Skocz do zawartości

[200L] ogólne 01.12.2012r.str.26


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz pomimo moich kłopotów z GH,kolejne fotki.

Całkiem nie chcą co doszło do akwarium microsorium.Zostało kupione w innym celu,ale moja żonka jak zobaczyła ,powiedziała że ma zostać ,bo pasuje jak znalazł.

Na razie zostaje ,a jak będzie ,to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A mi się nie podoba. Mikrozorium zrypało sprawę. Osobiście (tak jak pisaliśmy) widziałem tam dwa anubiasy wychodzące za skał.

A co by było jak by tam nie było tych anubiasów?

A swoją drogą ja już się przyzwyczaiłem do tego,że jeśli mi się coś podoba,to tobie na pewno nie będzie. :D

W realu,to normalnie mi samemu szczęka opada :o i żal by było się takiej kępki pozbywać. ;)

A microsorium udało mi się troszeczkę cofnąć i obniżyć,tak że dragonek się troszkę odsłonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsorium doszło,choć było to nieplanowane.Udało mi się tanio kupić ,z myślą powielenia tego dalej.

Ale nie mogłem się tej roślince oprzeć,taka jest duża i piękna ,że szok.

Moja żonka jak zobaczyła powiedziała ,że mam jej nikomu nie sprzedawać ,a miejsce dla nie jest jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

przeswietne rosliny , widac ze wiedze na temat hodowli roslin masz opanowana w 100%

aranzacja jak najbardziej bardzo pomyslowa , podobala mi sie poprzednia wersja z takim wyraznym "kanionem" na srodku ale to twoj baniaczek i tak daje mu 11 na 10

 

 

p.s

 

moder. nie mam plwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium już zlikwidowane. Prosimy o zamkniecie tematu i wrzucenie go do kosza.

 

 

 

 

 

 

 

Chyba że autor aranżacji da wcześniej zdjęcia.

Nie tak szybko---spokojnie mi w temaciku. :D

Akwarium ciągle istnieje,tyle że nie bardzo jest czas aby się w nim cokolwiek zmieniało. ;)

Nic już nie dokładam,tylko przycinam pelię i mchy,gdy się rozrosną.Jeśli chodzi o fotki,to nie bardzo mam się czym nowym pochwalić,bo naprawdę skończyłem w tym ciągłym ulepszaniu czegoś co i tak ma swój wielki urok.

Zawsze kiedy dokładałem coś nowego,to musiało coś się dziać.Teraz wiem ,że im mniej grzebię w akwarium i przekładam tym działa to pozytywnie na faunę i florę.

Moja uwaga teraz bardziej jest skupiona na tych mniejszych akwariach,gdzie robiłem restart miesiąc temu i tam coś sobie grzebię i dokładam.

Nie chcę robić nic od razu,tylko powoli.Dam czas roślinkom aby same się zagęściły i rozrosły w akwarium.Z mieszkańców same ślimaki. ;)

Oczywiście jak tylko znajdę chwilkę czasu to zrobię fotki i je pokażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No i witam wszystkich ponownie i zapraszam do oceny.

Fakt troszeczkę się pozmieniało ale nie wiele ;)

Zrezygnowałem z Dragon stone i zakupiłem parę kilo serpentynitu i on właśnie zamienił miejsce z Dragonem.Z czasem ,bo taki jest plan akwarium całkowicie pochłonie microsorium-----ot tak sobie to umyśliłem.

Roślinność jest taka jak była więc nie opisuję ,a co do wody i środowiska---- wsio ok. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pora się znowu przypomnieć. :D

Za wiele nic nie doszło---kilka małych korzonków i microsorium Leaf, oraz anubiaski z Suwałk. ;)

Zawsze fascynowały mnie gęsto zarośnięte zbiorniki.Generalnie roślinniaki.

Zawsze kombinowałem--jak nie z oświetleniem tak z roślinkami i ciągle było coś nie tak.

Kiedy postanowiłem pozwolić akwarium żyć własnym życiem, wszystko się pozmieniało.Po pewnym czasie dało mi to dużo do myślenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...