Jump to content

lukix

Użytkownik
 • Content count

  431
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About lukix

 • Rank
  Tubylec
 • Birthday 12/20/1995

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Piekary Śląskie
 • Zainteresowania
  Akwarystyka, informatyka(głównie tworzenie stron WWW).
 1. Później w google znajduje się same fora z tematami, w których można znaleźć tylko: "Było już na forum, poszukaj" lub: " "
 2. Mozilla ich przekupiła, żeby ją reklamowali Czemu nie mówicie żeby zainstalować google chrome, safari? Też ma słownik i poprawia błędy. A tak na serio to zgadzam się z Łukaszem, że kiedyś było lepiej ale według mnie to z powodu dużej ilości osób. Wcześniej NirwAnia mogła poprawiać posty, a nie banować, bo było mało osób i dało się to ogarnąć. To że jest teraz dużo ludzi oczywiście nie jest złe (forum musi się rozwijać)ale dawniej był tutaj fajny klimat. Mówię o trochę dawniejszych czasach niż 6 miesięcy
 3. lukix

  [450l] w drodze do LT

  A ziemia z torfem to nie żyzne podłoże?
 4. lukix

  CZARNE WODY AMERYKI POŁUDNIOWEJ

  Zbrojniki to BW, a ramirezy chyba też.
 5. lukix

  [112] Ogólnie by miłek12

  Do BW bardziej nadawałby się piasek, ale przede wszystkim trzeba zabarwić wodę. Jak już BW to nie dawałbym żadnych roślin, poza tym ta gałęzatka na korzeniach nienaturalnie wygląda. Super zdjęcie ampulari
 6. Jestem pewien że to jaja ślimaków
 7. lukix

  [30l] krewetkarium START !!!

  Jeśli podajesz co2 to napowietrzanie nie ma sensu, bo to będzie wytrącać co2 z wody. Jeżeli rośliny będą miały dobre warunki to będą produkować wystarczającą ilość tlenu. Filtr lepiej zewnętrzny żeby nie zajmował miejsca w małym akwarium. Może być kaskadowy, chociaż ja mam jedno akwarium z filtrem kaskadowym i wydaje mi się że jest mało skuteczny. Moim zdaniem to za mało - ryba stadna. Min. 6 sztuk, albo wcale.
 8. lukix

  [25l] DOM KARLIKOW SZPONIASTYCH

  Fajne akwarium, takie trochę mroczne Czym karmisz karliki? Na zdjęciach widzę ochotkę, ale oprócz tego?
 9. lukix

  [15l] - krewetkarium

  Ale nie patrząc na ten filtr to akwarium jest piękne. Sam mam takie małe akwarium i wiem że nie łatwo jest w takim czymś zrobić coś ładnego.
 10. lukix

  żywy pokarm

  Przelej to a jakiegoś słoika i daj do lodówki. Ochotki nie powinno się podawać zbyt często, najlepiej nie więcej niż raz w tygodniu, ale jak dasz 2 to też się nic nie stanie Z żywych polecam wodzień - można go często podawać Ps. U mnie mrożona ochotka(cała tabliczka) jest po 3 zł, a żywa(taki mały woreczek) coś pomiędzy 1, a 2. EDIT: Ja zawsze wszystkie kostki mrożonego kroję na 4 części i wrzucam do woreczka i do zamrażarki. Jak chcę karmić to wyciągam jedną ćwiartkę i to spokojnie wystarcza na jeden raz.
 11. lukix

  [15l] - krewetkarium

  A ja bym powiedział że białe jest 100 razy lepsze(w tym akwarium). Tylko szkoda że ten filtr tak psuje wygląd
 12. lukix

  obsada 400l

  Chcesz to wszystko co napisałeś, czy chcesz z tego coś wybrać? 400l to dużo, może do tego jakaś ławica? Np. Zwinniki blehlera
 13. lukix

  edytowanie postów

  Po 24h od napisania postu nie trzeba już edytować, tylko można pisać nowy post. W związku z tym najlepiej było by zrobić tak jak pisze Emiel Regis - możliwość edytowania tylko przez 24h od napisania postu. Przydało by się też takie coś jak pisze mei - automatyczne łączenie postów.
 14. lukix

  Nowa Zabawa ;D

  Będzie tam z 4 CT... Trzeba się dobrze przyjrzeć. Ja chcę drugi co do wielkości budynek na świecie
 15. lukix

  Biotop Afryka

  Rośliny nie pasują do tego biotopu, a co do ryb się nie wypowiadam (na afryce słabo się znam), ale chyba też coś nie tak.
×