Jump to content

kochanica_diabła

Użytkownik
 • Content count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About kochanica_diabła

 • Rank
  Zbanowany
 • Birthday 01/08/1983

Kontakt

 • AIM
  ciosana@aim.pl
 1. hahahaha ale się uśmiałam z tego opisu , ale miło ,że zakwalifikowałam się do pierwszej 19. Tak . To prawda, ale nie każdy o tym jeszcze pamięta. Ps. Molly , uważaj boś młodsza ode mnie i to się może źle skończyć dla Ciebie /żart taki/ Bawcie się dalej grzecznie , ja spadam do swojej piaskownicy ,ahoj
 2. kochanica_diabła

  Moje 54litry-aktualizacja str.4

  Zaczyna się robić ciekawie :] Ja bym wydłubała ten biały żwirek , trochę nie pasuje do reszty.
 3. kochanica_diabła

  [112l] Ogólne

  Strasznie mi się podobają takie akwaria. Dużo roślinności , artystyczny nieład , ale i sporo miejsca dla rybek. Aż chciałoby się tam mieszkać Na Twoim miejscu termometr dałabym po drugiej stronie i bardziej bym go ukryła w roślinkach , żeby tak nie raził po oczach.
 4. Gupik !! Tak, jeden welon najmniej 50 l . Maxxx20202 podaj chociaz całą obsadę Masz jedengo welona, jedną kosiarkę jednego gupika? A tutaj poczytaj o welonach : http://www.superakwarium.pl/welon-welon ... id752.html O innych rybach też znajdziesz tam informacje.
 5. kochanica_diabła

  Co to za roślinka?

  Nie jestem pewna , ale mi to wygląda na chrzan wodny .
 6. kochanica_diabła

  Pokarmy zastępcze

  Ja mam barznki w swoim akwarium , ale wcześniej karmiłam tym gurami , gupiki, molinezje...wszystkie pospolite ;] Banana i jabłko daję na żywca , marchewka i brokuł gotowany , to samo mięsko .Oczywiście w małych kawałeczkach przyczepionych na patyczkach do szaszłyków , albo na widelcu. Tego typu pokarmu nie można dawać dużo , bo woda robi się mętna . Ale ryby jedzą ,aż im się uszy trzęsą Dodatkowo , zawsze w zamrażalniku mam mrożonki dla ryb.
 7. Welon to ryba zimnolubna, to po pierwsze. Po drugie taką rybę trzyma się (jedną ) w 50 l., a najlepiej ,żeby miał ten welon jakieś towarzystwo (innego welona)
 8. kochanica_diabła

  Grzałka w lato

  "Skoro mam grzałkę z termostatem to po co mam ja wyłączać?" Dokładnie , taka grzałka jest po to by woda miała stałą temperaturę. W lecie raczej jest problem by tą wodę schłodzić .
 9. kochanica_diabła

  Pokarmy zastępcze

  W zależności od rybek ...moje jadają banana, marchewkę , brokuła , a od święta mięso z kurczaka
 10. kochanica_diabła

  [200L] ogólne 01.12.2012r.str.26

  Janusz , mistrzu piękna zieloniutka oaza co ja pletę zarąbista dżungla, widać ,że wszystko przemyślane i dopieszczone brawo !!!
 11. kochanica_diabła

  narybek mieczyka

  nie ma takiej obcji
 12. to tak na "żegnam " miło z Wami było :*
 13. kochanica_diabła

  [30L] Chyba Iwagumi.30.12.2010 r.

  A może by tak aktualizacja?? Ostatnia fotka , sorki, nie powala.
 14. Tak . Podawaj samicom codziennie Pyralginę . To oczywiście żart. Żeby "dorobić się " młodych bojowników nie wystarczy mieć samca i samicę .To nie jest takie proste. A trzecia samica?Raj dla samca ;)Tylko czy biedak wyrobi
×