Skocz do zawartości

Skąd wiesz o superakwarium.


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szukałam konkretnie jakiegoś forum akwarystycznego, jako że chciałam wiedzieć dużo i najlepiej o wszystkim... :D Wpisałam w google i szukałam... po nazwach! :D Jako że tu jest "SUPERakwarium" a ja chciałam mieć "super" baniak, to wybór padł właśnie na to :D Więc mnie zachęciła nazwa portalu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Wydawało mi się, że był taki temat, ale chyba źle szukałem albo po prostu nie ma. No więc cała "gra" polega na tym by napisać jak tu trafiliśmy i dlaczego to forum, a nie inne. ;-)

 

Ja trafiłem po tym, jak na jednym z innych for zwyczajnie nie wytrzymałem zarozumiałości użytkowników, a nawet gorzej - fanatyków... właściwie każdemu tam ubliżano zero porad itd. Wpisałem w google i proszę "superakwarium" myślę sobie zobaczymy czy super ;-) Napisałem pierwszy temat jak dobrze pamiętam o mętnej wodzie i potem już poszło, a zatrzymała mnie tutaj życzliwość NirwAnii ;-) Co prawda potem chyba miała mnie dość, ale myślę że wszystko już jest w porządku. Teraz nie mogę się odzwyczaić od tego forum, prócz niego korzystam tylko z jednego "regionalnego". ;-)

Miałem praktycznie taką samą historię z poprzednim forum... rozumiem, że nie mogę wiedzieć wszystkiego, mogę się mylić, no ale troszkę szacunku, to na prawdę niewiele. Pewnie nawet mamy na myśli to samo forum. Teraz wchodzę tutaj rzadko z braku czasu, ale nazwa forum adekwatna do tego jak tutaj jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja jak chciałem się czegoś dowiedzieć to wpisywałem w google, wkońcu postanowiłem się gdzieś zarejestrować... a wybrałem to forum, ponieważ berdzo często były na nim różne porady i ciekawostki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem się nieco dowiedzieć o giętkozębie malawijskim w encyklopedii ryb. Zauważyłem jednak, że nie ma tam informacji o tej rybie i chciałem zapytać na forum czy może on mieszkać w akwarium 112l. Na to pytanie szybko odpowiedział mi Basteq i jak się okazało - mieszkać giętkoząb w moim akwarium nie może :cry: . Teraz pływa w dużym zoologu w Krakowie. Miałem jeszcze tysiące pytań na temat ryb, a widząc jak dużą wiedzę posiada większość użytkowników na tym forum, zostałem tu. Ot taka długa historia :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja szukałem pomocy w obsadzie akwarium i właśnie wtedy trafiłem tutaj :) . Oczywiście jako totalnie zielony w ogóle nie wiedziałem co i jak, a że forumowicze wykazali nadzwyczaj dużo cierpliwości i pomogli rozwiać wszystkie moje wątpliwości to zostałem ;). Później było jeszcze kilka innych problemów które także udało się rozwiązać z Waszą pomocą a teraz ja staram się pomagać innym :D ( jeśli oczywiście czuję się na siłach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...