Skocz do zawartości

Spotkanie regionalne


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ładne miejsce.Full wypas.Jest co oglądać,jak nie pada deszcz.

Chętnie przyjadę.Proszę jeszcze wpisać na forum ostateczny termin i godzinę.Na koryto proszę mnie nie pisać.Nie jem takiego mięsa.Tylko chude.Mam delikatne podniebienie./hehehehehe/.

Zjem coś z dziczyzny.Sam zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ostateczny termin to sobota 3 lipca. Tak jak było od początku ustalane. A co do godziny to stolik będzie zarezerwowany od godziny 13.00. Z tego co wiem, to wiekszość powinna być już zebrana na miejscu około 14.00.

 

edit:

 

Edycja pierwszego posta!

Nie ma "zrzuty" po 25 pln. Nie musimy płacić zaliczki za lokal, więc lepiej będzie jak każdy osobno sobie zamówi to na co ma ochotę. Na miejscu zawsze sie możemy dogadać czy bierzemy porcję na kilka osób, czy każdy sobie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobry pomysł, bo jak będzie ładna pogoda to i tak pewnie nie będziemy tam cały czas siedzieć tylko wylądujemy nad zalewem a tam tez są parasolki, gril, piwko i te sprawy ;)

To rzućcie jakiś pomysł lub podejmijcie jakąś decyzję. Jutro dzwonimy rezerwować lokal od godziny 13.00 do 24.00. Jeżeli chcemy tam tylko zjeść i iść dalej to po co nam tak długa rezerwacja. Z tego co wiem to jakiś wypad nad zalew itp to nie ma problemu. Ale raczej głupio będzie się tam umawiać na prawie cały dzień jak mamy później iść gdzieś indziej.

 

Przypominam jeszcze raz, że jutro musimy podać konkretnie godzinę, ilość osób itp.

 

 

Edit: może zamówić lokal od godziny np: 17:00 do .... . a wcześniej siądziemy gdzieś nad wodą albo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam nadzieję, że następny zlot będzie bliżej wybrzeża :D

 

A może następny gdzieś na dolnym śląsku :?::D

 

To organizujcie coś w swoich regionach ;). A wtedy się pomyśli nad przyjazdem ;)

 

 

edit:

 

Ostatnie bieżące informacje:

Mamy zamówione pięterko. Nikt nam tam nie powinien łazić. Mazia dzwoni jeszcze w sprawie ewentualnych noclegów.

 

 

edit2:

 

Noclegi jak ktoś chce:

Pokój 1 - osobowy- doba 45 zł

 

Pokój 2 - osobowy- doba 65 zł

 

Pokój 3 - osobowy- doba 85 zł

 

Dostawka- doba 20 zł

 

Jednak musiałbym to wiedzieć możliwie jak najszybciej! Rozchodzi się o rezerwację. Nocleg jest niedaleko od lokalu w jakim będziemy "urzędować".

 

Stronka do ośrodka: http://www.pod-zaglami.pl/ Jednak zalecam ostrożność z klikaniem tam. Coś tam mają pomieszane i wyskakuje ostrzeżenie o wirusach!! Żeby potem nie było, że nie mówiłem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Szkoda, że tak odległy rejon ode mnie. Niestety nie będzie mnie z tego powody z Wami. W każdym razie bawcie się tam dobrze :D Mam nadzieję, że następny zlot będzie bliżej wybrzeża :D

I ja się przyłączam do TDC

 

Mam nadzieję, że następny zlot będzie bliżej wybrzeża :D

 

A może następny gdzieś na dolnym śląsku :?::D

 

To organizujcie coś w swoich regionach ;). A wtedy się pomyśli nad przyjazdem ;)

 

 

 

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że jestem nowy na forum pragnę się z wszystkimi z osobna wirtualnie przywitać:-)

poprzez informację z innego forum dowiedziałem się o spotkaniu więc chciałbym z mojej strony zapewnić, że na chwilę wpadnę do Stodół spotkać się z Wami forumowiczami.przyjadę z moją połowicą, a że jestem zmotoryzowany i z Rybnika to mam 3wolne miejsca w moim "małym" samochodziku, wiec jakby ktoś chciał się zabrać to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Możemy ;). Z tego co wiem, to odbierasz Gobass-a o 12:55 z Katowic. Więc około 14:00 będziecie już na miejscu. Ja i Mazia już tam będziemy. Z rozmów na Pw,gg itp, wyszło, że wiekszość ludzi także będzie w granicach tej godziny.

A jakiś dalszy plan? Hmm... może napijemy sie coffi, poczekamy czy ktoś nie dojedzie i około 15:00 spadamy nad wodę połazić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam niezdecydowanych.

Ja również ;).

 

Został tydzień, decydować się ludziska, decydować ;). Dostawienie krzesła, dwóch czy więcej to nie problem.

Ekhmmm... Nie chciałabym wyjść na marudę ale... Prosiłam, żeby do środy 23.06 ostatecznie zamknąć listę obecnych, bo czułam, że na ostatnią chwilę się ludzie będą zgłaszać, a jednak konkretna liczba osób lepiej żeby była znana i podana.

Owszem dwie czy trzy osoby nie robią różnicy, ale pięć czy dziesięć to już jednak tak, moim zdaniem. Lokal nie jest za duży, natomiast w soboty i niedziele mają tam zwykle spory ruch, więc wiadomo, stoliki niezarezerwowane mogą być zajęte.

We wspomnianą środę ustaliłam rezerwację na 12 osób, w tej chwili już jest 13, a razem z dwiema ostatnio zadeklarowanymi 15. A jeszcze nie wiadomo ile się zgłosi, bo z tego co się orientuję na innym forum zostało wystosowane zaproszenie dla wszystkich chętnych :shock:

 

Eeee... Czy ktoś to jakoś jeszcze ogarnia organizacyjnie...? Wiadomo, że nikt nikomu nie zabroni przyjechać, ale żeby nie było potem, że np. nie ma już miejsc i trza się będzie na pięcie odwrócić i obejść smakiem :zamieszany:

 

Jak to widzicie, że się tak zapytam...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Spoko. Z tego co wiem, to część osób wpadnie na godzinke lub dwie. Mam nadzieję, że z miejscem nie będzie problemu na ten czas. Ja tez nie sądziłem, że w spotkanie zaangażują sie 3 fora akwarystyczne. Czasami "spontany" są najlepsze ;).

Ja będę na miejscu około 13:00. Więc jak coś to śmiało do mnie. Na żywo nie gryzę :P (no chyba, że... ;) ) :D

Z tego co widzę to macie kontakt telefoniczny ze mną lub przyjedzie kilka znających się osób. Więc z tym nie ma problemu.

Większość rzeczy ustalimy na miejscu. Nie ma co się czarować. Teraz nie ma co planować, jakoś to ogarniemy Mazia ;). Spokojna Twoja "rozczochrana" ;).

 

Wracając do spraw spotkania. Widzę, że każdy ma transport i z tym nie będzie problemu. Pomijam tutaj osoby, z którymi jest to ustalane na moje PW.

Jeżeli ktoś nie ma jeszcze transportu to proszę o wpisywanie sie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...