Skocz do zawartości

[200L] ogólne 01.12.2012r.str.26


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Janusz ty weź idź stąd i nie denerwuj ludzi,co?Wynocha łobuzie!Ty uważasz,że ładnie to tak drażnić innych?Zamiast mnie wkurzać wysłałbyś mi mailem trochę twojego talentu. :twisted:

A tak na poważnie to nie powiem,że śliczne,bo będę się powtarzać.Jednym słowem MALYNA. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duże urozmaicenie mchów. Super mi się podoba. Jedyne co mnie kłuje w oko to wyraźny brak rozdzielenia planów obsady roślinnej. Tak jakby jeden wielki trzeci plan z odrobiną drugiego. Przez to baniak optycznie wydaje się mniejszy. Reszta jak najbardziej ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No i nie wiem czy, to jest sens,bo prawdopodobnie szykuje się restart.

Ogólnie nic się nie zmieniło jeśli zrobię fotkę ,to niczym ona nie będzie się różnić od poprzedniej.

Zobaczymy,jeśli wszystko się ułoży po mojemu,to niebawem coś pokaże ale jeszcze nie teraz,bo też nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i nadszedł czas na bardzo duże zmiany w akwarium.Akwarium ma już dwa miesiące, przeszło restart i całkowitą zmianę aranżacji.

:arrow: Podłoże:

-Drobno siekane lignity.

-Aqua basic.

-Siatka.

-Manado.

:arrow: Akcesoria i dekoracje:

-Dragon stonne-21 kg.

-Korzenie

-Lignity.

:arrow: Oświetlenie:

-3 x philips 865

-1 x Gro lux

:arrow: Roślinność:

-Mikrozorium.

-Anubiasy.

-Eleocharis Parvula.

-Eleocharis acicularis.

-Mech Weeping.

-Mech Phoenix.

-Mech Flame

:arrow: Obsada:

-Mikrorozbora galaxy-51 szt.

-Otosek-14 szt.

-Kirysek Panda-10 szt.

-Red cherry-XXXL

-Babaulti-XXXL

-Ślimaczki helanki-? szt.

:arrow: Filtracja:

-Aqua szut silent 2

:arrow: Nawożenie:

-Co2 z butli wysokociśnieniowej.

-Easy carbo

-Potas.

W zależności od potrzeb,po zbadaniu wody:

-Żelazo(chelat)

-Kno3

-Fosforany

 

Dodam jeszcze ,że w pierwotnej wersji miał być trawniczek z eleocharisów,ale ze względu na anubiasy i piękno w nich zawarte postanowiłem zmienić i mam zamiar jak przyjdą do mnie moje roślinki ,obsadzić nimi lignity i ułożyć całe dno anubiasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Janusz na ciebie nie ma mocnych. Kolejna super aranżacja. Ale idąc za przedmówcami muszę to powiedzieć: ten duży anubias nie pasuje, psuje cały efekt.

 

Może i macie rację ale z mojej strony , to jeszcze nie wszystko. ;)

Jutro do mnie wyruszają kolejne anubiasy i jeszcze będzie dużo ich w akwarium.Zaplanowałem cały trawniczek nimi zrobić.Z racji tej ,że na eleocharisa trzeba więcej światła niż ja posiadam, postanowiłem pofisiować z anubiasami.

Być może usunę tego w tle ale jakoś mi go szkoda .Zrobię takie delikatne przejście tego dużego w mniejsze na trawniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...