Skocz do zawartości

[54l] neonkarium


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ech i co tu poradzić jak piękne kobiety na ciebie krzyczą :D

Specjalnie dla Mei i Patrycji już się biorę za tę rurkę bo znowu mi się nazbiera :D

Zaraz się biorę dalej za akwarium a wieczorem nowe zdjęcia .

No panie.... To pisałeś 1,5 miesiąca temu... I widzisz, obiecałeś i nie dałeś :P Pokaż korzeń bo drugi raz już nie wybaczę :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

:shock: Ale krzyczy,o rany........ :shock: Dobra już idę ! Wyciągnę tylko rurkę z akwarium i już pstrykam zdjęcia ;)

 

 

 

Edit:

Dobra bo znowu mi się nazbiera :D

Oto obiecane zdjęcia!! Dodany ostatnim razem korzeń wyleciał z hukiem !! Nijak tam nie pasował.Prawa strona na dzień dzisiejszy pusta,ale już tam czegoś szukam.Może jakiś lotosik albo coś,jeszcze sam nie wiem.Zobaczymy.

Wiem,wiem widać rurkę ;) ,to już ostatni raz :!::D

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś dał rurkę od wlotu filtra po lewej stronie, byłoby lepiej :) A tak poza tym.... Wiesz dobrze, że od pierwszego wejrzenia zakochałam się w tym akwa i w tym korzeniu... :oops: Też taki chcę... Dziękuję ci ślicznie za te fotki. Hmmm teraz to już nie wiem, czy uda mi się oderwać od nich wzrok :P

 

 

ps. I tak, masz rację, znów na chwilę aż zaniemówiłam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

a jak przytwierdzałeś ten mech do korzenia?

może też bym się trochę z tym pobawił :D

:D Zastanów się czy masz tyle cierpliwości :D Ja na każdą odnogę korzenia kładłem mech a potem........ech........ a potem miejsce koło miejsca owijałem żyłką :roll: Fajnie się to czyta ale zastanów się najpierw dobrze czy jesteś na to gotowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

hm... prawdziwa próba cierpień dla akwarystyki...

się zobaczy xD

dzięki :)

mech jest - tylko korzenie potrzebne :roll:

Oj tak :D zapłaczesz,że się za to zabrałeś :D Powodzenia w poszukiwaniu korzenia,wiem jak ciężko znaleźć naprawdę fajny :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładałem już tu inne roślinki a nawet korzeń i doszedłem do wniosku że tak wygląda najlepiej ;) .

Więc skoro wiesz, że tak wygląda najlepiej, to bardzo cię proszę nie kombinuj... Masz najpiękniejsze akwa na tym forum a twój korzeń dosłownie przyprawia o dreszcze :mrgreen: Nie zmieniaj nic. Jak przyjadę to coś pokombinujemy może ale teraz nie ruszaj korzenia. Niech na mnie poczeka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze piękne. Jak u amano. Korzeń super. Chyba zgapię od ciebie i pacnę "mecha" u siebie w brzankarium.

Jucha, już chyba wiesz czym mnie najpierw zauroczył ten pan :D Tak jak mówisz, akwa piękne jak u amano... Ale właścicielowi już się nudzi, już chce coś grzebać... Może ty mu spróbuj przemówić do rozsądku, bo ja już siły tracę :roll: Mech dostaniesz ode mnie, to możesz coś pokombinować podobnego. Ale dążenie do ideału będzie trudne :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Podczas mojej 3 tyg. nieobecności akwarium było "doglądane" przez znajomego . Efekt ? 70 % mchu poszło do kosza :( . Dobrze że chociaż ryby żyją !! Chociaż są wychudzone . Widok w akwarium jaki zastałem po powrocie o mało nie przyprawił mnie o zawał serca . Korzeń został wyjęty , mech do śmietnika . To co było w miarę "dobrym" stanie przymocowałem z powrotem . Dołożyłem jedna świetlówkę a drugą zmieniłem . Teraz świeci : sera plant color 4900k oraz sera daylight 6000k . Może nie są idealne ale tylko takie miałem w sklepie pod ręką . Podłączyłem znowu co2 . Nawozy to : nutron flora oraz nutron ferro+witamina c , obydwa z firmy : prodac :shock: . Pierwszy raz je mam , ciekawe co z nich wyjdzie :D . Z roślinek doszły : Micranthemum Micranthemoides oraz druga bliżej niezidentyfikowana ;) (jutro podam nazwę, zapomniałem jak to było :roll: ) . To na razie tyle . Wieczorem wkleję fotki tego obrazu nędzy i rozpaczy :(:roll: .

 

 

 

Dobra kilka fotek . Jak widzę to akwarium to nawet do zdjęć mi się nie chce przykładać :roll: .

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Tak to jest zostawić zbiornik komuś pod "opieką" , ech......czasem nie mamy wyjścia :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak już wiecie , jestem bardzo "zadowolony" z "opieki" nad akwarium . Po stracie takiej ilości mchu nie mogę ostatnio patrzeć na akwarium , więc dołożyłem kilka roślinek , co by się bardziej zielono zrobiło ;) . Czy teraz zbiornik wygląda czy też nie , roślinki na razie zostają :D ! Postanowiłem zmienić meszek na 3-4 inne odmiany , ale w obecnej chwili czekam na dostawę roślinek do sklepu . Kilka fotek z dnia dzisiejszego , robione na szybko więc się nie czepiać :D .

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Teraz możecie po mnie krzyczeć :D !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...