Skocz do zawartości

Zmiana forum


andrerw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa zawartość, po lewej stronie ustaw "Nowe posty od ostatniej wizyty" Powinno zapamiętać ustawienia. 

Dokładnie.

A czy można wkleić ikonkę pw w każdym poście?

Czasem dochodzi do wymiany zdań i takie rzeczy można by było szybciej na pw dogadać.

Pomocna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to dalej u mnie nie działa. Ani na postach od ostatniej wizyty, ani na postach z ostatnich 24h. Za to znowu oglądałem lampkę Luny (coś się zafixowało i w Jej temacie focusuje mi się na tej lampce nieszczęsnej) - ja naprawdę wiem jak ona wygląda, tyle razy już ją oglądałem. ;)

Nie mam pojęcia o co może chodzić, nie sądzę żeby jakieś ciasteczka bo usuwam je regularnie. Jakby ktoś miał jakiś pomysł to napiszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to dalej u mnie nie działa. Ani na postach od ostatniej wizyty, ani na postach z ostatnich 24h. Za to znowu oglądałem lampkę Luny (coś się zafixowało i w Jej temacie focusuje mi się na tej lampce nieszczęsnej) - ja naprawdę wiem jak ona wygląda, tyle razy już ją oglądałem. ;)

Nie mam pojęcia o co może chodzić, nie sądzę żeby jakieś ciasteczka bo usuwam je regularnie. Jakby ktoś miał jakiś pomysł to napiszcie.

 

Edit:

 

Witam, ja mam taki problem nie mogę znaleźć moich postów, gdzie one są?_I jak się wysyła nowe wiadomości?_Weszłam na konkretny dział chciałam wpisać nowy post, ale nie widzę ikonki "wyślij". Jak teraz to zrobić żeby moje pytanie się ukazało?

 

Wciąż wymagana jest dbałość o pisownię oraz edycja wiadomości (opcja na dole posta).

Edytowane przez Luna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje posty znajdziesz wchodząc w profil i klikając opcję "moja zawartość".

Aby odpowiedzieć w temacie wybierz "dodaj odpowiedź" (czarny przycisk po prawej na górze strony) lub "odpowiedz" widoczne pod ostatnim postem w wątku.

Aby założyć nowy temat w dziale klikasz czarny przycisk na samej jego górze - "nowy temat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy bardzo brakuje mi oznaczenia płci przy awatarze (taki fajniutki znaczek ;)) Często nick jest mylący, a wchodzenie na profil każdego użytkownika przed napisaniem postu nie bardzo jest na rękę i potem piszę "- łaś" w temacie mężczyzny, lub "- łeś" w temacie kobiety i chocki klocki wychodzą.

Da się to jakoś załatwić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy da się zwiększyć częstotliwość odświeżania czata np. co 1-3 s.?

W większości trzeba samemu odświeżać.

Trochę to wkurzające, bo średnio się odświeża co 10-15 s, a w tym czasie już pojawi się kilka nowych wiadomości.

Edytowane przez Beniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak wiadomo nie da się wysłać PW do usera, który ma pełną skrzynkę.

I tu pytanko:

Dało by się zmienić coś w ustawieniach, żeby taka wiadomość jednak poszła i była np. w folderze "Oczekujące na wysłanie", czy coś w tym stylu, a po opróżnieniu skrzynki żeby weszła na pocztę odbiorcy ?

 

Mam nadziej, że w miarę zrozumiale napisałem o co mi chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ignor poszedł na poprzednie pytanie i pewnie na to też, ale co mi tam.
To pytanie jest trochę osobiste, bo dziś mam urodziny, ale ogólnie przez pozostałą część roku mają je inni, więc:
Dało by radę zmienić np.Najbardziej lubiana zawartość na Obchodzą urodziny ?

Moim zdaniem przyjemniej czytać życzenia raz w roku niż cieszyć się jakąś tam "lubianą zawartością".

 

Wiem, że jest Kalendarz, ale...kto tam zagląda ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...