Skocz do zawartości

Spotkanie regionalne


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jako, że większość z nas, zna się już osobiście. Oraz biorąc pod uwagę rozmowy na PW, czatach i gg. Doszliśmy do wstępnego porozumienia co do "zlotu regionalnego".

Termin: 03.07.2010 Godzina: rezerwację mamy od godziny 13.00 do 24.00.

Miejsce spotkania: górny śląsk. Dokładniej to okolice Gliwic. Szczegóły zostaną ustalone na dniach, jak okaże się ile będzie chętnych osób.

 

Przebieg spotkania:

-integracja

-integracja

-rozmowy o rybkach

-integracja

-można od razu zrobić małą "giełdę akwarystyczną"

-wspominałem już o integracji? ;)

 

Będzie to zlot jednodniowy, aby nie sprawiać kłopotu z noclegami oraz wysokimi kosztami pobytu. Dlatego napisałem o zlocie regionalnym. Jeżeli ktoś ma blisko, ma po drodze lub akurat będzie przejazdem to serdecznie zapraszamy.

 

A teraz do rzeczy:

Lokal nazywa się: Zajazd Pod Wesołą Kobyłką :D (Wesoło to tam na pewno będzie :D)

Miejscowość: Rybnik, dokładnie to nad samym zalewem rybnickim.

 

http://www.kobylka.com.pl/

 

Zajazd znajduje się kawałek od samego zalewu, więc bez problemu można się przejść tam na nogach. Co do jedzenia:

nie mamy zamówionego ścisłego menu, nie musimy wpłacać zaliczki. Wiec zrzuta po 25pln przestaje obowiązywać. Po prostu na miejscu każdy sobie zamówi co tam będzie chciał i kiedy będzie chciał. Nie będzie wtedy jakiś niedomówień, że ja chce to a tego nie itp.

 

 

Chętni na dzień dzisiejszy:

 

1:ahaed (Racibórz)

2:maziama (Racibórz)

3:anija277 (Gliwice)

4:SebastianW (Orzesze)

5:Emiloos (Gliwice)

6:Red eye (Warszawa) + 1 osoba

7:Gobass (Łódź)

8:Kkbkm (Jastrzębie)

9.Charlie (Bielsko-Biała/Pszczyna/Żory) + 1 osoba

10.Stasiek (Rybnik)

11.Apocalypt0

12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Dajmy 10 dni na wstępne określenie się co do spotkania. Wtedy będzie wiadomo ile osób i gdzie nas ulokujemy. Potem podam dokładne miejsce spotkania.

Wszystkich chętnych będziemy dopisywać do pierwszego posta.

Jakiekolwiek pytania prosze zadawać w tym temacie. Wtedy każdy będzie poinformowany co, jak i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oczywiście, że można. Nie widzę żadnych przeszkód ;).

 

Na dniach postaram się popytać co i jak. I przedstawię co następuje :D. Padła propozycja zrobienia grilla, ale nie wiem jak będzie z miejscówką. Zobaczymy co się uda załatwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Edytowałem pierwszego posta. Dodałem miejscowości. Jak ktoś nie zmotoryzowany, to zawsze można się zabrać z kimś itp. Kwestia dogadania się co i jak.

Dokładne miejsce zlotu będzie znane na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak na razie to większość ludzi jest z okolic Gliwic, więc mniejsze problemy z dojazdem. Na dzień obecny wszyscy piszą się na grilla nad wodą. A w okolicach Katowic może być ciężko z jakimś zalewem.

W sumie sama propozycja miejsca spotkania wyszła poprzez rozmowy na PW i gg i tak już zostało. Zresztą jego data oraz sam fakt spotkania też. Typowy spontan.

Dlatego dopiero teraz wszystko układamy jakoś w całość

Miało być małe spotkanie przy "piffku" w kilka osób, a tu się okazuje, że wyjdzie z tego zlot ogólnokrajowy :D. Tego się nikt nie spodziewał. Ale im więcej ludzi tym lepiej.

Może jednak dałabyś radę jakoś podjechać do Gliwic? Odebranie kogoś z dworca itp, to nie jest żaden problem. Więc odpada tułaczka autobusem lub pieszo już na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, gdyby ktoś miał ochotę to może się ze mną zabrać. 3 osoby wejdą spokojnie na tył. Wyjeżdżam z Warszawy a dokładnie z Piaseczna. Jeden minus jest taki, że jak nie będę miała osoby, która wyprowadzi mi pieska na spacer to będzie jechał z nami ale w bagażniku. Ewentualni pasażerowie będą narażenie na zianie i wąchanie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czekam na odpowiedź od kkbkm oraz z jeszcze jednego miejsca. Dzisiaj powinienem wiedzieć dokładnie co i jak.

Doszedł nam jeden chętny, dopisałem Adka86 do listy. Mam nadzieję, że Łódź zawita do nas ;) .

 

 

Edit:

 

Więc sytuacja wygląda tak:

 

Zajazd u Bogusza

Ul.Gliwicka 87

44-153 Sośnicowice (na drodze z Gliwic do Kędzierzyna, jakiś 1km od zjazdu z autostrady A4)

 

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=sosn ... d=0CAoQ_AU

(opcja:szukaj w pobliżu, Zajazd u Bogusza)

 

 

Rezerwujemy stolik, grilla itp. Całym jedzeniem zajmie się restauracja, musimy tylko ogólnie ustalić co bierzemy. Sądzę, że standardowe kiełbachy, jakiś stek itp. Anjia277 podjedzie tam ustalić dokładnie menu i wpłacić zaliczkę. Ściepa jest po 25 pln na osobę. Rozliczymy się już na spotkaniu. Napoje kupujemy sami, każdy będzie chciał coś innego więc nie ma sensu kombinować.

Osoby zmotoryzowane nie powinny mieć problemu z dojazdem. Lokal znajduje się przy głównej drodze. Jeżeli ktoś będzie jechał pociągiem to podjedziemy po Was na dworzec, aby nie było już "tułania" się środkami komunikacji miejskiej. Tak samo z powrotem na dworzec nie ma problemu. Dworzec PKP znajduje się na ulicy: Bohaterów Getta Warszawskiego 12 (w związku z pytaniami na którym trzeba wysiąść)

 

Rezerwację będziemy mieć od godziny 15.00 do 24.00. Zmiana godziny: od 12.00 do 24.00 .

Jeżeli ktoś będzie chciał nocleg, to musiałbym być o tym powiadomiony jak najszybciej.

 

To tak na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak ;) .

Miejmy nadzieję, że Ania wybierze coś dobrego do jedzenia :D , żartuje :P bo mnie zaraz udusi :P

 

Kwota była do podania, nie była sugerowana. Jednak za mniejsze pieniądze ciężko by było zjeść coś konkretnego. A jak komuś będzie mało, to zawsze sobie może coś dobrać już na miejscu.

 

 

Edit:

 

godzina zlotu: 12.00-24.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...