Skocz do zawartości

[200L] ogólne 01.12.2012r.str.26


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Korzenie wbite w podłoże wyglądają bardzo nienaturalnie.

Zgadzam się i wydaje mi się jakby je luźno poukładać po akwarium było by jak najbardziej na plus. Tak samo jeżeli chodzi o kompozycję to te dwa korzenie na pierwszym planie ją zakłócają. Większą spójność zbiornik by uzyskał gdyby zostały przeniesione na jedną ze stron w tym przypadku na lewo.

 

Ps. Śliczne akwarium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora się znowu przypomnieć. :D

Kiedy postanowiłem pozwolić akwarium żyć własnym życiem, wszystko się pozmieniało.Po pewnym czasie dało mi to dużo do myślenia. ;)

Mam pytanko. Tzn bez nawozów i co2, czy po prostu z rozwagą i mniejszym zaangażowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzenie wbite w podłoże wyglądają bardzo nienaturalnie.

Zgadzam się i wydaje mi się jakby je luźno poukładać po akwarium było by jak najbardziej na plus. Tak samo jeżeli chodzi o kompozycję to te dwa korzenie na pierwszym planie ją zakłócają. Większą spójność zbiornik by uzyskał gdyby zostały przeniesione na jedną ze stron w tym przypadku na lewo.

 

Ps. Śliczne akwarium

 

Jeśli chodzi o korzenie z przodu---to właśnie o to chodzi aby było inaczej niż wszędzie.Jest tak ,że utarł się jakiś schemat,którego się trzymamy ale czy na pewno, luźno położone korzonki ----to jest dobre? ;)

W akwarium wszystkie korzenie wychodzą tak jakby z podłoża --więc??? :zamieszany: Ale tego nie widać.

 

Korzenie wbite w podłoże wyglądają bardzo nienaturalnie.

Jestem ciekaw jakie ułożenie jest naturalne,skoro w tak małym zamknięciu? ;)

 

Mimo to dzięki za uwagi i postaram się nic z nich sobie nie robić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Tak krasnale są obecne w akwarium, nie ma ich dużo--ale to jest wzięte pod uwagę przy aranżacji. ;)

Tak na serio, to podobają się mi nieliczne kolonie krasnali, ładnie wyglądają, gdy tak sobie falują w wodzie.

Dodam tylko, że jak stanę się posiadaczem innego z gatunku mikrozorium, to ono właśnie zajmie miejsce nurzańca---jakoś mi tam on nie pasuje, ale nie chciałem go teraz ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda na poniżej 100L. Jakoś dziwnie mi pomniejsza zbiornik ta aranżacja.

Może dla ciebie tak jest---ale to nietypowe akwarium 80x50x50

 

No i wydaje mi się że za bardzo podkręciłeś kolory przy zdjęciu.

Jeśli mam być szczery, to oceniamy akwarium, a nie jakość wykonanych zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A ja się przy... wale (inaczej byś mnie nie poznał :P) :

 

filtr schowaj bo - masakra

za dużo micro - i to pewnie o połowę jak nie lepiej

ryby - najgorsza obsada jaką u ciebie widziałem

miejsce - za mało, ryby muszą chodzić po liściach, nie mają gdzie pływać. Jeszce płetwy im zanikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...