Jump to content

axidus821

Użytkownik
 • Content count

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About axidus821

 • Rank
  Dyskutant
 1. Bzdura skandal- danio najpierw są przyklejone do szyby aż nie zużyją woreczków żółciowych z pokarmem- w między czasie wędrują do góry po zaczerpnięcie tlenu. Najlepiej wtedy utrzymywać wtedy poziom wody na max 20cm+ delikatne napowietrzanie wody.
 2. axidus821

  [216l] Pielęgnice.

  Wiesz że zebry plęgną się na potęgę(u mnie kiedyś 3 tarła w ciągu miesiąca przez pół roku), one są prawie jak rzęsa wśród roślin ale nie zmienia o faktu że są ładne.
 3. axidus821

  System punktów za pomocne posty II.

  Nie, jestem na nie.
 4. axidus821

  spotkanie akwarystów 2012

  podbijam temat
 5. w dniu 3 luty o godz 18:00 organizowane jest spotkanie akwarystów w Rybniku w pubie WARKA- chętnych zapraszamy wraz z forum SMA data jest "sztywna" chętnych zapraszam o wpisywanie się w tym temacie
 6. axidus821

  dodatkowe oświetlenie

  W sobotę jak nie zapomnę(przypomnij mi się na PW).Dzisiaj już mi się nie chce a jutro idę do pracy na cały dzień.
 7. axidus821

  dodatkowe oświetlenie

  To, że nie są nagwintowane to nie oznacza, że nie można ich zamontować. Poprostu wkręcasz śrubki większe od średnicy otworu i po sprawie.Sam tak mam i zdaje to egzamin w 100%. Działaj!
 8. axidus821

  azot

  NO2 powinien spaść do 0 po całym cyklu azotowym podczas zakładania baniaka NO3? podmiana wody lub rośliny wchłaniające nadmiar- rzęsa, limnobium, pistia.
 9. axidus821

  Karmienie ryb

  Podaj im jeszcze kluski lane wzbogacone vibovitem- stary harcerski sposób;)
 10. axidus821

  Karmienie ryb

  Fajna prowokacja hahahaha :aniol_diabel: Sagra, nadosia nie znacie żadnych naturalnych pokarmów?Najłatwiej iść do sklepu i kupić a jest sporo ludzi którzy "produkują" sobie sami.
 11. axidus821

  Nawożenie roślin

  A jakie mikro i makro dajesz?Gotowiec(jeśli tak to jaki)czy sole(jeśli tak to jakie)? Co chcesz jeszcze dołożyć za nawóz?Poza tym jakie masz wyniki testów bo mnie interesują- chyba robisz jeżeli podajesz nawozy?
 12. za nantai nic, kompletnie nic nie widać.
 13. axidus821

  300 l.już nie ameryka

  Akwa cieszy oko.Co robisz z młodymi akarami?Przeżywają czy zostają zjedzone przez współmieszkańców?
 14. axidus821

  co to?

  Za yorki'm wywalaj ile się da-ja nie umiem się tego pozbyć od roku.Nawet jak już myślałem, że nie mam to i tak się gdzieś uchowało i zarastało powierzchnię.No ale przyzwyczaiłem się do tego i usuwam ok pół litra co dwa tyg.
×