Jump to content

Evelyn

Przyjaciel
 • Content count

  583
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Evelyn

 • Rank
  Przyjaciel
 • Birthday 11/13/1993

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Łódź/Rawa Maz.
 1. I'm coming up only to hold you under. I'm coming up only to show you wrong. And to know you is hard; we wonder. To know you all wrong; we were.

  1. Deadmau5

   Deadmau5

   nołkołpytindysyt

 2. Kardynałki wolą chłodną wodę w ogóle do molinezji nie pasują, więc najlepiej jakby w ogóle opuściły zbiornik. Najprawdopodobniej denerwuje się z powodu małej przestrzeni jak już wcześniej wspomniano, więc jeśli zmieniasz zbiornik na większy to dobrze, tylko musisz pamiętać o odpowiednim jego założeniu.
 3. Evelyn

  [180L] Ogolne.

  Na prawdę zbiornik godny pozazdroszczenia. Bardzo mi się ta aranżacja podoba.
 4. Podmiana wody, odmulenie dna, wyczyszczenie sprzętów, przegląd roślinek, czyszczenie szyb, zmiana tła.
 5. Evelyn

  Skalar zjadający małe molinezje.

  To się nazywa natura, to normalne, jeśli rybki są małe, każda ryba je pogoni jaka by nie była spokojna. Skalar widząc małe molinezje uważał je za dobry kąsek i zawsze tak będzie. Jedynym wyjściem jeśli chcesz je odchować to nie wpuszczać do akwarium ogólnego póki nie będą odpowiednio duże.
 6. U większości ludzi myślenie nie jest mocną stroną. Przykre ale prawdziwe...
 7. Całkiem przyjemne dla oka. No i po kolejne moja ulubiona ryba czyli bojownik. Jest dobrze
 8. Evelyn

  [96l] ogólne

  Nie masz zamiaru zmieniać obsady? Po pierwsze kiryski są stadne, 2 to nie stado. Neony też są stadne i najlepiej czują się w dużej grupie. 4? Zdecydowanie za mało. 4 razy brzanka, pomijając fakt, że musi być ich więcej, mogą zjadać krewetki lub dokuczać innym rybom bo będzie im się po prostu nudzić po pewnym czasie. 2 danio pręgowane, pomijając kwestie, że zdecydowanie za mało, to zdecydowanie nie te warunki. Danio wolą zimną wodę i zdecydowanie więcej miejsca do pływania, to samo tyczy się lamparcich. W takim zbiorniku zdecydowanie lepsze jest jedno stado (neony albo brzanki). O ilości zbrojników nie wspomnę, góra 2 mogą być w takim akwarium. Jedynie krewetek jest tu dobrze. Cała obsada jest pomyłką. Co do zdjęć, to nie wiem czy to efekt słabej jakości zdjęcia, czy sytuacja w akwarium ale woda wydaje się być zielona, jakby od glonów. A rośliny są za duże na pierwszy plan, lepiej byłoby je popchnąć na tył, żeby odsunęły trochę przodu, bo tak to nic nie widać. W sumie nawet nie wiem co widać, gdzie one są posadzone jak się dobrze przyjrzę, przydałoby się je przyciąć, albo jakoś sensownie poukładać.
 9. Evelyn

  Wszystkiego najlepszego!

  Forumowy dinozaur, dziękuje wszystkim
 10. Evelyn

  Temat na czwartek 04.10.2012

  W tym tygodniu wygrywa sidorcia, gratulacje i proszę o kolejny temat
 11. Evelyn

  Ankieta "Na szybie"

  Wygrał Dunay, gratuluję i proszę o temat na następny tydzień.
 12. Evelyn

  Ankieta "Na szybie"

  Witam, od dzisiaj ja będę prowadzić jak na razie ten dział, wiem, że długo się nic tu nie działo, więc od razu znów wszystko rusza. W drodze wyjątku, głosowanie jest dostępne przez cały wtorek, ale wyniki i danie nowego tematu przez zwycięzce odbędzie się według starych zasad. 1. -Ramirez- 2. Dunay
 13. Bojownikowi nic się nie stanie jak będzie jadł narybek, przecież jest mięsożerny, ale wiadomo , że należało by urozmaicić. A może żywe dafnie by mu posmakowały?
 14. Evelyn

  Neon Innesa i Welon

  Tak, moja koleżanka trzymała welony z neonami. Na drugi dzień welony zjadły neony, nawet płetwy z nich nie zostawiły, więc uważam to za dość ryzykowne posunięcie.
 15. Evelyn

  Martwa samica prętnika podczas tarła

  Obserwować czy się uspokoił, a jeśli nie to go oddać, bo innego wyjścia nie ma. A jak nie masz go gdzie oddać, spróbuj go jakoś odizolować.
×