Skocz do zawartości

[1050] Aktualizacja - nowa aranżacja str. 15, 23


ZielonyAmator
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i co? Myślisz że powiem, że mi się podoba? Phiii... gościu... zapomnij!

Powiem krótko... zapraszam do Piaseczna... Zrób mi takie coś:D

Stary rewelka... Mistrzostwo Świata. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zrobiłeś, gdy napisałeś "restart", stwierdziłem, że nic lepszego nie wymyślisz... i się myliłem. Jeszcze raz gratki. Mam prośbę. 1 fota na próbę z czarnym tłem... tylko jedna:) Proszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i co? Myślisz że powiem, że mi się podoba? Phiii... gościu... zapomnij!

Powiem krótko... zapraszam do Piaseczna... Zrób mi takie coś:D

Stary rewelka... Mistrzostwo Świata. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zrobiłeś, gdy napisałeś "restart", stwierdziłem, że nic lepszego nie wymyślisz... i się myliłem. Jeszcze raz gratki. Mam prośbę. 1 fota na próbę z czarnym tłem... tylko jedna:) Proszę:)

Niestety tło jest przyklejone na stałe ale efekt nie jest taki jak bym chciał.

 

Sam jestem ciekaw jak by to wszytko wyglądało z czarnym tłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio było pięknie. Obecnie także.

Co spowodowało restart?

Chęć zmieny aranżacji, wykorzystania nowych kamieni, a także chciałem zrobić podłoże na lata abym nie musiał przez dłuższy czas robić takiego restartu :)

 

Zastanawiam się też gdzie przestawić deszczownie aby nie biły po oczach lub na co je wymienić.

Szklany wylot?

4 szklane wyloty :)

Jak dla mnie zbędny wydatek. Zdemontowałem deszczownie i zamierzam przesunąć oba wyloty na krańce akwarium. Chcę przetestować jak to będzie działać jeśli chodzi o cyrkulację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jak się robi restart 1050l? Gdzie wodę spuściłeś, żeby ominąć dojrzewanie akwa? Gdzie w czasie restartu 5 dniowego były ryby? W wannie? To gdzie się kąpałeś? ;)

Bardzo ładny, zaplanowany aranż.

Albo restart albo kąpiel :D

 

A tak na poważnie to kupiłem pół używanego baniaka 1000L co dało mi możliwość zmagazynowania około 500L wody. Coś takiego tylko przecięte na pół:

 

Dołączona grafika

 

W tym pływały ryby. Krewetki poszły do akwarium 112L, woda poszła też do wanny - około 200L, baniek 5L i styroboxów w których były rośliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyklarowaniem się wody aranż wyglądał o niebo lepiej. Teraz jest za czysto.

Zapomniałeś dodać " Moim zdaniem" ;)

 

Jak wyczytałem tło masz na stałe. To wielki błąd. Wydaje mi się, że zbiornik wyglądał by pięknie z czarnym tłem. Może uda ci się coś wykombinować. Może pomyśleć nad czymś od środka jeżeli od zewnątrz nie ma dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed wyklarowaniem się wody aranż wyglądał o niebo lepiej. Teraz jest za czysto.

Zapomniałeś dodać " Moim zdaniem" ;)

 

Jak wyczytałem tło masz na stałe. To wielki błąd. Wydaje mi się, że zbiornik wyglądał by pięknie z czarnym tłem. Może uda ci się coś wykombinować. Może pomyśleć nad czymś od środka jeżeli od zewnątrz nie ma dostępu.

 

Z tłem cały czas kombinuję. Zawsze mogę ściągnąć folię z tylnej szyby (mam nadzieję że się da bez problemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne akwa, dostałem takiego "bakcyla" na to akwarium, że do końca roku chcę takie założyć tylko dłuższe na 3,2m (to max jaki robią na zamówienie) i 10 cm niższe.

Powiedz mi ile kg plus minus ci weszło do tego akwarium tych skałek jeśli wiesz.

Aranż w pierwszej wersji to po prostu bajka lecz drugi mi się też bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...