Skocz do zawartości

Ludzie, którzy wstrząsneli forum Superakwarium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Kulka nie była jeszcze wcześniej Ciosaną?

 

Anija277 - największe oczy na forum

Kirysek vel Grzesiek - sto kłótni na godzinę (nie miał korzyści majątkowych z reklamy kirysek.pl)

Shadow2525 - technik logistyk, 1300l BW

Shaniqa10 - najmłodsza paleciara na forum

3promile - inteligent z flaszką ‰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO-2: Niesamowita wiedza akwarystyczna. Pływał w Dolinie Amazonki razem z wieloma groźnymi gatunkami ryb. Rekordzista naszego forum w nabijaniu postów na minutę. Odrzucił propozycję zostanie administratorem forum. Najbardziej aktywny na forum: Kosz. Krótko i zwięźle: Złota Rybka !

Więcej takich ludzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie zapomnieliście :(

 

Może nie jesteś człowiekiem który "wstrząsnął" SA:) Nie przejmuj się, tytuł tematu jest trochę źle sformułowany, nikt nie walczy o prestiż, władze czy złote kalesony przez to że parę słów ktoś o nim napisze. Po prostu piszą ludzie swoje jakieś tam spostrzeżenia na temat innych i tyle.

 

Wstaw kontrowersyjną fote w temacie do tego przeznaczonym, np przebrany w damskie ciuszki to od razu ktoś Cię opisze w tym temacie:)

 

 

 

 

Bez obrazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie zapomnieliście :(

Oj tam od razu zapomnieliście :D Proszę:

 

Szpenio78 - człowiek, który ośmielił się odwrócić akwarium profilowane tyłkiem do przodu a przodem (profilem) do ściany. Lubi ryby nie tylko w akwarium, ale i na talerzu. Ponadto właściciel wielkiej klatki z papugami, które trzyma na świeżym powietrzu i nawet rozmnaża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

12. kochanica_diabła- kiedyś Kulka, kobieta pewna siebie, budząca podziw wsród facetów. Nie znosi młodych dziewcząt, które ją naśladują.

:lol: hahahaha ale się uśmiałam z tego opisu :lol: , ale miło ,że zakwalifikowałam się do pierwszej 19. :lol:

A Kulka nie była jeszcze wcześniej Ciosaną?

Tak . To prawda, ale nie każdy o tym jeszcze pamięta.

 

 

Ps. Molly , uważaj boś młodsza ode mnie i to się może źle skończyć dla Ciebie :twisted: /żart taki/

Bawcie się dalej grzecznie , ja spadam do swojej piaskownicy ,ahoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

2. ahaed- jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci na tym forum. To drugi admin. Albo się go kocha albo nienawidzi. Słynie z ogromnych korzeni oraz tego, że lubi wąchać holenderskie tulipany, są plotki także, że lubi dawać bany na forum. Kobiety wręcz za nim szaleją, niestety dziewczyny ahaed ma już za kim szaleć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja myślę, że to tego grona spokojnie może trafić SzaraMysz- najbardziej kontrowersyjny moderator, jedni są oburzeni, drudzy zadowoleni. Młoda lekarka, która nie bawi się w "kotka i.. myszkę" z użytkownikami. Wielka pogromczyni spamu i innych zbędnych dyskusji. Niektórzy twierdzą, że Szara Mysz się czepia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirysek vel Grzesiek - sto kłótni na godzinę

8-) i twórca regulaminu

 

Shadow2525 - technik logistyk, 1300l BW

Ja też jestem Technik Logistyk z zawodu.

 

Dla mnie jedyną osobą za moich czasów która wstrząsnęła, czy to pozytywnie czy negatywnie był Shadow, Mei i JA :mrgreen:

 

Z pokemonów pamiętam: adriano

 

A z osób które wprowadziły spore zainteresowanie czy to zbiornikiem czy to urodą to Ahaed (baniak!) i Anija (całokształt :mrgreen::oops: )

 

Z osób irytujących mnie od zawsze - Atreyu, tylko nie wiem dlaczego nigdy nic do niego nie mam po prostu od czasu do czasu drażnią mnie niektóre jego mądrości i słowa.

 

Pley - w sumie niczym się nie wyróżniał ale zapadł mi w pamięć, a teraz po takim czasie widzę, że wyrósł na Shadow 2 ;)

 

Szczerze mówiąc po przerwie jak mnie tu nie było, nie rzuca się nikt jakoś szczególnie w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

8-) i twórca regulaminu

 

Obecny to ja i Mei :P Więc sobie nie dopisuj za wiele :D

Ale fakt, opieraliśmy się na Twoim.

 

A z osób które wprowadziły spore zainteresowanie czy to zbiornikiem czy to urodą to Ahaed (baniak!) i Anija (całokształt :mrgreen::oops: )

 

Bałem się przez moment, że to do mnie pijesz z tą urodą. Ale szybko zaskoczyłem, że chodzi o piersi Ani :D

 

Szczerze mówiąc po przerwie jak mnie tu nie było, nie rzuca się nikt jakoś szczególnie w oczy.

Pewnie zostali zbanowani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2. ahaed- jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci na tym forum. To drugi admin. Albo się go kocha albo nienawidzi. Słynie z ogromnych korzeni oraz tego, że lubi wąchać holenderskie tulipany, są plotki także, że lubi dawać bany na forum. Kobiety wręcz za nim szaleją, niestety dziewczyny ahaed ma już za kim szaleć.

 

Ogromny korzeń :shock: krążą o tobie historie xxx

 

kirysek jeszcze ja ciebie irytowałem :P

 

 

ze starych czasów to napiszę o ludziach którzy podnieśli forum z głębokiego bagna

 

NirvAnia kłóciła się ostro z dzieciakami, sprzątała forum w każdej chwili

ewwa nikt nie poznał jej wizerunku, najbardziej spokojny moderator

mei - hmm te offtopy

shadow tracił czasem nerwy

atreyu pamiętam jeden jego post wtedy zamilkło całe forum :shock:

kirysek chłoną wiedzę jak gąbka , potrafi zrobić problem z niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...