Jump to content

daria

Użytkownik
 • Content count

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

daria last won the day on December 13 2014

daria had the most liked content!

Community Reputation

9

About daria

 • Rank
  Gawędziarz
 • Birthday 08/18/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Poznan
 • Zainteresowania
  Kynologia Akwarystyka Literatura
 1. Zamienię dwa nowe opakowania kulek GT, po 20 szt w op, na rogatka i limnobium Poznań

  1. Madk

   Madk

   limnobium moge dac

 2. daria

  [112] Ogólne V_i

  Hodowlane czy nie, z możliwymi wadami czy nie, są cudne obyś cieszyła się nimi jak najdłużej i czekam na kolejne tarło No i Tobie i rybolom również Wesołych Świąt pasuje mu mikołajowa czapa
 3. Dzięki Jestem bardzo emocjonalną osobą, niestety często właśnie tym się najpierw kieruję. Jednak rozum w końcu dochodzi do głosu. Dobrze, że w tym przypadku wrócił przed tragedią. Życzę Loganowi jak najlepiej
 4. Ciężko mi dobrze oddać kolory na zdjęciu. Biafra szczypce i nogi ma niebieskie, "stawy" w szczypcach żółte, a ich końcówki czerwone, ciało oliwkowe z żółtymi kropkami i takie czerwone znaczenia. Czyli typowe umaszczenie dla tego konkretnie raka A co do Logana... Dałam Biafrze kawałeczek karpia. Kroiłam całe rybsko, to odpaliłam prosiaczkowi kawałek suszi. Rzucił się z takim smakiem, a jadł kilkanaście godzin No i chyba zasmakował w rybim mięsku. Skojarzył, że Wolverine to to, co mu się właśnie skończyło i zaprezentował mi swój instynkt i talent łowiecki. Niesamowita szybkość i agresja. Tylko fakt, że wpatruje się w baniaczek przez 70% dnia uratował Loganowi życie. Odłowiłam go do kubeczka, w którym go kupiłam. Jakoś się jeszcze po kuchni walał. I odniosłam go dziś do sklepu, kupiłam go w centrum handlowym, więc mieli otwarte w niedziele. Kupując go wiedziałam, że prawdopodobnie źle się to skończy, ale miałam nadzieję. W końcu na YouTube oglądałam dużo filmików gdzie rak był z rybkami. Zaryzykowałam, jednak nie chciałam żeby bojek zapłacił za to życiem. Tak więc w akompaniamencie płaczu mojego syna, bo bardzo go pokochał, oddaliśmy Logana. Tak lepiej, tak początkowo planowałam, tylko rak, sam, i tego będę się trzymać.
 5. Nie obawiaj się, to temat Biafry i będzie tu o nim nie będzisz musiała dzielić uwagi Teraz tak tylko Logan się wtrynił w ramach przedstawienia się A cwaniak wie już, że Biafrze nie podpływa się pod szczypce. Jeśli chce spłynąć na dno to wybiera stronę, po której Biafry nie ma. A kiedy Prosiaczek podchodzi do niego cichaczem, zawsze zdradzą go kilkunasto centymetrowe czułki, Wolverin wie kto jest po drugiej stronie i płynie do góry. Jakoś to wszystko tak ładnie się toczy. Oczywiście Biafra próbuje, ale Logan głupi nie jest i poznał się już na nim Mimo to kiedy, w końcu, uruchomię drugi baniaczek to bojek trafi tam. Ja również mam słabość do bojowników do kilku innych rybek zresztą też
 6. Biafra zajada już świątecznego karpia Wspólny posiłek Wolverine wkońcu raczył coś zjeść mrożony kryl. Wybaczcie jakość, robione telefonem z obśrupanym obiektywem.
 7. Dobrze, że już dobrze A co do razborek to pozytywne zaskoczenie nie tego się spodziewałam Ciekawi mnie co to też jest pod tym sitkiem maluszek czy nie?
 8. Zbrodnia, którą wczoraj popełniłam. Jestem gotowa na lincz z Waszej strony. Nie chciałam dawać do Biafry jakichś rybek, ale... Zawsze jest jakieś. Ta pusta toń wodna zaczęła do mnie wołać. Większy baniak na razie nie ruszy, a ja tak tęsknie do rybek. A że ten baniaczek to kawalerka, inny kawaler dobrze tu pasuje. Panowie, obaj młodzi i wolni, dogadali się i panuje spokój. W nocy również kontrolowałam i każdy był u siebie. Biafra na dnie, a Wolverine w roślinach, przy tafli. Już wiadomo, że ze dwie zostaną i dosadzę coś mniejszego i coś na tafle. Dla Biafry również lepiej. Wolverine (mam synów ) w różnym świetle A teraz możecie pisać jak bardzo źle postąpiłam, ryzykownie i tak właściwie to egoistycznie. Wiem.
 9. Muszę przyznać, że jestem zaskoczona. Początkowo myślałam "małże? co w tym ciekawego?". Czytając opis czułam Twoje zainteresowanie, ale go nie podzielałam. Potem zobaczyłam zdjęcia. Te trąbki. Rewelacja. Obserwacja jak się otwierają, zamykają i "trąbią" musi być interesująca choć pewnie powolna Muszę wygooglać co to jest ta ośliczka, bo na zdjęciu na nic mi to nie wygląda
 10. Niestety nie. Na samą myśl krew mnie zalewa. Wszystkie moje plany szlag wziął. Kompletna kicha jeśli chodzi o przeprowadzkę do większego baniaka. Teść wydał. Była lekka kłótnia. Chciałabym zrobić mu awanturę za wydawanie nieswoich rzeczy i zarządać zwrotu choćby miał kupować nowe, ale nie potrafię. Do tego zawiesiło się na ileś uruchomienie większego baniaczka dla rybek. Dobrze, że tylko zawiesiło. Wszystko jest i czeka. Kicha, kicha, kicha, ech... Więc Biafra nie ma przemeblowania, ponieważ nie muszę na razie wyciągać roślin.
 11. To chyba niezłe, paskudne grypsko, coś długo trzyma. A dlaczego bojownik nieurodziwy? Wg mnie śliczny.
 12. daria

  Podłoże do roślinnego 63l

  Mój poprzedni post odpowiada Tobie na pytanie jakie podłoże i w sprawie wątpliwości co do granulacji. Najlepiej dać zwykły piasek.
 13. daria

  ośmiokątne 110l

  Jak już pisałam kwestia gustu. Luny sześciokątne wygląda świętnie, tu będzie lekko gorzej ale jak dla mnie nadal ciekawie.
 14. daria

  ośmiokątne 110l

  Kwestia gustu. Jako jedyny zbiornik to nie, ale już jako kolejny wg mnie może być. Ja bym wpuściła jedną wszędobylską ławicę. Ładniej będzie się prezentować niż np haremik czegoś.
 15. daria

  Podłoże do roślinnego 63l

  Między ziemię a piasek daj siatkę, nie worek foliowy tylko takie coś podobnego do siatki od ziemniaków czy cebuli, to nic się nie przedostanie.
×