Jump to content

Gagatek

Użytkownik
 • Content count

  420
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by Gagatek

 1. Dzięki . Temat "ale jaja"
 2. Nic się nie ruszyło . Musiałam się przeprowadzić i za 2 miesiące jeszcze raz będę więc dałam sobie spokój . Wszystko czeka i na pewno stać będzie . Sama już doczekać się nie mogę .
 3. Hej . Już kiedyś się przymierzałam ,ale były mało dostępne no i strach przewyższał wszystko (że rady nie dam ,prędzej one nie dadzą )więc poczekałam . Na razie zamówione wszystko i czekam na paczuszkę ,szkło już było więc czemu ma tak stać puste . A lubię przecież wywalać kasę w błoto . Więc : Akwarium 30l OW proste -Oświetlenie lampka Aquael'a z modułem 11W (6500); -Grałka hmm jakaś jest ,nie pamiętam jaki model -Podłoże to żwirek 1-3mm, żwirek kwarcowy8-15mm ,żwirek koralowy10-mm ( nie wiem czy będzie potrzebny ) -Dekoracja to Aquawild blade stone -Flora to może gałęzatka -Fauna : nawet nie wiem gdzie i czy i jakie dostanę .Plan jest . Bym zapomniała na 100 % będą Tylomelanie x2 (Niech Ci będzie Nantai ) Mam zamiar mieszać kranówkę z RO w jakich proporcjach jeszcze nie wiem . Posiadam też bakterie i gh+ może się przyda .Zapomniałam o filtracji jest to Aquael circulator 500 . Da radę czy lepiej wymienić ? Bym prosiła tych co mają jakieś pojęcie o rady ,co zmienić ,dodać ,wywalić .
 4. Jejciu jak Ty to robisz . Świetne fotki .
 5. Gagatek

  Nasze inne zwierzeta.

  Już więcej nie rośniemy. Moja bestia .
 6. Gagatek

  [30l] Kosteczka

  No szkoda ,ale się nie poddaję i mam nadzieję ,że teraz będzie lepiej . Najgorsze mnie denerwuje ,że nie wiem co było . Dziś jakoś bardziej moje lustro chciało współpracować ,ale znowu krewety się pochowały . Zamawiaj Luna ja polecam . Na ostatnim to bardziej się skupiłam na bąbelku niż krewetce . No i te trzęsiawki ,chyba będę musiała zainwestować w porządny statyw .Parę minut i ręce wysiadają a krewecie mają mnie gdzieś .
 7. Gagatek

  [30l] Kosteczka

  Przeprosiłam swoją kosteczkę która stała z rok na szafie (albo więcej ) i zalałam .Ma być dla crystali ,co wyjdzie zobaczymy . Kostka : 30x30x35 Światło : 11W Grzałka : 50W Podłoże : BWS Shrimp Filtracja : FZN II Flora : pelia , erect moss ,christamss ,pistia Fauna : Krewetki RC z Rili ,5x CB Dekoracja : Korzeń ,bambus ,liście ,kulki BWS i shrimp nature
 8. Gagatek

  [30l] Kosteczka

  By mi się tak ręce nie trzęsły to lepiej by było . Troszku na czerwono .
 9. Tak wiem . Ale ja jednak będę się starała utrzymać troszkę wyższe ,takie jakie będzie miała ta osoba od której je dostanę . Nie mam zamiaru kupować z odłowu bo nie dam rady a i jestem ciekawa czy prawdziwe te parametry podają. Potem może mi się uda zejść niżej troszku . Jakoś tak się nie nastawiam ,że mi cokolwiek się uda .
 10. Pół na pół to chyba zbyt wiele . Będę badać aż dojdę do celu .Chciałam im porobić jakieś kryjówki z nich i myślałam ,że będą większe a tu o . Jeszcze zamówię chyba i zasypie całość . Nie wiem czy dodać jakieś gałązki . Czekam na nowe testy .
 11. Gagatek

  [30l] Kosteczka

  No to i dziś
 12. Gagatek

  Album Gagatka :)

 13. Gagatek

  IMG 1056

  From the album: Album Gagatka :)

 14. Gagatek

  IMG 1061

  From the album: Album Gagatka :)

 15. Gagatek

  IMG 1059

  From the album: Album Gagatka :)

 16. Gagatek

  IMG 1057

  From the album: Album Gagatka :)

 17. Gagatek

  IMG 1050

  From the album: Album Gagatka :)

 18. Dzięki ,że mnie uświadomiłeś
 19. Widziałam już ten filmik i też myślałam o kaskadzie .Garnela ich nie ma ,znalazłam w Wawie ,znajomy polecił . Podłoże już mam żwirek kwarcowy i skały które przyszły bardzo małe .Staram sie wodę RO mieszać z kranówką i zobaczymy .Wczoraj zostało zalane i czekam na nowe testy .Troszku żałuje ,że ciemnego podłoża jakiegoś nie wybrałam ,ale i tak wszystko mam nadzieję obrośnie glonem (nie mam ręki czy głowy do aranżacji ).Mam jeszcze czas ,puki nie uzyskam odpowiednich parametrów nic nie zamawiam . Ph wody kranowej 9.5 . Gh- 28 , Kh - 20 Czekam na nowe testy . Dałam wczoraj 10 % kranowitu i zobaczę jak to podłoże i skały zareagują . Myślałam ,że te kamienie większe dojdą .Jak gdziej znajdę dodam więcej może jakiś łupków ?. Dzięki ,że chociaż Ty odpowiedziałeś .
 20. Gagatek

  IMG 1046

  From the album: Album Gagatka :)

 21. Gagatek

  [30l] Kosteczka

  Wszystkie krewetki od Garneli ,teraz zamówiłam hybrydy może coś się urodzi ciekawego .
 22. Gagatek

  IMG 1025

  From the album: Album Gagatka :)

 23. Gagatek

  IMG 1008

  From the album: Album Gagatka :)

×