Skocz do zawartości

[1050] Aktualizacja - nowa aranżacja str. 15, 23


ZielonyAmator
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A mi sie wydaje że to akwarium nie zrobiłeś sam...przynajmniej jeżeli jest tot woje NAPRAWDĘ pierwsze akwarium...sory za to że się czepiam to jednak na internecie jest dużo gotowych aranżacji....myślę że sobie jakąś zamówiłeś...przyjechali zrobili a teraz się chwalisz...

Po prostu akwarium za ładne jak na żółtodzioba...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje że to akwarium nie zrobiłeś sam...przynajmniej jeżeli jest tot woje NAPRAWDĘ pierwsze akwarium...sory za to że się czepiam to jednak na internecie jest dużo gotowych aranżacji....myślę że sobie jakąś zamówiłeś...przyjechali zrobili a teraz się chwalisz...

Po prostu akwarium za ładne jak na żółtodzioba...........

Niektórzy czytają a później zakładają a nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łatwo wyciągać wnioski w internecie :)

 

A więc jeśli chodzi o wynajętych profesjonalistów to:

- każdy profesjonalista wie że akwarium na podłożu aktywnym nie zalewa się przed posadzeniem roślin, a ja ten błąd popełniłem,

- profesjonalista nie startowałby akwarium z tak małą ilością roślin z jaką ja wystartowałem (co było kolejnym błędem),

- profesjonalista nie doprowadziłby roślin do stanu totalnego zaglonienia, a ja w niewiedzy doprowadziłem,

- profesjonalista nie sadziłby roślin typu staurogyne sp. na 3 planie a ja przez pomyłkę posadziłem i wyrósł mi piękny trawnik przy tylnej szybie :)

 

Gdyby co niektórzy prześledzili proces powstawania akwarium od początku to zauważyliby, że większość roślin zmieniła swoje położenie. To chyba ci profesjonaliści się nie postarali skoro zaproponowali aranż roślinny który się totalnie nie sprawdził na początku i 80% roślin trzeba było przesadzać :)

 

Szczerze powiedziawszy aranż kamienny też nie powala i teraz zrobiłbym go inaczej, jednak gdy wszystko zarosło to wygląda to nawet przyzwoicie.

 

Wystarczy wejść na Lubuskie Forum Akwarystyczne i zobaczyć ile pytań i dyskusji musiało minąć zanim zabrałem się za to akwarium. Prawie 1,5 miesiąca czytania, zadawania pytań i zbierania wiedzy. Niektórzy mieli już dość odpowiadania :) A i tak wiele błędów popełniłem.

 

Jest jeszcze parę innych kwestii ale jak dla mnie - szkoda gadać i koniec tematu, cokolwiek bym nie napisał i tak niektórzy przez kabel wiedzą swoje.

 

ja i tak wiem że to nie jego aranżacja.....

Nie wiesz o mnie nic, a tak łatwo wyciągasz wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wątpliwości czy można kolegę podziwiać za taki start w akwarystyce. Ale nie mając dowodów na to że była wynajęta profesjonalna ekipa zwykłym chamstwem jest o to posądzać.

 

Ale to tak jakby każdego kto się nagle wzbogacił nazywać złodziejem a przecież mógł dostać spadek, wygrać, zrobić na genialnym pomyśle itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierze że sam zrobił ja planuje swoje pierwsze akwarium już 3 tygodnie czytając to forum i wczoraj dopiero założyłem konto a budowa baniaka za jakieś 2 tyg. Ja osobiście wole najpierw się dowiedzieć co nieco a potem tworzyć niż coś popsuć i żałować.

I chwała Ci.

 

Przy okazji jeszcze napiszę jak zwykle że super baniaczek? Były już te zdjęcia babek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ja osobiście wole najpierw się dowiedzieć co nieco a potem tworzyć niż coś popsuć i żałować.

Popieram, mądre myslenie

Mądre myślenie, ale słownik trzeba kupić ;)

 

Akwarium super a mógłbyś podać aktualną listę roślin? Bo chcę się Twoim akwarium trochę zainspirować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierze że sam zrobił ja planuje swoje pierwsze akwarium już 3 tygodnie czytając to forum i wczoraj dopiero założyłem konto a budowa baniaka za jakieś 2 tyg. Ja osobiście wole najpierw się dowiedzieć co nieco a potem tworzyć niż coś popsuć i żałować.

I chwała Ci.

 

Przy okazji jeszcze napiszę jak zwykle że super baniaczek? Były już te zdjęcia babek?

Nie było ale postaram się zrobić :)

 

...Ja osobiście wole najpierw się dowiedzieć co nieco a potem tworzyć niż coś popsuć i żałować.

Popieram, mądre myslenie

Mądre myślenie, ale słownik trzeba kupić ;)

 

Akwarium super a mógłbyś podać aktualną listę roślin? Bo chcę się Twoim akwarium trochę zainspirować :D

Jakoś nie mogę się zebrać aby zrobić tą listę, ale w najbliższym czasie postaram się to uczynić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...