Skocz do zawartości

300 litrów podwodny las : str.30 (las we "mgle")


Kamil84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedział bym "piękne akwarium" ale nie powiem bo moje jest najpiękniesze :D nie no nie ma się co oszukiwać jak ktoś ma rękę do takiego aranżu, jest na forum kilka ludzi którzy powinni otrzymać miano VIP, ze względu na to jak wyglądają ich baniaki i nie mówię tu o osobach którzy cisną do akwarium 60 l 5 skalarów, ducha, 10 kosiarek, i 2 paletki, po czym twierdzą, "one się dobrze tam maja" (bo nic nie mówią) hehheeh. Tylko chodzi o osoby które potrafią zaprojektować i wykonać ( zwał jak zwał ) tak piękne akwarium. Mam nadzieje, że ja w końcu do robię się tyle roślin w moim baniaku żeby mógł tak wyglądać ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Akwarium wygląda przepięknie! O Człowieku... Naucz mnie robić takie aranżacje... Wszystko jest tak, jak być powinno...

Oki o to przepis :

Bierzesz korzenie od Ecika owijasz mchami i anubiasem i wrzucasz gdzie znajdziesz miejsce następnie patrzysz co wyszło jak jest za równo to mieszasz w akwarium ręką by utworzyć wir, później jak wszystko opadnie powinno być już ok.

A tak na serio to jak układam pod jakąś tam wizję, którą mam w głowie i nie zawsze wszystko wychodzi jak bym sobie tego życzył.

Jak obiecałem dodaje fotkę po remoncie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty już sobie przygotowałeś miejsce w szafie? Tak? To właź tam,zamknij drzwi i wyrzuć klucz.Aha,złóż baniak na cztery i zabierz ze sobą.I nie pokazuj się więcej!

 

A tak poważnie to nie będę powtarzać po innych. 5+ (żeby ci się w głowie nie przewróciło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak akwarium swietne, wszystkie elementy starannie dobrane ALE

gosc ze S-cia to powinien miec drugie akwa przynajmniej takiej wielkosci ze sledziami i wtedy nawet zamek ceramiczny znalazl by swoje miejsce o pierdzacym nurku nie wspominajac :D

 

 

 

:aniol_diabel: :aniol_diabel: :aniol_diabel: :aniol_diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak akwarium swietne, wszystkie elementy starannie dobrane ALE

gosc ze S-cia to powinien miec drugie akwa przynajmniej takiej wielkosci ze sledziami i wtedy nawet zamek ceramiczny znalazl by swoje miejsce o pierdzacym nurku nie wspominajac :D

 

 

 

:aniol_diabel: :aniol_diabel: :aniol_diabel: :aniol_diabel:

No właśnie czemu ja od razu nie pomyślałem, o takim akwarium.

Hmmm to może jakiś ok 1000l i zamiast nurka jakaś fajna syrenka z ciemnymi włosami ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak porównuje pierwsze foty, z aktualnymi to moja reakcja jest taka - :o

 

Generalnie gdy dodałeś ostatnie zdjęcie, to albo mi się wydaje, albo woda w akwarium była lekko mętna- gdybyś mógł zostawić taki klimat, to byłoby naprawdę idealnie!

 

Ode mnie masz -5, ponieważ aranż ładny, wymiary ładne, a pielęgnicy ani jednej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak porównuje pierwsze foty, z aktualnymi to moja reakcja jest taka - :o

 

Generalnie gdy dodałeś ostatnie zdjęcie, to albo mi się wydaje, albo woda w akwarium była lekko mętna- gdybyś mógł zostawić taki klimat, to byłoby naprawdę idealnie!

 

Ode mnie masz -5, ponieważ aranż ładny, wymiary ładne, a pielęgnicy ani jednej :(

Hehe woda była mętna bo chwilę przed zdjęciem robiłem "remont w akwa"

A co do pielęgnic - nie jestem ich miłośnikiem, jedynie ramirezki mi się podobają 8-)

Póki co wstrzymuję się z fotkami bo chcę pokazać teraz fajny efekcik jaki się robi... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...