Skocz do zawartości

[54l] neonkarium


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Dziś było małe sprzątanie w akwarium.Przy okazji troszkę tam poprzestawiałem :roll: .Jutro zabawa od nowa, bo w ogóle mi się to nie widzi :roll: .Grzesiek:światło w obecnej chwili 5 godzin.Miałem atak glonów, jakoś się to powoli zbiera.Ale i tak rośliny musiałem dosyć mocno przyciąć.Muszę wreszcie odebrać te nowe nawozy i zobaczyć czy roślinki wreszcie dotarły do sklepu.A teraz kilka fotek, robionych 30 minut po grzebaniu ;p :roll: .Więc na osad w wodzie itp nie krzyczcie :mrgreen:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

ps: Jakby co to kandyduje do konkursu:najbardziej czopiarskie akwa roku ;p.A na poważnie to będę wracał do pierwszego ustawienia kamieni . Wtedy to najlepiej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

viewtopic.php?p=104865#p104865

 

Obsada do 2 tyg,będzie nowa.Ogólnie neony czerwone to akwaria min.60l.Więc tutaj były prawie na styk .Neonki jak były małe to było nawet ok, ale teraz to już troszkę podrosły,więc idą do innego właściciela a ich miejsce zajmą razbory galaxy.Roślinki niestety wyglądają jak wyglądają :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaed , straciłeś wenę ? ... pierwsza wersja z kamieniami była genialna , ale ta ... mhym ... osobiście mi sie nie podoba , oraz ten trawnik z heńka ? ... taki dziwny , a może glosse ? ew. wglębke jako trawnik ? .... Kamienie może lepiej inaczej ustaw , teraz wszystko jest skupione na lewej stronie , nie fajnie to wyglada ... taka moja opinia :D i nie bijcie mnie za nią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ahaed , straciłeś wenę ? ... pierwsza wersja z kamieniami była genialna , ale ta ... mhym ... osobiście mi sie nie podoba , oraz ten trawnik z heńka ? ... taki dziwny , a może glosse ? ew. wglębke jako trawnik ? .... Kamienie może lepiej inaczej ustaw , teraz wszystko jest skupione na lewej stronie , nie fajnie to wyglada ... taka moja opinia :D i nie bijcie mnie za nią :P

 

Ano,ano,brak mi weny :( . Dlatego ciągle coś przestawiam i szukam najlepszej opcji. Muszę przysiąść porządnie nad tym. Szkoda,że najczęściej czasu brak :roll: .

Dziś kolejna dłubanina z serii: gdzie upchnąć ten kamol ;)

Doszła nowa roślinka oraz mieszkańcy. Neonki zostały humanitarnie....no wiecie....ten tego....no....yyy....dałem je do wiaderka i ....yyy....jakby to powiedzieć....a raczej napisać..yyy....i zaniosłem je do sklepu :D . Zostały tam wymienione na nowe rybki za niewielką dopłatą. Jutro dzień testów i małych poprawek,a także kolejne zdjęcia. Jak na razie muszą wam wystarczyć te :

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

jak dla mnie zbyt nienaturalnie poukładane to wszystko ;) i robi się sałatka z roślin... 2 gatunki max. oj marthinsky, odpocznij i weź się jeszcze raz za to! :)

Jutro,jutro , jakoś nie mogę tego dziś ogarnąć. Poległem przy tym akwa, wiem o tym ;p. Masakra :( . Może coś mnie jutro najdzie, bo jak na razie to sam wiem że to lipa na maxa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Administrator

Z cyklu: chwalę się lub żalę :P.

Akwarium było wystawione bardzo, bardzo dawno temu do konkursu. Niestety zajęło dopiero 59 miejsce. Trzeba się będzie bardziej przyłożyć do aranżacji :). A no i schować filtr przed zrobieniem zdjęcia :D , hehehehe. Jakoś nigdy mi się nie chciało :P:D. No i to "wychwalane" czarne podłoże :P. Za to też akwarium straciło kilka punktów ;p. A mogło mogło być kilka miejsc wyżej. Trudno, coś się wystawi na kolejny rok ;). Postaram się uniknąć tych samych błędów :P.

http://www.aquaticscapers.com/en/contes ... e=standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...