Skocz do zawartości

Expert - wasze kandydatury.


Atreyu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby tu powiedzieć...podpisuję się obydwoma rękami pod tym

No prawda w tym jest. Chyba zarząd za bardzo wziął sobie do serca nagłe powiększenie rangi przyjaciel.

Z drugiej strony było ich mało to było źle. Jest ich dużo też źle. Nikomu nie można dogodzić :P

Dokładnie, jest to forum na którym jest zarząd i to on podejmuje decyzje, a userzy nie mają żadnego wpływu na nie. Są tutaj osoby w bardzo dużym przedziale wiekowym i nie ma szans, żeby wszystkim udało się dogodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Z drugiej strony było ich mało to było źle. Jest ich dużo też źle. Nikomu nie można dogodzić :P

Bo dokładnie tak jest.

 

Dokładnie, jest to forum na którym jest zarząd i to on podejmuje decyzje, a userzy nie mają żadnego wpływu na nie. Są tutaj osoby w bardzo dużym przedziale wiekowym i nie ma szans, żeby wszystkim udało się dogodzić.

 

Użytkownicy mają wpływ na to.

Ale!

Ale w większości sytuacji jest tak jak i teraz. Jeden mówi tak, drugi tak, trzeci jeszcze inaczej.

Temat nie ma tygodnia czy dwóch. To już dość długo było omawiane w dziale moderatorów, braliśmy głównie Wasze propozycje co i jak.

Niestety muszę to napisać: chcecie coś, ale nie wiecie co tak naprawdę.

No my w tym przypadku nie dogodzimy wszystkim. Niestety.

 

Więc podjęliśmy decyzję jaka naszym zdaniem była najbardziej słuszna w tym przypadku.

 

 

Co do naszych Ekspertów, to mam to samo zdanie co kolega Asferon: za mało źle, za dużo źle ;)

 

Kwestia Ekspert-kandydatury: To, że podajecie nowe osoby do tej rangi. To nie znaczy, że nie można zgłaszać zastrzeżeń co do obecnych ekspertów. Ja nie widzę tutaj problemu.

 

 

Grupa Ekspert otrzyma na dniach dział, który będzie widoczny dla nich, dla moderatorów oraz dla administratorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia Ekspert-kandydatury: To, że podajecie nowe osoby do tej rangi. To nie znaczy, że nie można zgłaszać zastrzeżeń co do obecnych ekspertów. Ja nie widzę tutaj problemu.

Właśnie to chciałem napisać.

 

Skoro są głosy, że nie wszystkim pasują "Experci" to nie bawcie się jak małe dzieci tylko podawać nick i tyle. Jeśli nie ma takiego odważnego to lepiej zakończyć rozmowę, bo to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę bardziej bezpośredni: Emi. Zna się na akwarystyce lepiej niż 3/4 "expertów" razem wziętych, sam usilnie ją trzymałem na stanowisku jak to zależało ode mnie. Jednak jest jedna sprawa - aktywność.

Wiadomo, liczy się jakość, a nie ilość - ale w styczniu napisała 3 posty, od stycznia 2. To "trochę" za mało. Expert - w założeniach powinien aktywnie pomagać, dlatego Rafi go nie ma, choć też się zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie mam zamiaru wymieniać tu nikogo konkretnie, żeby mu robić przykrość, bo to nie było moim celem.

 

 

Jezuuuuu......to co było celem?

Piszecie mi, że jakiś ekspert się nie nadaje. Ale jak pytam się kto taki, to pada właśnie taki tekst.

 

O CO WAM CHODZI??

 

MACIE COŚ WAŻNEGO DO POWIEDZENIA I NA TEMAT? CZY PO PROSTU PISZECIE POSTY BY ZAISTNIEĆ?

 

 

Post Atreyu zostaje. Reszta: Albo jakieś konkrety na temat zmian, nominacji albo degradacji. Albo dajcie sobie na luz.

Marudzicie jak na razie, jak przekupki na targu. Źle, Źle, Źle.......zawsze jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Admina od razu?

 

Dać taka opcję w panel?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą." Otto von Bismarck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że kogoś coś boli a sam nie wie co. Zapewne posty o małej ilości postów były do mnie. Wiec śmiało kto się nie zgadza z tym że mam "tytuł" experta niech powie to jasno. W ciuciubakę bawiliśmy się jak byliśmy mali. I tu nie chodzi o urażanie kogoś tylko sprawiedliwość na forum. Jeżeli ktoś na to nie zasługuje to mówcie o tym głośno jak o kandydaturach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą." Otto von Bismarck

To samo pomyślałem.

Wychodzi na to,że decyzje odnośnie rang itp.powinny zostać w gronie administracji.

Wtedy użytkownik przyjmie rangę albo nie i wszystko na temat.

 

A jeżeli ktoś uzna za Eksperta Zenka z Dolnej Wólki,to i tak będzie się do niego zwracał o pomoc,niezależnie od rang innych userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołany do tablicy piszę - choć nie do końca zgadzam się z tymi słowami:

najlepiej wszystko za plecami z niedomówieniami.

