Skocz do zawartości

[200L] ogólne 01.12.2012r.str.26


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no nie aż tak ,nie uważam siebie za nie wiadomo kogo i jakiegoś tam eksperta.Ja po prostu ,tak jak powiedziałeś kocham mchy i się nimi zajmować.Ktoś z forum tak mnie pokierował,czegoś nauczył ja to tylko powiększyłem.

I wiesz co ?

Człowiek uczy się całe życie ,a i tak głupi umiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja jestem na nie :roll:.

 

 

Co do samego utrzymania mchów, to rewelacja! Pełen szacun.

Ale co do samej aranżacji? Hmm....sorka, nie kupuje tego :zamieszany:

Masz tam fantastyczne korzenie z mchem. Kilka roślin, które moim zdaniem wyglądają tam...biednie.

Osobiście zdecydowałbym się na zmianę części aranżacji. No ale to ja :P:D

Zostawiłbym korzenie z mchami. To jest rewelacyjne.

Cały przód wywaliłbym elośkiem.

Natomiast wyższe rośliny posadziłbym z tyłu akwarium a nie po bokach.

Rotalki itp także musisz "zagęszczać". Tak samo jak się to robi z mchem. Przycinasz je praktycznie tak samo często. To co odetniesz możesz dosadzić. Powinieneś zrobić z nich pełne kępy. Teraz to wygląda jak..hmm....patyczaki :D. Wiesz co mam na myśli?

O ile mech Ci rośnie rewelacyjnie i wystrój z nim jest naprawdę ładny. to zapomniałeś troszkę o reszcie roślin.

Popatrz jak bujny masz sam mech. A teraz spojrzyj na rośliny. Nie wydają Ci się zaniedbane, skąpe i wychudzone ? ;)

 

Wiem, że wiele osób może teraz się na mnie obrazić i mieć pretensje, że tak napisałem. Ale pewnie już wiece, że piszę to co myślę. I nie będę owijał w bawełnę.

Akwarium jest bardzo dobre. Ale brak na nim jeszcze...jak by to nazwać ....? Ono jest jak tort bez bitej śmietany i wisienki na górze. Wiesz Janusz co mam na myśli?

 

Ale ogólnie to wielki plus i brawa. Akwarium sprawia naprawdę duże wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry wody są stabilne i się nie zmieniają ;)

Patrząc na Twoje akwa nie można powiedzieć inaczej ;). Bardzo mi się podoba, mnóstwo zieleni, dużo kolorów, dużooo lepiej niż na początku bo tam faktycznie raziły te kolory a teraz jest tak miło stonowane wszystko. Naprawdę kawał dobrej roboty :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...