Jump to content

ahaed

Użytkownik
 • Content count

  3,916
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About ahaed

 • Rank
  Skazany na forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

964 profile views
 1. ahaed

  Certyfikat strony

  "Ostrzeżenie: potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa Firefox wykrył potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa i nie wczytał „forum.superakwarium.pl”. Jeśli otworzysz tę stronę, atakujący będą mogli przechwycić informacje, takie jak hasła, adresy e-mail czy dane kart płatniczych. Co zrobić w takim przypadku? Problem leży prawdopodobnie po stronie witryny i nie masz możliwości jego rozwiązania. Możesz powiadomić administratora strony o problemie. Więcej informacji… Witryny potwierdzają swoją tożsamość poprzez certyfikaty, które są ważne w określonym czasie. Certyfikat witryny „forum.superakwarium.pl” utracił ważność 4.10.2018. Kod błędu: SSL_ERROR_BAD_CERT_DOMAIN"
 2. ahaed

  [3l] Lampka

  Nikt się nie wpisał. Więc ja Ci odpowiem. Idź się przewietrz. Spacer czy coś. Wyjście z dziewczyną (żartuję). Widać, że lubisz rybki, akwarium itd. Ale nie.... Nie, Nie , Nie!!! Robisz słoiki na ogórki a nie akwaria. Widziałeś jeden wpis, żeby ktoś Ci gratulował?? Nie!! Sądzisz, że jak ktoś nie krytykuje to jest ok? Nie, nie jest!! Mam pierdylion jakiś gówien i żadnego porządnego akwa. Wywal to wszystko i zrób jedno dobre. Poczytaj tematy , obsady, itd itd A jak na dzisiaj komentarz ode mnie: <ostrzeżenie: gó...> wiesz, <ostrzeżenie: gó...> widziałeś i <ostrzeżenie: gó...> masz. Albo się weźmiesz za akwa i zrobisz coś za..bistego. Albo dalej męcz rybki i siebie 😜 Chcesz to Ci pomogę. Ale musisz mnie słuchać. Jak chcesz robić po swojemu i dalej mieć 5 słoików, to nie mamy o czym rozmawiać.
 3. ahaed

  Nurzańcowy Las - 56l

  Ja się nie znam, ale na 3 rośliny (nurzaniec) dowaliłeś trochę światła , glinę pod piasek i do tego walisz nawozy. Możesz wkleić aktualne foto akwa???
 4. ahaed

  [25l] Poecilia wingei

  Ty!! Ty.... Ty jesteś gość!! A żeby spełnić regulamin, to fajne akwa, super rybki, zmień tło. ps. Pozdrawiam. Kopę lat locdog
 5. ahaed

  [105l] Brzankarium

  Rozumiem, że nurzaniec szybko rośnie. No ale... Zdecydowanie za mało dekoracji. Brak większego "obiektu". Duży korzeń lub duży korzeń!! ps: czy tylko mnie drażni białe podłoże?
 6. ahaed

  [12l] Neoheterandria Elegans

  Hej. 12l to zaje...bardzo niestabilny zbiornik. Parametry wody ( wątpię by były dobre w 12l), Widzę filtr wewnętrzny, moje zdanie od zawsze było jedno: to filtr do mechanicznej filtracji. Do biologicznej potrzeba coś większego. Ale coś większego ma pojemność jak Twoje akwarium. Ciężko tam teraz utrzymać coś oprócz wody. Mchy tak, nurzaniec za cholerę nie, to w normalnych akwa rośnie na 40-60cm do tafli wody i potem dalej. Przycinanie kończy się gnijącymi końcówkami a nowe nie mają gdzie rosnąć. To tak na szybko, może się pomyliłem albo coś nie doczytałem. Chcesz fajne 12l? To mchy i kilka krewetek. Chcesz akwarium? To zacznij od 60l. To tylko moje prywatne zdanie ;). To proste rozwiązanie i tanie.
 7. ahaed

  Piwo...

  Dawno w łeb nie dostałeś ?
 8. ahaed

  piwo w w-wie?

  Spotkanie akwarystyczne. Paru "starych wyjadaczy" na pewno będzie. Ktoś chętny? Powyżej 18 lat , bez rurek oraz e papierosa. I nic o prawie, że studiuje czy coś. Bo po prostu dostanie w łeb. Zapraszamy. ps:hore madki odpadają.
 9. ahaed

  Piwo...

  Temat dla zaciekawienia. Do rzeczy: Robimy małe spotkanie na piwo. 1-2.06.2018 lub 8-9.06.2018 ahaed shem ahr Dulle Lokal: pub przejscie.pl Dojazd we własnym zakresie. Powrót na czworakach chyba, że komuś zostanie na taksówkę. Ktos chętny?
 10. ahaed

  Holandia.

  Weź sobie ten patyk i sam wiesz gdzie . Pytałem kto będzie, a nie kto się patykiem po uszach drapie.
 11. ahaed

  Holandia.

  http://www.vivariumbeurs.nl/ 18-19 listopad w Nieuwegein. Ktoś się wybiera?
 12. Wsiadam w auto. Nie przemyślałeś jednej rzeczy, Mapet itd mnie mogą krytykować bo mają daleko. Ale Ty przegiąłeś ;p Już idę po kluczyki z auta. Edit: Dobrze że nikt nie wie, że wpuściłem ryby do świeżo zalanych akwa ;p I co najgorsze? Wszystkie ryby to przeżyły ;p A tak naprawdę miałem przygotowaną wodę itd. Dlatego np: w azji działa eheim i jest to dziwne podłoże. BW i mcharium dostało w 100% wodę z 144l. Starałem się przenieść ile tylko dałem radę z funkcjonującego zbiornika. Jedynie malawi zostało od razu zalane i wpuszczone ryby. Przyznaję się bez bicia. Cholerna holenderska woda. Już nie wiem czym to zatwardzać. Zaraz zacznę tam chyba pakować cement łopatą. Po 3-4 tygodniach od założenia zbiorników wszystko jest dalej ok. Parametry od dawna w normie. Ryby szaleją. Rośliny już powoli też. Jedynie mchy coś wolno. Dostaną troszkę pierwiastków na dniach, dzięki uprzejmości kolegi z forum. Oraz dodam im tam troszkę więcej światła.
 13. Jak ja się zaraz przyczepię to.... Zalewać to nie było komu, a komentować każdy. Znacie to skądś? Pożar. Dom w ogniu. Dym, panika, płomienie... I co? Rozpalić nie było komu, ale ogrzać się to wszyscy przyszli ;p
 14. Czarne tło to będziesz miał w trumnie. W akwarium poszalej
 15. Locdog; proszę, już nawet z tłem. Kamole chce wymienić na otoczaki a reszta zostaje jak jest. Bo tak chce ;p ok.
×