Jump to content

Gagatek

Użytkownik
 • Content count

  420
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Gagatek last won the day on February 9 2015

Gagatek had the most liked content!

Community Reputation

55

About Gagatek

 • Rank
  Gagatek
 • Birthday 04/04/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Lubuskie

Recent Profile Visitors

1,768 profile views
 1. Dzięki . Temat "ale jaja"
 2. Nic się nie ruszyło . Musiałam się przeprowadzić i za 2 miesiące jeszcze raz będę więc dałam sobie spokój . Wszystko czeka i na pewno stać będzie . Sama już doczekać się nie mogę .
 3. Jejciu jak Ty to robisz . Świetne fotki .
 4. Gagatek

  Nasze inne zwierzeta.

  Już więcej nie rośniemy. Moja bestia .
 5. Gagatek

  [30l] Kosteczka

  No szkoda ,ale się nie poddaję i mam nadzieję ,że teraz będzie lepiej . Najgorsze mnie denerwuje ,że nie wiem co było . Dziś jakoś bardziej moje lustro chciało współpracować ,ale znowu krewety się pochowały . Zamawiaj Luna ja polecam . Na ostatnim to bardziej się skupiłam na bąbelku niż krewetce . No i te trzęsiawki ,chyba będę musiała zainwestować w porządny statyw .Parę minut i ręce wysiadają a krewecie mają mnie gdzieś .
 6. Gagatek

  [30l] Kosteczka

  By mi się tak ręce nie trzęsły to lepiej by było . Troszku na czerwono .
 7. Tak wiem . Ale ja jednak będę się starała utrzymać troszkę wyższe ,takie jakie będzie miała ta osoba od której je dostanę . Nie mam zamiaru kupować z odłowu bo nie dam rady a i jestem ciekawa czy prawdziwe te parametry podają. Potem może mi się uda zejść niżej troszku . Jakoś tak się nie nastawiam ,że mi cokolwiek się uda .
 8. Pół na pół to chyba zbyt wiele . Będę badać aż dojdę do celu .Chciałam im porobić jakieś kryjówki z nich i myślałam ,że będą większe a tu o . Jeszcze zamówię chyba i zasypie całość . Nie wiem czy dodać jakieś gałązki . Czekam na nowe testy .
 9. Gagatek

  [30l] Kosteczka

  No to i dziś
 10. Gagatek

  Album Gagatka :)

 11. Dzięki ,że mnie uświadomiłeś
 12. Widziałam już ten filmik i też myślałam o kaskadzie .Garnela ich nie ma ,znalazłam w Wawie ,znajomy polecił . Podłoże już mam żwirek kwarcowy i skały które przyszły bardzo małe .Staram sie wodę RO mieszać z kranówką i zobaczymy .Wczoraj zostało zalane i czekam na nowe testy .Troszku żałuje ,że ciemnego podłoża jakiegoś nie wybrałam ,ale i tak wszystko mam nadzieję obrośnie glonem (nie mam ręki czy głowy do aranżacji ).Mam jeszcze czas ,puki nie uzyskam odpowiednich parametrów nic nie zamawiam . Ph wody kranowej 9.5 . Gh- 28 , Kh - 20 Czekam na nowe testy . Dałam wczoraj 10 % kranowitu i zobaczę jak to podłoże i skały zareagują . Myślałam ,że te kamienie większe dojdą .Jak gdziej znajdę dodam więcej może jakiś łupków ?. Dzięki ,że chociaż Ty odpowiedziałeś .
 13. Gagatek

  [30l] Kosteczka

  Wszystkie krewetki od Garneli ,teraz zamówiłam hybrydy może coś się urodzi ciekawego .
×