Skocz do zawartości

Ludzie, którzy wstrząsneli forum Superakwarium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłam na pomysł, by zrobic coś takiego, w oczywiscie grzecznej formie, o każdym z postaci, którzy wstrząsneli forum. Nie jestem tutaj tak długo jak niektórzy takze dopisujcie kto jeszcze i dlaczego ta osoba.

 

1. admin- założyciel forum i strony superakwarium. Słynie z dość skrytej osobowości. Wiemy tylko, ze ma na imię Paweł i jest...adminem.

 

2. ahaed- jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci na tym forum. To drugi admin. Albo się go kocha albo nienawidzi. Słynie z ogromnych korzeni oraz tego, że lubi wąchać holenderskie tulipany, są plotki także, że lubi dawać bany na forum. Kobiety wręcz za nim szaleją, niestety dziewczyny ahaed ma już za kim szaleć.

 

3. adriano- użytkownik ten pobił rekord na najwięcej mulitkont. Powinien byc wpisany do księgi rekordów Guinessa. Co najciekasze zawsze jest, nick zaczynał się "adriano" i cyfra. Wkurzał tym ahaeda, który nie mógł sie skupić na ozdabianu swojego giga korzenia.

 

4. ECIK-GFC- znany jest ze sprzedazy korzeni oraz mchów, malych i dużych-dla chłopca i dziewczynki. Jest moderatorem tego forum. Ecik przeszedł do historii jako najwiekszy sprzedawca forumowy.

 

5. Janusz- moderator. To chyba jeden z najbardziej spokojnych, łagodnych i rodzinnych facetów na tym forum. Zawsze ugodowy i zawsze sympatyczny. Nosi w sobie stoicki spokój, jednak jak potrzeba ciachnie pazurem. Janusz słynie z pieknego baniaka oraz najpiekniejszych mchów na forum.

 

6. grzegrzółka- jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych użytkowników. Lubi się wykazywać aktywnoscia na forum, rzucajac kontrowersyjne wypowiedzi. Często ma problemy ze swoim królikiem, ktory robi mu bobki na wycieraczkę w ogrodzie.

 

7. mandy29- Faceci mówią o niej "piekna, dojrzała, niezależna". Jest moderatorką. Ma piękne prętniki oraz akwarium z burzą glonów, które nadają mu uroku.

 

8. Maziama- kiedys moderatorka, później przyjaciel forum. Bardzo dobrze zna się na akwarystyce, pracuje w sklepie zoologicznym. Jest miła, sympatyczna i zawsze pomocna. Ulubienica użytkowników. Posiada pielęgniczki boliwijskie. Maziamo bywaj częściej na forum, bo twe rady sa tak cenne jak diamenty na ziemii!

 

9. Adzia- jest u nas od niedawna, jednak jest posiadaczką najpiękniejszego kota na forum. Ma rybki, w różnych akwariach. Adzia lubi rybki. Jej kot też

 

10. red eye- była moderatorka. To twarda kobieta o twardych zasadach. Słynęła z dawania użytkownikom najwięcej ostrzeżeń. Nie daje swojego gg byle komu.

 

11. Mei- była moderatorka. Kobieta posiadająca ogromną wiedze oraz czas, który poswięcała forum był dość duży. Mei wróć do nas, bo rzadko ostatnio tu bywasz!

 

12. kochanica_diabła- kiedyś Kulka, kobieta pewna siebie, budząca podziw wsród facetów. Nie znosi młodych dziewcząt, które ją naśladują.

 

13. Pley- kiedys przyjaciel, teraz moderator, posiada dużą wiedzę, stara sie uczyć nowej funkcji na forum (moda). Pley budzi podziw wśród branży akwarystycznej, ze wzgledu na to, ze potrafi pogodzić wiedzę z funkcją moderatora. Ciągle liczy, że kiedys mu zapłaca, za te nieprzespane noce spędzone na forum.

