Skocz do zawartości

Zmiana forum


andrerw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Pisze za kolegę, który prosił mnie oto.

Kolega ma problem z założeniem konta tutaj, od czterech dni próbuję z trzech mailów założyć tutaj konto lecz problem nadal jest ten sam.

A więc, koledze nie przychodzi potwierdzenie, założył maila na gmail, wp i onet i od czterech dni nie przyszło potwierdzenie, wybierał kilkakrotnie opcje powtórnej wysyłki potwierdzenia, przeskanował komputer no i ccleanerem usunął historie, ciastka etc i nadal nie pomogło.

 

W czym tkwi problem ? poleciłem koledze te forum ale niestety nie może z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Ja bym zaczął od naprawy, problemu który dotyczy zakładania kont na forum bo dużo ludzi ma z tym problemy.

Ja zaprosiłem kilku kolegów na te forum, jedynie jeden kumpel założył tutaj konto bo reszcie osób na maile nie przyszły potwierdzenia a próbowali na innych mailach, komputerach i dalej nic, więc jest to niestety dość spory problem a widać, że kilka osób już o tym wspominało.

 

Przenoszę do właściwego tematu.

/ Luna

Edytowane przez Luna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od naprawy, problemu który dotyczy zakładania kont na forum bo dużo ludzi ma z tym problemy.

Ja zaprosiłem kilku kolegów na te forum, jedynie jeden kumpel założył tutaj konto bo reszcie osób na maile nie przyszły potwierdzenia a próbowali na innych mailach, komputerach i dalej nic, więc jest to niestety dość spory problem a widać, że kilka osób już o tym wspominało.

.

 

 

Problem został juz usunięty, wiadomości z linkiem do potwierdzenia rejestracji są już wysyłane.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Posty można edytować 24h od napisania posta.

To wiem ;)

Kwestia tego, że giełda to nie post/temat w dziale i możliwość edycji była by tu wskazana. Niekiedy wystawia się kilka przedmiotów w jednym ogłoszeniu i dobrze by było móc poinformować o sprzedaniu któregoś z nich lub usunąć go z ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale nie mogę wprowadzić zmian w sygnaturze.

Nie tylko nic dodać ( to bym jeszcze rozumiał, np. za dużo znaków, za duży rozmiar fotki itp.), ale też nic usunąć.

Tradycyjnie pojawia się " Ups..."

Edytowane przez Sławek121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...