Jump to content

ahaed

Użytkownik
 • Content count

  3,922
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About ahaed

 • Rank
  Skazany na forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

1,021 profile views
 1. ahaed

  Cmentarz.

  2 tyg od wysłanego meila? I zero odpowiedzi. I jest to normalne 😜 Wyłączcie to forum. Bo aż boli patrzeć jak ono umiera. Dziesiątki, setki..tysiące osób poświęciło swój czas. A teraz..... Serio. 1: Trochę organizacji i mozna coś zrobic 2: odłączcie trupa od sieci, bo to aż boli.
 2. ahaed

  Cmentarz.

  Mnie się pytasz? Ja jestem zwykłym userem. Co ja mogę?? Plan? Admin i gość który ogarnia serwer i trochę roboty. Ale wiesz jak często tu zagląda właściciel strony?? 😂 Do tego doszłoby parę PLN na pozycjonowanie strony, bo jest dość nisko w google. No i według mnie mała reklama, by ludzie widzieli że coś się dzieje. Dla chcącego do ogarnięcia w weekend tak naprawdę.
 3. ahaed

  Cmentarz.

  Podaj email, to Ci wyślę 😂 A na poważnie, tu zawsze były cyrki . Ale to co teraz tu zastałem 🙄. Ja pie...lę.
 4. ahaed

  Cmentarz.

  To racja. Z drugiej strony kto ma ochotę wchodzić na stronę, która się sypie jak tynki w Łodzi? Obstawiam, że 90% ludzi poszło stąd, bo nic tu nie działa. A reszta jest po prostu z przyzwyczajenia. Jak dla mnie "fora" na FB, to lipa. Tam można tylko popisać i ewentualnie zareklamować stronę. Ale nie jest to dobre do szukania czegoś itd. Nasze forum? Nawet gdyby ten ciołek coś z tym zrobił. To aby to się trochę ruszyło, to potrzeba bardzo dużo czasu. Olewanie przez tyle lat się mści. Zresztą z tego co pamiętam, to zawsze były cyrki i jak musiałem się użerać z właścicielem strony. Czekanie, pisanie. Ku...a jak do dziecka. Szkoda mi tej strony, siedziałem tu wiele lat. Każdy z Was wniósł tutaj kupę wiedzy, porad, życia... Jak mogę pomóc, to pewnie. Nie ma sprawy. Ale co ja mogę zrobić? Usiąść i otworzyć piwo. Taka prawda 😜
 5. ahaed

  Cmentarz.

  Na FB nic nie można znaleźć. A jak wyszedł z tym szał, to ludzie olali fora. Admini się wypięli i jest jak jest. A ten nasz to ma całkiem wyje..ne niestety. Ale wiesz, reklam nawalone. Ktoś czasem wejdzie, zawsze kasa 😛 . Edit: W sumie nie tyle admini, co właściciel strony. Byłoby nie fair gdybym zwalał na adminów. Z drugiej strony, oni też to mają w dupie.
 6. ahaed

  Cmentarz.

  Pora już odłączyć tego trupa i go zasypać .
 7. ahaed

  Certyfikat strony

  "Ostrzeżenie: potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa Firefox wykrył potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa i nie wczytał „forum.superakwarium.pl”. Jeśli otworzysz tę stronę, atakujący będą mogli przechwycić informacje, takie jak hasła, adresy e-mail czy dane kart płatniczych. Co zrobić w takim przypadku? Problem leży prawdopodobnie po stronie witryny i nie masz możliwości jego rozwiązania. Możesz powiadomić administratora strony o problemie. Więcej informacji… Witryny potwierdzają swoją tożsamość poprzez certyfikaty, które są ważne w określonym czasie. Certyfikat witryny „forum.superakwarium.pl” utracił ważność 4.10.2018. Kod błędu: SSL_ERROR_BAD_CERT_DOMAIN"
 8. ahaed

  [3l] Lampka

  Nikt się nie wpisał. Więc ja Ci odpowiem. Idź się przewietrz. Spacer czy coś. Wyjście z dziewczyną (żartuję). Widać, że lubisz rybki, akwarium itd. Ale nie.... Nie, Nie , Nie!!! Robisz słoiki na ogórki a nie akwaria. Widziałeś jeden wpis, żeby ktoś Ci gratulował?? Nie!! Sądzisz, że jak ktoś nie krytykuje to jest ok? Nie, nie jest!! Mam pierdylion jakiś gówien i żadnego porządnego akwa. Wywal to wszystko i zrób jedno dobre. Poczytaj tematy , obsady, itd itd A jak na dzisiaj komentarz ode mnie: <ostrzeżenie: gó...> wiesz, <ostrzeżenie: gó...> widziałeś i <ostrzeżenie: gó...> masz. Albo się weźmiesz za akwa i zrobisz coś za..bistego. Albo dalej męcz rybki i siebie 😜 Chcesz to Ci pomogę. Ale musisz mnie słuchać. Jak chcesz robić po swojemu i dalej mieć 5 słoików, to nie mamy o czym rozmawiać.
 9. ahaed

  Nurzańcowy Las - 56l

  Ja się nie znam, ale na 3 rośliny (nurzaniec) dowaliłeś trochę światła , glinę pod piasek i do tego walisz nawozy. Możesz wkleić aktualne foto akwa???
 10. ahaed

  [25l] Poecilia wingei

  Ty!! Ty.... Ty jesteś gość!! A żeby spełnić regulamin, to fajne akwa, super rybki, zmień tło. ps. Pozdrawiam. Kopę lat locdog
 11. ahaed

  [105l] Brzankarium

  Rozumiem, że nurzaniec szybko rośnie. No ale... Zdecydowanie za mało dekoracji. Brak większego "obiektu". Duży korzeń lub duży korzeń!! ps: czy tylko mnie drażni białe podłoże?
 12. ahaed

  [12l] Neoheterandria Elegans

  Hej. 12l to zaje...bardzo niestabilny zbiornik. Parametry wody ( wątpię by były dobre w 12l), Widzę filtr wewnętrzny, moje zdanie od zawsze było jedno: to filtr do mechanicznej filtracji. Do biologicznej potrzeba coś większego. Ale coś większego ma pojemność jak Twoje akwarium. Ciężko tam teraz utrzymać coś oprócz wody. Mchy tak, nurzaniec za cholerę nie, to w normalnych akwa rośnie na 40-60cm do tafli wody i potem dalej. Przycinanie kończy się gnijącymi końcówkami a nowe nie mają gdzie rosnąć. To tak na szybko, może się pomyliłem albo coś nie doczytałem. Chcesz fajne 12l? To mchy i kilka krewetek. Chcesz akwarium? To zacznij od 60l. To tylko moje prywatne zdanie ;). To proste rozwiązanie i tanie.
 13. ahaed

  Piwo...

  Dawno w łeb nie dostałeś ?
 14. ahaed

  piwo w w-wie?

  Spotkanie akwarystyczne. Paru "starych wyjadaczy" na pewno będzie. Ktoś chętny? Powyżej 18 lat , bez rurek oraz e papierosa. I nic o prawie, że studiuje czy coś. Bo po prostu dostanie w łeb. Zapraszamy. ps:hore madki odpadają.
 15. ahaed

  Piwo...

  Temat dla zaciekawienia. Do rzeczy: Robimy małe spotkanie na piwo. 1-2.06.2018 lub 8-9.06.2018 ahaed shem ahr Dulle Lokal: pub przejscie.pl Dojazd we własnym zakresie. Powrót na czworakach chyba, że komuś zostanie na taksówkę. Ktos chętny?
×