej powierzchnia jest czysta. zamontowałem skimer samoróbka po prostu w rurce ssącej dziurka i do niej kolanko ,ponad tafle wody wystaje kawałek rurki ponacinanej wzdłuż ,wciąga to ten,,syf,, ale nie daje rady dzieje się to za szybko ma ktoś jakiegoś pomysłu jak się tego pozbyć i skąd się to bierze Czytałem gdzieś o zbieraniu tego ręcznikiem papierowym no oki ale ile ja bym musiał mieć tych ręczników no i co jakieś 24 h powtórka :zamieszany:
 2. ECIK-GFC

  Regał

  A jeszcze ciekawsze jest ? Gotowe narożniki drewniane Lakierobejca i malujesz na jaki kolor chcesz . Montaż na klej szybkiego montażu lub jak wspomniał poprzednik na cienkie magnesy
 3. ECIK-GFC

  Regał

  Taka wersja półek garażowych zabuduj to w jakiś sposób
 4. ECIK-GFC

  Forum SuperAkwarium.pl wspiera WOŚP po raz drugi!

  Ale do.....eś dyplomatycznie widzę ze na forum już nawet żarty wyjechały . Żeby nie było inne fora wystawiły aukcje :aniol_diabel:
 5. ECIK-GFC

  Forum SuperAkwarium.pl wspiera WOŚP po raz drugi!

  A co to jest doopa ????????
 6. ECIK-GFC

  Forum SuperAkwarium.pl wspiera WOŚP po raz drugi!

  Zapomnijmy on był ostatnio Ostatnia wizyta: 26.11.2011 16:59 Zlewa wsio chyba ze liczy na ciebie
 7. ECIK-GFC

  Forum SuperAkwarium.pl wspiera WOŚP po raz drugi!

  Dokładnie nawalił w tym roku po całej lini . Marcino a ty nie masz takiej mocy ?
 8. ECIK-GFC

  [216l] Pielęgnice.

  GIT nie będę tu dziobał ale powiem właśnie tego nie doczekał mój baniak . Gratuluje .
 9. ECIK-GFC

  Forum SuperAkwarium.pl wspiera WOŚP po raz drugi!

  W tym roku chyba nici z aukcji ?
 10. ECIK-GFC

  POSTANOWIENIA NA NOWY ROK.

  - Rzucę palenie - Zalać 1200 l ( Zalać nie zakupić )
 11. ECIK-GFC

  Konkurs.

  Ija jestem za Januszem jak mogę wtrącić swe 3 grosze
 12. I NIE ZAMYKAĆ MI TEGO TEMATU Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół. Większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy, że mu kiedyś się przydarzy. Może cicho bez hałasu wyjeżdżając gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z wspólnej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śnieg popada z rana. Może tak jak to lubicie licząc dziury na suficie, sami zresztą chyba wiecie, gdzie najlepiej się czujecie. Takie dla Was mamy życzenia w dniu Bożego Narodzenia.
 13. Ecik czytałeś to co wysyłasz ? Ja przejrzałem gdyby coś było z tych informacji to nie szukał bym dalej. Jak się bierzesz za EI to zacznij od czytania właśnie tego co ci wys lałem ale oki jak olewasz to szukaj dalej .
 14. Polecam lekturę viewtopic.php?f=5&t=16087 viewtopic.php?f=5&t=16368 Jakiś czas temu jak stał jeszcze baniak jechałem na EI powiem tyle na starcie bez testów nie ma szans po czasie zaczniesz łapać i wtedy będzie wiadome czego i ile brakuje dziennie . Powodzenia Przeczytaj to kilka razy
 15. Ile jeszcze takich tematów będzie ???????????
 16. ECIK-GFC

  glonjady pytanko

  To czekamy .
 17. ECIK-GFC

  Tło

  Zapraszam viewtopic.php?f=7&t=8460
 18. Okrzemki poszukaj na forum i poczytaj Ps . co to za zestaw śniadaniowy w akwarium ?
 19. ECIK-GFC

  nawóz do 96 l

  Za mało światła
 20. Proszę bardzo jest koparka. Podziękował
×