Skocz do zawartości

Spotkanie regionalne


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak następnym razem przyjedzie z psem to znowu będę musiał boczkiem,boczkiem.

Boczkiem, boczkiem ? Nie wiem czy nie za tłuste :D

 

 

Z tego co wiem i co widzę, to powiem tak: reszta PL nam zazdrości i zaczynają się zastanawiac nad zlotami. Myśleć Panie i Panowie, myslec nad tym. Miło by było gdzieś sie znowu spotkać. Śląsk zaliczony, czekamy teraz na inne regiony kraju ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja lubić tłuste :D Z psem zapewne następnym razem też będę bo nie mam go z kim zostawić, nikt nie chce ale Stasiu spokojnie, nie taki wilk straszny jak go malują ;).

 

Przy następnym spotkaniu można pokombinować coś z noclegiem, może jakieś pole namiotowe i ognisko??...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przy następnym spotkaniu można pokombinować coś z noclegiem, może jakieś pole namiotowe i ognisko??...

Ja jestem za!

Trzeba to "tylko" ogarnąć. Ja niestety uciekam na dniach znowu za granicę i jest mi ciężko wtedy cokolwiek załatwiać. to spotkanie w głównej mierze załatwiała Mazia i bardzo jej za to dziękuję. Gdybym był na miejscu to pewnie bym już cos myślał znowu. Ale jak na razie to moge pomóc w organizacji itp. Ciężko się coś załatwia będąc 1200km od miejsca spotkania :D

Ochłońmy po tym i zaczniemy myślec nad kolejnym. Może coś bliżej centrum polski ;) . Łodzianie ?? Czekamy na Waszą inicjatywę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dla Mazi to jak najbardziej, ja nic nie zrobiłem ;).

W swoim imieniu mogę jedynie podziękować za fantastycznie spędzony czas oraz podziwiam Was, że przyjechaliście tyle kilometrów do nas. Pewnie pojadę teraz wielu osobom po ambicji teraz ale muszę to napisać: podziwiam Red eye i gobaSS-a. Przyjechali do nas tyle kilometrów aby się spotkać, pogadać itp. Naprawdę wielki szacun dla Was i bardzo się cieszę, że byliście obecni!!

 

Ps: mam nadzieję, że junior admini i moderatorzy nie są tacy źli w obyciu prywatnie, jak sie to wydaje na forum :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps: mam nadzieję, że junior admini i moderatorzy nie są tacy źli w obyciu prywatnie, jak sie to wydaje na forum :D :D :D

Jesteście całkiem normalni na żywca, miłe sypmatyczne ludziska :D. Może po tych słowach wasz autorytet nie ucierpi ;). Polecamy się nie przyszłość, oby więcej takich zlocików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zlotowicze :D

Wszyscy się juz wpisali po spotkaniu, a ja... dopiero teraz do domciu wróciłam, taka była imprezka :lol:

Nie no, oczywiście żartuję ;) Nadrabiałam wczoraj stracone hektolitry piwa ;) No tu też żartuje niestety... :evil:

Spotkanie oczywiście było super, towarzystwo przemiłe, słuchałam was z otwartą gębą... Czasem dali mi coś powiedzieć, ale niewiele :P

Pierwszy raz byłam na takim zlocie, pierwszy raz maczałam paluchy w organizację czegoś takiego, oczywiście nerwówkę miałam, jak to ja, ale rezultat przerósł moje najśmielsze oczekiwania :D

Byliście po prostu super, dzięki za to, że przybyliście tak tłumnie, szczególnie dla tych osób z dalszych stron, tu już ahaed wspomniał, pełny szacuneczek... Żadnych "sztuczności", nie wiem, czy ktokolwiek miał tremę jakąś, czy coś, gadaliśmy jakbyśmy się znali wszyscy osobiście, super!

Mam nadzieję, że to jeszcze kiedyś powtórzymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie że i Tobie mazia się podobało, aż podejrzane to jest, że wszyscy tacy zadowoleni :D - ale tak było, tak jak piszesz mazia, rozmawialiśmy ze sobą jakbyśmy się znali od zawsze, ani razu nie było "minuty ciszy" :D taka przyjazna, radosna atmosfera. Dla wahających się: nie bójcie się następnego razu, nie prawimy morałów na takim spotkaniu co do obsady itp. :D .

 

PS. Wy też mieliście kawał męczącej drogi i jeszcze takim dużym samochodem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubić tłuste :D Z psem zapewne następnym razem też będę bo nie mam go z kim zostawić, nikt nie chce ale Stasiu spokojnie, nie taki wilk straszny jak go malują ;).

 

Przy następnym spotkaniu można pokombinować coś z noclegiem, może jakieś pole namiotowe i ognisko??...

 

Jak nie można psa się pozbyć to muszę mu samicę załatwić.Niech się czymś zajmie.Hehehehe

A poważnie to ognisko można na moim ranczo zrobić.Jak to będzie za rok to problem tylko z miejscem.Na moim ranczo zmieści się tylko 1000osób.Z noclegami jeszcze gorzej.Tylko 100 namiotów.

Jedyny plus,że łatwy dojazd i nikt nam nie będzie przeszkadzać.

Niestety na moim ranczo nie wolno rybek z oczek łowić.To jedyne ograniczenie.

 

 

 

Przynajmniej nie będę musiał chwastów wyrywać bo je zadepcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie że i Tobie mazia się podobało, aż podejrzane to jest, że wszyscy tacy zadowoleni :D

Podejrzane, nie...? Ale to przez to, ze organizatorzy zlotu zastrzegli sobie, że reklamacji po odejściu od kasy nie przyjmują :lol:

 

Dla wahających się: nie bójcie się następnego razu, nie prawimy morałów na takim spotkaniu co do obsady itp. :D .

Wręcz przeciwnie, dopiero na takim zlocie dowiecie się prawdy o akwarystyce :D

Herezje sialiśmy, jak przysłowiowa baba mak :lol:

 

 

PS. Wy też mieliście kawał męczącej drogi i jeszcze takim dużym samochodem ;).

Takie duże autko czasem sie przydaje... Wiecie ile Gobass miejsca zajmuje...?! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

:D buehehehehehehe

 

Ledwo mu się nogi tam zmieściły. Już myślałem, że go holować będziemy musieli :D

 

A poważnie to następnym razem trzeba nocleg. Człowiek by jeszcze posiedział, a tu nas już wyganiali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze "napoje" można zabrac ze sobą...;d

Do tego to akurat dostęp jest wyśmienity :P

Ale bardziej chodzi mi o jedzenie, ale w sąsiedniej wiosce czyli około 4km jest pizzeria ;)

 

a od czego są grille, Koryck: Ty tu chłopie nie kombinuj. Postawi się jednego najmłodszego :) przy ruszcie i będzie jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...