Skocz do zawartości

Sciemy sprzedawców...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie gadaj, że opowieści o welonach/kulach są koloryzowane lub opowieści o zbrojnikach w większości sklepów ktoś przychodzi po rybki i mówi, że zakłada akwarium to co mu polecają nawet do 20+ l standardowo zbrojniki potocznie nazwane glonojadami, a ludzie myślą, że one i gówna i wszystko wpierniczają, że nie będzie trzeba wkładać tyle pracy jak będzie z 5-6 zbrojników kiedyś jak mały byłem też tak myślałem niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam od dłuższego czasu, i niektórzy piszą tutaj tak niewiarygodne sytuacje, że wydaje mi się iż są zwyczajnie zmyślone na poczekaniu na potrzebę tego tematu... po prostu ich treść jest moim zdaniem zbyt pokoloryzowana.

i tu się zgadzam w 1000% wystarczy spojrzeć na wiek i wypowiedzi,już to widzę jak 10-13 latek wchodzi do zoologa i uświadamia sprzedawce wręcz krzycząc na niego to ambaje a sam temat podkręca małolatów do robienia koperkowych afer i pisaniu ściem w temacie który powinien mieć nazwę nasze ściemy z wizyty w sklepie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się zgadzam w 1000% wystarczy spojrzeć na wiek i wypowiedzi,już to widzę jak 10-13 latek wchodzi do zoologa i uświadamia sprzedawce wręcz krzycząc na niego to ambaje a sam temat podkręca małolatów do robienia koperkowych afer i pisaniu ściem w temacie który powinien mieć nazwę nasze ściemy z wizyty w sklepie ;)

 

Hehehhehehe :D Dobre...:) Moze i racja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam 13 lat i tez uwage zwracam a nie krzycze

Ja mam 17 lat i nie krzycze ;)

Ja prawie 13 i też nie krzyczę ;)

jak to się mówi, winny się tłumaczy ;-)

 

:shock: hahahaha czarna odmiana

A żebyś wiedział, że są takie odmiany tak na marginesie odbiegając od wątku pomyłki mieczyka z molinezją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że większość osób pracujących w sklepach zoologicznych nie ma pojęcia o rybkach. Kiedyś gdy miałam 63l akwarium i zapytałam się jakie są rybki zjadające ślimaki. Sprzedawca powiedział, że idealna jest do tego bocja wspaniała. No cóż wtedy jeszcze byłam zielona i kupiłam tą bocję. Była bardzo fajna ale padła mi na rybią ospę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam 13 lat i tez uwage zwracam a nie krzycze

Ja mam 17 lat i nie krzycze ;)

Ja prawie 13 i też nie krzyczę ;)

jak to się mówi, winny się tłumaczy ;-)

 

:shock: hahahaha czarna odmiana

A żebyś wiedział, że są takie odmiany tak na marginesie odbiegając od wątku pomyłki mieczyka z molinezją.

i o czym ten temat?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że większość osób pracujących w sklepach zoologicznych nie ma pojęcia o rybkach.

niech mnie ktoś poprawi jeśli jestem w błędzie, ale o ile się orientuję do założenia sklepu zoologicznego trzeba mieć odpowiednie jednak wykształcenie czy też wiedzę, kursy. wątpię by państwowa inspekcja pracy zezwoliła pierwszemu lepszemu otworzyć sklep zoologiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że większość osób pracujących w sklepach zoologicznych nie ma pojęcia o rybkach.

niech mnie ktoś poprawi jeśli jestem w błędzie, ale o ile się orientuję do założenia sklepu zoologicznego trzeba mieć odpowiednie jednak wykształcenie czy też wiedzę, kursy. wątpię by państwowa inspekcja pracy zezwoliła pierwszemu lepszemu otworzyć sklep zoologiczny.

Założyciele sklepu może i tak ale pracownicy nie. U mnie w mieście w sklepach zoologicznych pracują dzieci założycieli. Mniej więcej wiedzą która rybka jest która i na tym ich wiedza się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...