Skocz do zawartości

Expert - wasze kandydatury.


Atreyu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat powstaje w związku z pewnymi nadchodzącymi niebawem zmianami.

 

Na czym to ma polegać:

1. Wszyscy mają prawo tutaj wpisywać swoje kandydatury na stanowisko Experta na forum SuperAkwarium.

2. Forma: Nick + uzasadnienie. Posty bez uzasadnienia będą usuwane. Można jednorazowo podawać kilka propozycji. Mile widziane jest by kandydat nie miał świecących ostrzeżeń.

3. Można odnosić się do wcześniejszych propozycji, zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Posty zawierające OT będą usuwane i odpowiednio nagradzane.

4. Nie jest to miejsce podawania kandydatur na Moderatorów i Przyjaciół.

5. Nie jest to plebiscyt, podejmowanie ostatecznych decyzji zastrzega sobie zarząd forum SuperAkwarium. Jednak Experci będą wybierani w sposób jawny, tylko i wyłącznie spośród osób podawanych tutaj, mających największe poparcie.

 

No to zaczynamy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rafi200 - świetnie obczajony gość jest nadzwyczaj mądry - człowiek encyklopedia już wiele razy był proszony o piastowanie innych stanowisk.

 

Jeżeli za mało uzasadnień mogę dopisać, lecz myślę, że te konkrety wystarczą.

 

Bobix - Często pomaga w potrzebie.

 

Także głosuję za Łorenem - czuć, że ma doświadczenie

 

AsFeron - nieco zaczepny do modów, ale ma na prawdę dużą wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za mało uzasadnień mogę dopisać, lecz myślę, że te konkrety wystarczą.

Jedno, dwa zdania, spokojnie wystarczą. Konkrety, nie trzeba pisać epopei. ;)

Rafi łapie jedną wadę, o której nie zapomniałem napisać. Dobrze żeby kandydat był teraz aktywny na forum, najlepiej w działach, a nie tylko na czacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem w tym miejscu bardzo podziękować wszystkim za uznanie i nadanie tej rangi - sądzę że uda mi się dołożyć jakąś niewielką cegiełkę w rozwój tego forum tak aby służyło rozwojowi naszego najpiękniejszego hobby jakim jest akwarystyka. Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Pan Łoren już został :)

To Grzesiekk - Tak jak reszta napisałam nie chcę się powtarzać.Zostałam zmuszona więc : udziela się w tematach ,pomaga kiedy ma czas i ochotę ,jego pasją są rybki z rodziny Cichlidae .Jest przystojnym kawalerem ,ale to chyba znaczenia nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagra.

Miła osóbka, udziela się na forum, jak i na chacie ;) Jednym słowem, nie ma lipy. Zna się na akwarystyce, pisze poprawnie po polsku oraz jest kulturalna.

Tyle ode mnie.

Więcej udzielam się na czacie niż na forum ;)

Znam się na akwarystyce? Moim zdaniem, nie.

Przyjaciel jest to osoba posiadająca dużą wiedzę, a ja jej nie posiadam. Nie chcę koloru niebieskiego, nie okłamujmy się, na niego nie zasługuję.

Bardzo dziękuję za zgłoszenie mojej kandydatury. To znaczy, że chyba coś wniosłam do tego forum ;)

Może to uznacie za spam, ale oficjalnie oświadczam tu, że nie chcę tej rangi.

Dziękuję, to tyle ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...