Skocz do zawartości

[144l] Next season.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Akwarium 100x48x30. Większe mi już na szafkę nie wejdzie niestety :(

Szkło 8mm, bezbarwny silikon. Klejone dzisiaj z rana.

 

Kilka dni teraz postoi aby wyschło. Za ten czas poskręcam troszkę szafkę.

 

Wystrój będzie podobny jak w poprzednim zbiorniku. Piasek, korzenie itp. Czyli cos pod BW.

No chyba, że coś mi się wkręci w międzyczasie.

Oświetlenie 2x11W (chyba, potem sprawdzę) + kilka ledów.

Filtracja. Na start jakiś wewnętrzny, mam pod ręką. Potem Eheim 2213 lub 2215.

 

Kilka fotek zbiornika:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

ps: nie robić mi tutaj syfu jak w poprzednim temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 386
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Dołożona druga fuga spoina z silikonu. Troszkę to optycznie powiększyło grubość całej spoiny, jednak przy tym silikonie nie jest to az tak widoczne. Gorzej byłoby przy czarnym.

 

Teraz pozostaje czekać aż wyschnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ile jeszcze tematów założysz zanim woda zalejesz??? robi się już lekki spam od twoich tematów. Chłopie opanuj sie i zdecyduj się. A ja muszę pisać kolejny bezsensowny post, żeby móc monitorować temat.

 

Tysiąc pięćset sto dziewięćset :zamieszany: :P

 

 

Na dzień dzisiejszy:

- akwarium dalej schnie

- piasek przepłukany (po raz drugi zresztą :roll: )

- korzenie dalej nie toną :(

- trochę wzmocnię jeszcze dzisiaj szafkę. Wczoraj nie skończyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wiedziałem że Twoje baniaki cieszą się sporą popularnością ze względu na talent do tworzenia aranżacji, ale nigdy bym nie przypuszczał że jeszcze nie zalane szkła doczekają się łącznie kilku stron pozytywnych komentarzy! Szacun. :D

 

Ostatnio jest jakaś moda na BW. Jak już to gdzieś pisałem pewnie też skończę z baniakiem tego typu.

Fajne wymiary, długi niski szeroki zbiornik. Lubię takie.

Myślałeś już nad obsadą? To będzie Ameryka, czy Azja? Jak Ameryka, to polecam [po raz któryś już na forum] wielkie stado neonów zielonych. W herbacianej wodzie pięknie "świecą". Dodatkowo jakieś zbrojniki ciekawsze niż te niebieskie. Gdyby to była Azja to hmm... stado sumatr i jedno Labeo? Tak wiem z BW mają one nie wiele wspólnego, ale za to super by wyglądały, a herbatka w niczym by im nie przeszkadzała. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zawsze wiedziałem że Twoje baniaki cieszą się sporą popularnością ze względu na talent do tworzenia aranżacji, ale nigdy bym nie przypuszczał że jeszcze nie zalane szkła doczekają się łącznie kilku stron pozytywnych komentarzy! Szacun. :D

 

Nooo :D

Strach coś tam teraz dawać, bo sie okaże że zepsułem aranż :D :D

 

Ostatnio jest jakaś moda na BW. Jak już to gdzieś pisałem pewnie też skończę z baniakiem tego typu.

 

Ja od dawna planuje BW, tylko nie było okazji.

Sa jeszcze dwie opcje:

1: morszczak. Odpada - koszta

2: malawii zrobione na styl morszczaka. Brak czasu na szukanie fajnych kamoli a z Pl zapomniałem sobie przywieść.

 

Myślałeś już nad obsadą? To będzie Ameryka, czy Azja? Jak Ameryka, to polecam [po raz któryś już na forum] wielkie stado neonów zielonych. W herbacianej wodzie pięknie "świecą". Dodatkowo jakieś zbrojniki ciekawsze niż te niebieskie. Gdyby to była Azja to hmm... stado sumatr i jedno Labeo? Tak wiem z BW mają one nie wiele wspólnego, ale za to super by wyglądały, a herbatka w niczym by im nie przeszkadzała. ;)

Waham się trochę. Ameryka jest ładna, jednak trochę zbyt popularna. Azja jest bardzo ciekawa, jednak.. Hmmm

 

Poczekamy zobaczymy. Mam jeszcze czas na przemyślenia co do ostatecznej wersji. Zanim zaleje, zanim dojrzeje, to jeszcze troche potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz stado fanów.Co tu pisać? Że ładne plastry na szybie? Niech ci będzie.Masz ładne plastry na szybach.A baniak,no cóż,taki jakiś zwyczajny.Gdybyś je skleił w ósemkę to by było coś,a tak... :zamieszany: :roll:

Dobra sie zobaczy jak już coś wyczarujesz.Ale fanów-pozazdrościć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Widzisz,nie przyszło ci do głowy,żeby skleić w ósemkę.

Oczywiście,że jaja sobie robię.Rozbawili mnie poprzednicy.A ty Ahaed też jesteś dobry agent.Wstawiasz coś czego nie ma. :aniol_diabel:

No ciekawe co ty chłopaczyno tam wymyślisz. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Luzik.

Zawsze mogłem wystawić fotkę jak szklarz jedzie dopiero po to szkło do hurtowni :D :D

A kto wie jak sklejone będzie kolejne, kiedys tam ;)

 

 

 

Chyba zdecyduję się na mało popularny i mało znany biotop z naszego kraju. Lubie wyzwania a mało kto się na nie porywa. Większość niestety woli sprawdzone rozwiązania. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...