- Ja widziałbym to tak, żeby te kwestie omawiać w dziale który ma powstać - bo dotyczy określonej grupy osób, ale jeśli jest taka wola, aby zrobić to publicznie - zwalniam "ręczny" i jedziemy.Chce zaznaczyć że nie jest to kwestia jakiś uprzedzeń czy złośliwości raczej zweryfikowania podjętej decyzji.Wolałbym jednak uniknąć pisania publicznie przykrych rzeczy które niestety napisać trzeba będzie. Moje zastrzeżenia budzi osoba kolegi SkanDaL - Pełny szacunek dla tego młodego człowieka za chęci pomocy i jego aktywność na forum ale dla mnie to niestety trochę mało jak na "Experta" . Poświęciłem chwilę czasu na poprzeglądanie postów kolegi i mówiąc kolokwialnie (i delikatnie) - szału nie ma - 99,9% wszystkich postów kolegi to posty jednozdaniowe , 0,1% to zdania złożone. Pomijam kwestie merytoryczne - zakładam że wszystkie są "zgodne ze sztuką" (choć nie są) Według mnie nadawanie rangi takim osobom to jest jakaś pomyłka a jeśli nie jest to pomyłka to pomyłką było nadanie takiej rangi mnie . Pierwsze odczucie jakie miałem widząc kolegę w gronie "expertów" to był obezwładniający uśmiech , drugie - to pytanie - o co tu chodzi?

Droga Administracjo - od dłuższego czasu pojawiają się głosy o tym że forum ubożeje , że jest marnie - i powiem Wam że jest marnie pod bardzo wieloma względami - forum jest duże i wysoko w rankingach ale merytorycznie nędza . Nadawanie zaś rangi expertom tej " klasy" to podcinanie gałęzi na której się siedzi. Lepiej żeby było ich pięciu - ale speców - niż 30 którzy tylko chcą a wiedzy i doświadczenia brak. To wszystko co mam w tej materii do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zamykam temat, bo do niczego nie prowadzi.

Szukacie dziury w całym i sami nie wiecie co chcecie.

 

Albo niespełnione oczekiwania albo żal o coś.

Nie wiem. Nie będę dalej wnikał.

 

W obecnej chwili temat prowadzi do nikąd. Ktoś będzie miał konkretną uwagę, propozycję itp. Proszę napisac PW w tej sprawie. To otworze ten temat.

 

Dlaczego go zamykam? Bo to chyba lepsze niż ostrzeżenia za spam. Ostatnie 3-4 strony w tym temacie są o niczym.

 

Edit:

 

Łoren jako jeden tu mądrze i na temat pisze.

 

Wybierajcie:

1: zamykam temat

2: wale ostrzeżenia tutaj za posty nie wnoszące nic do dyskusji

 

Słucham teraz. Może podejmiecie chociaż tutaj decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne posty o małej ilości postów były do mnie.

Poczekaj,niedługo zacznie się picie do tych co mają ich najwięcej ;) .

Mało jeszcze admin zrobił?

Ktoś podziękował?

Wieczne narzekanie a ja widzę spore zmiany na lepsze.

Dojdzie jeszcze ukryty dział dla expertów a to raczej nie nasz czas,prawda?

Jeśli ktoś ma coś do tej rangi/konkretnego usera to mnie zastanawia po co macie pw.

Co do usera o którym pisał Łoren to sam już kiedyś pisałem podobnie kiedy była jeszcze ranga przyjaciela i w pełni się z nim zgadzam.

Zamykaj Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak:

Przeczytałem sporo rad "Ekspertów" i nijak się sprawdziły w moich baniakach.

A mimo tego moje zbiorniki doskonale funkcjonują.

Dlaczego?Dlatego,że każde akwarium jest inne.

Moja ostatnia propozycja w tym temacie to zmiana nazwy rangi na Doświadczony(rzecz jasna w swoich baniakach i dobrze je prowadzący),nie Ekspert,bo takich tu nie ma.

I im wcześniej to zrozumiecie,tym wcześniej skończą się zarzuty odnośnie merytoryki tego forum.

 

Prosty przykład:

Słuchałem "Ekspertów" z pawiookie.pl dopóki sam nie postawiłem baniaka odpowiedniego dla tych ryb.

Okazało się,że mimo obszerności artykułów,nie wiele ma to wspólnego z praktyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Postanowiłem:

 

Temat zostaje zamknięty.

Otworzę go na prośbę wysłana na PW. Byle zawierała konkrety.

Rozmawiałem z kilkoma osobami o tym temacie. Wniosek podała mi praktycznie każda z nich ten sam: szukaja dymu albo się nudzą.

Więc dymu nie będzie.

A nudzić się możecie gdzieś indziej, np: wykazując się wiedzą gdy ktoś zadaje pytanie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...