Skocz do zawartości

[54l] neonkarium


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

:D spokojnie , na kolana to raczej nie :D Dziękuje za miłe słowa, postaram się was nie zawieść .Zresztą jak coś zepsuję to zaraz się o tym dowiem :D .

Więc jutro przycinka mała oraz rozsadzanie mchu.Zobaczymy co wyjdzie.

Jak cos to delikatnie,proszę nie krzyczeć po mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobra,już po zmianach.

Szczerze mówiąc troszkę inaczej to sobie wyobrażałem ale trudno,na razie tak zostanie.

Fotki wkleję troszkę później jak się wszystko uspokoi w akwa.Teraz tam wszystko pływa.Masakra jak się podniesie korzeń po takim czasie :D

I jezeli ktoś mi powie,że mam inaczej rozsadzić mech,anubias czy coś w tym stylu to zapraszam do mnie :D dostanie żyłkę i powodzenia w owijaniu korzenia,rozpłakać się można przy tej robocie :D Na początku spoko,ale z czasem.............człowiek gotowy zabijać :D

 

Wieczorem fotki,może "widoczność" w akwarium poprawi się na tyle że będzie coś widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ożesz :D będziecie krzyczeć :D

Ale ok zaraz coś wkleję

Ostrzegam,że na teraz wygląda strasznie :twisted:

 

 

 

A więc proszę,miejcie tylko na uwadze że syf nieziemski jeszcze tam pływa i w ogóle.Jutro nowe fotki jak już się wszystko przefiltruje.

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

A teraz możecie krzyczeć po mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielooono mi :mrgreen: Jak dla mnie trochę zbyt monotonnie :D ale swój klimat ma.

Ludzie czepiacie się deszczownicy, przecież ona zasadniczo musi być tuż pod powierzchnią wody...

A od tego mchu to aż woda wydaje się być zieloną (chyba że taka jest...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ech i co tu poradzić jak piękne kobiety na ciebie krzyczą :D

Specjalnie dla Mei i Patrycji już się biorę za tę rurkę bo znowu mi się nazbiera :D

 

Woda już ma normalny kolor,dziś tylko kosmetyczne poprawki i wieczorem fotki.Korzeń jest trochę za duży,wiem o tym.Przed włożeniem do akwa zapowiadał się rewelacyjnie,a tu taki zonk.Brakuje mi 5-10 cm głębokości zbiornika żeby je poprzesuwać,zrobić z nich typowe dwa plany.Szkoda,szkła nie na ciągnę.A na większe nie mam tu miejsca. Szczerze mówiąc liczyłem na trochę inny efekt ale trudno,zobaczymy.Może się przyzwyczaję,a jak nie to za niedługo znowu zmiana,Ale na razie cisza na ten temat :D .

 

Zaraz się biorę dalej za akwarium a wieczorem nowe zdjęcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...