Skocz do zawartości

Skąd wiesz o superakwarium.


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawało mi się, że był taki temat, ale chyba źle szukałem albo po prostu nie ma. No więc cała "gra" polega na tym by napisać jak tu trafiliśmy i dlaczego to forum, a nie inne. ;-)

 

Ja trafiłem po tym, jak na jednym z innych for zwyczajnie nie wytrzymałem zarozumiałości użytkowników, a nawet gorzej - fanatyków... właściwie każdemu tam ubliżano zero porad itd. Wpisałem w google i proszę "superakwarium" myślę sobie zobaczymy czy super ;-) Napisałem pierwszy temat jak dobrze pamiętam o mętnej wodzie i potem już poszło, a zatrzymała mnie tutaj życzliwość NirwAnii ;-) Co prawda potem chyba miała mnie dość, ale myślę że wszystko już jest w porządku. Teraz nie mogę się odzwyczaić od tego forum, prócz niego korzystam tylko z jednego "regionalnego". ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Boże Narodzenie :D się zarejestrowałem całkiem przypadkiem. Chciałem pogłębić swoją wiedzę po prostu. nie szukałem innego forum to wydawało mi się najlepsze a ludzie bardzo życzliwi. No a w google było wpisane AKWARIUM i tak się o nim dowiedziałem. Czasami się nawet zastanawiam dlaczego spośród tylu for wybrałem właśnie to i to tak od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah... ja tu trafiłem przez kolegę który ma akwarium ale nie interesuje się nim zbytnio :(

więc kolega mając dość mojego ciągłego nawijania o rybkach powiedział żebym zalogował się na forum akwarystyczne i się wyżył, a w sql siedział cicho :lol:

więc na google.pl wpisałem forum akwarystyczne i wyskoczyło akurat to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z internetu. Szukałam ratunku dla moich rybek i zostałam. Obecnie jestem zarejestrowana na 5 -iu forach, ale aktywnie uczestniczę już praktycznie w jednym - tutaj zaglądam już raczej jako czytelnik. Uważam, że z tego forum najwięcej się nauczyłam - wiedza tutaj podana jest w najprzystępniejszy i najbardziej kulturalny sposób, przynajmniej rozumiem, o co chodzi. Było tak od początku (dlatego tu się zapisałam) i mam nadzieję, ze tak zostanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, u mnie google to jedno z najważniejszych narzędzi pracy ;) Forum znam już długo, tylko przez wiele czasu byłam jedynie obserwatorką. Czytałam sobie różne fora i w końcu zdecydowałam się na zapisanie się tutaj. Według mnie panowała tutaj najlepsza atmosfera, no i się do tej pory nie zawiodłam :D Jestem też zapisana na inne fora ale nie chce mi się tam udzielać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw wpisałam w google frazę `rybki` i wyskoczyły mi propozycji stron-między innymi superakwarium.pl .

Najpierw oglądałam same ryby,a potem z ciekawości na forum weszłam ;p Na początku tylko obserwowałam,ale po ok.miesiącu czasu zalogowałam się tutaj i tak oto tu jestem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku zarejestrowałem się na paru forach,przez tydzień byłem na takim w którym na odpowiedź czekało się i tydzień,obecnie jestem aktywnym użytkownikiem tylko tego forum,podoba mi się tu atmosfera,według mnie to najlepiej zorganizowane forum tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...