Jump to content

anija277

Użytkownik
 • Content count

  1,229
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by anija277

 1. anija277

  Problem z wodą

  Mam identyczne parametry wody U mnie pływają akary pomarańczopłetwe, kakadu oraz kiryski ii żyją
 2. Pisownia .... pisownia.... ale akwa cudne
 3. W małym akwa ciężko utrzymać dobre parametry. Ryby pewnie padają z nadmiaru No2. Podmieniaj wodę co tydzień, a nie co 2 miechy. O tym, że akwa jest za małe na rybki to już wiesz.
 4. anija277

  162L The spirit of Yosemite - Marcin Bielak

  No trzeba przyznać, że pełna profeska I w dużym i małym. Świetnie
 5. anija277

  [450] docelowo skalary i neony

  Baniak jest świetny. Korzeń rewelacja i ogólnie aranżacja na 6
 6. anija277

  Neonki Ospa

  Podnoś powoli. I obserwuj ryby. Nic innego Ci nie zostaje jak nie możesz kupić lekarstw.
 7. anija277

  Neonki Ospa

  Jak dobrze pamiętam kiedyś podniosłam temp. do 32 stopni przy neonach. Ospa zniknęła i chyba tylko jeden neon nie przeżył.
 8. anija277

  [144l] Next season.

  Eeeee za dużo "zielonej herbaty" w Holandzie "pijesz" Przecież nie ma co oceniać bo zielsko jest nie "urośnięte"
 9. anija277

  [102l] roślinne

  Faktycznie żwirek jest "nieciekawy" Chodzi dokładnie o te białe kamyczki ;D Obsada też nieciekawa Masz rybki, które są stadne, a u Ciebie z tym lipa.
 10. anija277

  Rybki mi zdychają

  O czym Ty piszesz :/ Brzanka różowa potrzebuje większego akwa !! Twoja obsada to jest tragedia, daj sobie przetłumaczyć.
 11. anija277

  Rybki mi zdychają

  Brzanka nie jest żyworódką :/ składa ikrę. Poza tym akwa jest za małe na brzankę różową i do tego brzanki są stadne. Ryba jest chora tyle mam do powiedzenia.
 12. anija277

  [220] Meeki

  Ja miałam 6 sztuk Tak się złożyło, że trzy dziewuchy i trzech facetów Kocioł był non stop między samcami, aż ciężko było patrzeć jak się masakrują Możesz spróbować trzymać taki harem Jak będą żyły w zgodzie to czemu nie
 13. anija277

  Rybki mi zdychają

  Co ty robisz z tym akwa ? Zdajesz sobie sprawę, że ta woda to czysta chemia teraz ? Podmieniłeś wodę i znowu dolałeś chemii.
 14. Co do jedynki nie jestem pewna, ale chyba samiec. 2 i 3 samiczki 4 trochę mizernie wygląda :/
 15. anija277

  Rybki mi zdychają

  Chryste to jest horror. Oddaj zdrowe ryby jeżeli są jeszcze takie :/ I potem restart akwa z pomocą forum. Czekasz ok 14 dni i wtedy po dobranej przez forumowiczów obsadzie zarybiasz swoje akwa. Tyle. Jak nie posłuchasz to wszystkie ryby pójdą do rybiego nieba.
 16. anija277

  Restart 40l

  Rok dla skalara w 40l ?? :/ oddaj go nie męcz tej ryby. (zbrojniki tez powinieneś oddać) Na danio akwa za małe i nic nie zrobisz, małe i koniec. To, że Tobie się będzie podobać nie znaczy, że ryby będą szczęśliwe, a chyba o to w akwarystyce chodzi. Obejrzyj gupiki endlera i zobacz jakie są kolorowe.
 17. Jeden z lepszych Malawi w Gliwicach i w Arenie, ale nazwy nie pamiętam. Najgorszy Gliwice TESCO !
 18. anija277

  Jakie pielęgniczki do 54 l

  Parka Ramirezek może być, albo harem żółtych, kakadu faktycznie się nie nadają - potrzebują większego zbiornika o długości ok 70cm.
 19. anija277

  Motoryzacja

  Haloo koledzy co innego młodzi gniewni w Bm-kach co innego normalnie jeżdżący ludzie Mój sąsiad ma opla vectre i każdy na ulicy wie kiedy on wyjeżdża do pracy Smród palonych gum "włazi" nam przez okna. Tu nie chodzi o auto tylko właśnie o kierowce. A szczeniaki w starych 3 czy 5 po wiejskim tuningu to i mnie wkurzają.
 20. anija277

  Motoryzacja

  Proszę Cie Dopiero co miesiąc temu pozbyłam się audi a6 quattro 3.0 na rzecz BMW. Jazda jest o niebo lepsza pomimo tego, że jest tył napęd W zimę będzie gorzej, ale cóż. W sumie to quattro sprawdza się w zimę, ale i bez tego idzie przeżyć. Jeśli chodzi o elektronikę to BMW bije audi niestety na łeb (Jestem kobietą, ale również maniakiem motoryzacji - nie tylko 4 kółek) Zawsze byłam przeciwna marce BMW, ale teraz jest JAZDA
 21. anija277

  Motoryzacja

  Takk BMW to rewelacyjne autka Na pewno lepsze od Audi A 6 wrrr
 22. anija277

  Paletki.

  Paletki są bardzo trudne w hodowli, pewnie dlatego, że są to bardzo delikatne ryby. Woda musi być idealna. Kwaśna, a co za tym idzie miękka. Ogólnie to już wyższa szkoły jazdy Z paletkami można trzymać np neony. Musi być spokojnie i miło. W necie znajdziesz pełno informacji o hodowli paletek. Jeżeli jesteś początkujący to radze odpuścić
 23. Podaj litraż, obsadę, i parametry wody szczególnie no2/no3
 24. anija277

  Zmiana barwy zbrojnika

  No więc się nie stresuj i życzę samych sukcesów w akwarystyce.
×