Skocz do zawartości

[144l] Next season.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 386
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Bukowe.

 

Dzisiaj z ciekawości zrobiłem testy wody. Nie wiem co mnie zebrało :zamieszany: .

Korzenie, lignity, liście, szyszki dostałem pod koniec tygodnia. Po grzebaniu była dosyć duża podmianka wody. Więc praktycznie można powiedzieć, że jest dopiero 3 dzień po prawdziwym starcie zbiornika.

Parametry wyszły takie:

 

ph - 6,5

gh - 8

kh - 7

no2 - 0

no3 - 0 (chyba już pora nasikać do akwarium ;) )

po4 - 0,5

fe - 0,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ze specjalną dedykacją dla Mandy29, Ecik, Laszek, Pley i innych krzykaczy tutaj :P

 

Macie to swoje upragnione BW.

 

Czy mogę teraz iść i dać do SWOJEGO akwarium rośliny? :P:D :D

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiem nie lubię cie już idź stad i zbanuj mnie wrócę jak rozwalę 600 l zabiłeś mnie i tyle .Kombinowałeś kombinowałeś i co i wiesz co (czytaj na dole )

 

 

 

 

:twisted:

 

 

 

 

 

 

 

Wisisz mi panele jak mi szczena opadła to niestety zamki puściły ,kiedy jesteś w GFC szykuje Baniak i korzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mu tu obsady nie szykujcie bo znając Ahaeda to i tak zrobi po swojemu ,wiec szkoda kolejnych 5 stron tematu . ;)

Amen.

 

Ze specjalną dedykacją dla Mandy29, Ecik, Laszek, Pley i innych krzykaczy tutaj :P

 

Macie to swoje upragnione BW.

Po pierwsze - primo - ja nie krzyczałem (chyba) za BW :P

Po drugie - primo - pierwsze zdjęcie jest nierówno przycięte (widać górną część baniaka)

Po trzecie - primo - za duża granulacja piachu

no i po czwarte - primo - nie jest to natura - prąd wody (bo jest wszędzie, nawet w jeziorach) nie ułożył by tak piasku ani liści. Widać tutaj ewidentnie rękę człowieka - ludzia - ahaeda.

 

I czym się wy tu tak podniecacie? Nie rozumiem was. Ecik, wróć do swojej (bodajże pierwszej) aranżacji. Majonez mózg zalewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaed, nie dość, że nikt już i tak Ciebie wcześniej nie lubił, to teraz już w ogóle pojechałeś po bandzie. Kto robi takie akwarium w ogóle, no kto? Nic się nie przyłożyłeś, powrzucałeś badyle do akwarium, zamieszałeś drewnianą łyżką i zostawiłeś... I bardzo dobrze zrobiłeś, nie ukrywam, że akwa mi się podoba, ale to nie dlatego, że Cię lubię (nienawidzę Cie z całego serca;P) ma świetny klimat, ładnie przebarwioną wodę, nic dodać nic ująć (poza obsadą). Pozdrawiam, a jak włożysz ręce do tego akwarium w innym celu niż badanie parametrów wody i odmulanie, to ci je osobiście przetrącę ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje akwarium ma jedna wadę której nie dasz rady usunąć. To akwarium powinno być w moim domu a nie twoim!!!

Jak byś chciał tą wadę naprawić odezwij się na pw to podam ci adres gdzie masz przywieść to akwarium. Ewentualnie sam po nie przyjadę - niech stracę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Bardzo mi miło, że zbiornik się podoba.

Ale nie podnoście mi już bardziej poprzeczki ;) . Nie podskoczę juz wyżej ;)

 

Poczytałem na necie, pooglądałem, dostałem taka propozycję obsady i ciężko nad nią myślę.

1+2 lub 3 A. Nijsseni

15 Axelrodia reisei

6 Otocinculus orange

6 Corydoras pygmaues lub hastasus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie podoba.Może jak dojdą ryby...Póki co jestem na "nie".

Może gdyby je trochę stuningować.Mam kilka pomysłów,ale jak coś to ci na pw napiszę o ile chcesz posłuchać co mam do powiedzenia.

Kobiety... :roll:

 

Im nigdy nie dogodzi nikt, nawet Ahaed!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jednak poczekam na rybki.Będą?

 

Hmmm...

 

 

...

Poczytałem na necie, pooglądałem, dostałem taka propozycję obsady i ciężko nad nią myślę.

1+2 lub 3 A. Nijsseni

15 Axelrodia reisei

6 Otocinculus orange

6 Corydoras pygmaues lub hastasus

 

Co do tła to mam je tylko w 350l i w 54l było czarne na samym początku. Nigdy więcej nie miałem tła w akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...