Jump to content

łuska

Użytkownik
 • Content count

  330
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About łuska

 • Rank
  Tubylec
 • Birthday 04/06/1991

Kontakt

 • Strona WWW
  http://kroliki.net/

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Łódź
 • Zainteresowania
  akwarystyka,muzyka, medycyna, zoologia, geografia, astronomia, malarstwo, śpiew

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. łuska

  Kożuch na tafli wody

  Podmieniam wodę, mam filtr kaskadowy i filtr zwykły czyli wewnętrzny i co rano budzę się i widzę biały nalot tak jakby biały kożuch na tafli wody, co to jest za glon i jak z nim walczyć? (Kiedy burzę ten kożuch to mam pełno białych kawałków w akwarium).
 2. Dziękuję bardzo za życzenia
 3. Owszem, nie porównuję z gupikami czy molkami ale np. masz 20L i masz np. 3 drobniczki i powiedzmy, że 1 samiec zapłodni 2 samice, ktora urodzi choćby 5 małych (każda) czyli mamy już 10 sztuk więcej. I co troszkę dużo co nie? Za np. kilka miesięcy znów choćby ze 3 małe...itd.
 4. Mowa o Drobniczkach, które zaproponowałeś. To żyworódki. I nie rób mi kazań, bo w tym wypadku to ty się nie znasz jeśli myślisz, że Drobniczki to nie są żyworódki. I co może gupiki też nimi nie sa?! (Co ja się tu dowiaduję! Nowiny z najnowszej ręki). Nie ważne jaki popyt ważne, że się mnożą, a przy np. mniej niż 25L to nawet kilka sztuk więcej może powodować przerybienie.
 5. - Powinny, u mnie u znajomej o dziwo rozmnażają się w ogólnym i co kilka miesięcy jest tarło. - Odradzam muszek. Rybki mogą ich nie chcieć jeść. - Mrożony jak najbardziej, tylko, żeby był bardzo drobny bo może im się do pyszczków nie zmieścić (o młodych piszę), znajoma karmi je suchym pokarmem dla narybku i rozwijają się prawidłowo.
 6. I do tego to żyworódki, co grozi przerybieniem. Tak albo bojownik 25L, albo zamiast rybek mniejsze akwarium i np. krewetki.
 7. łuska

  Które Danio proponujecie

  A co do danio nie myślałeś o danio perłowym? (microrosboea galaxy?) Ja od Danio pręgowanego wolę danio choprai.
 8. Tak ja też jestem za tym, że to samiczka
 9. Myślałam Sagra tylko, że złapałam lenia i wiem, że wymiana podłoża wiąże się z wyciąganiem wszystkich roślin odławianiem ryb oraz całą akwariową rewolucją. A boje się, ze nie będę umiała znów posadzić w podobny sposób roślin, ba, że przy wyciąganiu się zniszczą. Ogólnie nie chce mi się psuć wszystkiego- niech rośnie i się rozwija, może zasłoni to paskudne podłoże
 10. Uaktualnienie: "łysy" korzeń obsadziłam pelią
 11. łuska

  Nasze inne zwierzeta.

  Pusia :*- daję dom tymczasowy tej uroczej króliczce.
 12. A ja jeszcze tylko dodam. Z moją cudowną podopieczną króliczką Pusią :* :
×