 

14. andrew- milutki moderator, zawsze pomocny, zdolny do poświęceń, kiedyś było go mniej ostatnio zwiększył swą aktywność. Moze nie wytrzymał czytając te forumowe bzdury i musiał coś napisać?

 

15. dziki- zrobił szybką karierę na forum, prawie od razu został przyjacielem. Dziki posiada specyficzne poczucie humoru, które zrozumie tylko inteligentny człowiek.

 

16. Adek86- cichutki uzytkownik z ogromnym stażem akwarystycznym. Budzi podziw w łódzkim gronie akwarystycznym, na forum superakwarium wręcz niedoceniany. Adek posiada wspanałe poczucie humoru i można na nim polegać. Lubi bystrzyki poziomkowe. One też lubią Adka.

 

17. eskulap_suw- dwukrotny zwycięzca w licytacji "Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy", ma dwójke wspaniałych synów, rybki i ..żółwia, w którym zakochał sie od pierwszego widzenia.

 

18. hipcio_stg- człowiek grafika, to dzieki niemu mamy kolorowe forum i piekne obrazki. Hipcio to najwiekszy forumowy grafik, którego ceni sobie admin.

 

19. AsFeron- znawca bojowników oraz innych ryb. Posiada wiedzę opartą na długim doświadczeniu. Kandydat na przyjaciela forum. Niestety ma tyle ostrzeżeń co ja. (jak nie wiecej), As nie martw się, one znikają po jakimś czasie!

 

Piszcie kto jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Atreyu-Modelator człowiek posiadający ogromną wiedze o akwarystyce i...zawsze znajdzie minusy akwari nawet najmniejsze szczegóły :P

Rafi200-Człowiek encyklopedia,wie prawie wszystko o akwarystyce,zawsze odpowie na pytania,słynie z...hymmm...ponad 3k nabitych postów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałaś o sobie.

A ja to niby czemu? :P

 

Dlatego napiszcie wy o kim zapomniałam i sami napiszcie o tej osobie jak możecie. :)

 

agunia997- agunia zaprzecza iż jej nick ma coś wspólnego z policja. Mówi, ze to rok jej urodzenia. Znajdzie dobrą radę dla każdego. Dlatego awansowała na moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi200-Człowiek encyklopedia,wie prawie wszystko o akwarystyce,zawsze odpowie na pytania,słynie z...hymmm...ponad 3k nabitych postów :D

Nie uważam się za człowieka coś znaczącego dla forum. W nim dużo się dowiedziałem między innymi co robiłem wcześniej źle w akwarium itp. a to co wiem chcę przekazać innym głównie w spawach doboru obsady bo z tym jest często kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19. AsFeron- znawca bojowników oraz innych ryb. Posiada wiedzę opartą na długim doświadczeniu. Kandydat na przyjaciela forum. Niestety ma tyle ostrzeżeń co ja. (jak nie wiecej), As nie martw się, one znikają po jakimś czasie!

W sumie ja też sporą swoją wiedzie jak Rafi200 zdobyłem tutaj na forum, chociaż fakt 7 lat przyjaźni a akwarystyką też robi swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atreyu pierw muszę sprzedać akwarium 54 litry a wtedy będę mógł kupić kawa 200 litrów a wtedy zrobię zapewne BW.

Haha zdążyłem zedytować swój post zanim wysłałeś tego. Uznałem że proszenie o zdjęcia "obecnego poziomu akwarystyki" przez osobę która nie pokazuje się w galerii jest nie na miejscu. :D

Czemu ty masz tak trudny nick? Musiałem sprawdzać jak się pisze :D

Ja trudny? Zespół, postać z baśni, idzie to zapamiętać. Zobacz na fioletowego, sam pół roku pisałem Ahead zanim się nauczyłem. :D

 

PS: Jak chodzi o osoby które "wstrząsnęły" forum hmm... Adrianoo, Sylwix, paru jeszcze by się znalazło. Ja swego czasu, ze dwa bany też zaliczyłem, a na długo zanim się pojawiłem na forum też było ciekawie, awantury, intrygi, Kirysek itd. :P

Nudno i spokojnie tu nigdy nie było. :D

 

PS2: Tak czytam pierwszy post... nie czujecie się inwigilowani? Takie forumowe SB, albo SPECNAZ, nie ma żadnych tajemnic. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za to uwielbiam to forum, ze nie wieje w nim nudą. Adriano wymieniłam w liscie. ;)

Ale Sylwix już nie. Zwykle akwaryści zaczynają od zera, popełniają głupoty itd. Później naprawiają te błędy i się rozwijają. To był przykład "akwarystki" która na tym zerze się zatrzymała, przy czym była tak uciążliwa że jej wylot z forum był kwestią czasu. Powracała jeszcze długo, pod różnymi postaciami, nawet jako pani "ichtiolog" kopiująca informacje z encyklopedii superakwarium. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

1. admin- Słynie z dość skrytej osobowości. Wiemy tylko, ze ma na imię Paweł...

 

Ostatnio był w programie: "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie." :D

 

2. ahaed- jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci na tym forum.

 

No proszę Cię. Jedna z "Z"? Sądziłem, że jestem najbardziej kontrowersyjny, ale trudno. Muszę się bardziej starać na przyszłość w takim razie :P

 

2. ahaed- ... Kobiety wręcz za nim szaleją...

Taak? :shock:

Czemu ja się zawsze dowiaduję ostatni o tym?

 

Lista!!! Numery telefonów, wymiary, stan cywilny, stan majątkowy itp.

 

niestety dziewczyny ahaed ma już za kim szaleć.

 

Tutaj 100% racja.

 

3. adriano- ...Wkurzał tym ahaeda, który nie mógł sie skupić na ozdabianu swojego giga korzenia.

 

Nie byłem modem jak on tutaj "urzędował" :P:D

 

 

16. Adek86- ...Lubi bystrzyki poziomkowe. One też lubią Adka.

To zabrzmiało prawie jak związek :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałaś że Cię to ominie?

 

 

Czarna Moli:

 

Studentka z Łodzi o wielu zainteresowaniach. Ma aspiracje na niezłego genetyka – jej marzenie to skrzyżowanie ryb których potomstwo nie będzie podobne do żadnej innej ryby – chce mieć rybki jakich nikt nie ma. Udało się jej wychodować olbrzymią molinezje Wiesie. Podejrzewam że Wiesława powstała w skutek skrzyżowania czarnego kota z molinezją balonową. Na forum jest po to żeby "przełamywać stereotypy na temat akwarystyki".

Uwielbiana przez część płci "brzydkiej" za odważne foty w temacie "Nasze zdjęcia, czyli jak wyglądają gwiazdeczki tego forum :)".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wiesia nie odpłynęła już na tamten świat?

Ma aspiracje na niezłego genetyka – jej marzenie to skrzyżowanie ryb których potomstwo nie będzie podobne do żadnej innej ryby – chce mieć rybki jakich nikt nie ma.

Było już kilku takich. Dzięki nim mamy zbrojnika niebieskiego i... takie potworki jak pielęgnice papuzie i molinezje balonowe.

 

Największa zabawa z genetyką to selektywna hodowla, utrwalanie fajnych cech itd. Same robienie hybryd... nie bardzo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota rybka również powstała na skutek mieszanki genetycznej.

Nie, złota rybka powstała w wyniku selektywnej hodowli. To nie hybryda. Była poddana takiej hodowli jak bojki, czy gupiki. Tylko o ile te pierwsze hoduje się selektywnie od jakiś 100 lat, gupiki trochę mniej, to złote rybki od ok 1000 lat. Postęp w hodowli poszedł tak daleko, że można mówić o nowym gatunku od formy wyjściowej. Coś jak wilk i pies. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...