Skocz do zawartości

300 litrów podwodny las : str.30 (las we "mgle")


Kamil84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moczarka jest za korzeniami z prawej i trochę jej pojechało do Ślicznotki (czyt.Renata27) i Ecika

No chyba, że tak ;) Czyli odrośnie... Niech jeszcze ci się ta indica bujnie, bo tak łysawo troszku... a ten eleocharis na trawniczku rośnie ci czy raczej wegetuje, bo niewyraźnie wygląda? (ja wreszcie zdobyłam szczepkę acicularisa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moczarka jest za korzeniami z prawej i trochę jej pojechało do Ślicznotki (czyt.Renata27) i Ecika

No chyba, że tak ;) Czyli odrośnie... Niech jeszcze ci się ta indica bujnie, bo tak łysawo troszku... a ten eleocharis na trawniczku rośnie ci czy raczej wegetuje, bo niewyraźnie wygląda? (ja wreszcie zdobyłam szczepkę acicularisa)

Nawet rośnie nie dawno się dopiero przyjął, a dziś jeszcze przesadzałem...

Zlikwidowałem póki co 45l więc całość przeszła tu

czyli obsada się zmieniła o xx rc oraz harem bojka 1+3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil,bo Cię stuknę :)

 

Akwa wygląda rewelacyjnie,ja tu widzę stadko galaxy.

Stukniesz :lol: ok namówiłaś mnie :lol:

galaxy ok jak dostanę to będą :)

To teraz są dwa bojki ?? Niema wojny ?

no nie ma akwarium jest wystarczające dla 2 samców ;)

Jaka jest cała obsada (wogólę nie widać rybek)???

 

Obsada jest napisana na stronie wstecz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, baniak pierwsza klasa. To jedna z największych metamorfoz akwariowych, które można obejżeć na tym forum.

 

3maj się

A bo ja wiem czy to aż taka przemiana :roll:

Ja tu nie widzę, aż tak dużej :

http://forum.superakwarium.pl/download.php?id=13357

http://forum.superakwarium.pl/download.php?id=15501&sid=caf944f2411dd153c5a360e713aa8a6d :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni aranż był o niebo lepszy nawaliłeś tu jakiegoś badziewia i co to ma być ładne daj spokój zacznij od lektury i wtedy coś działaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tak na poważnie zaczyna mi się podobać Kamilos wielki plus.....Oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni aranż był o niebo lepszy nawaliłeś tu jakiegoś badziewia i co to ma być ładne daj spokój zacznij od lektury i wtedy coś działaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tak na poważnie zaczyna mi się podobać Kamilos wielki plus.....Oby tak dalej

chyba 2 część tego jest nie poważna z pierwszą się zgodzę w 100% trzeba wrócić do tego co było :) teraz za bardzo wygląda jak kawałek lasu, przecież w akwarium musi być jakiś statek z ceramiki, nurek co pierdzi bąki i jakiś Anubis po środku (ponoć modne teraz aaa i jakiś kokoś) z ryb oczywiście gubiki i mulinezje. Aha zapomniałbym o ławicy z Rasbor klonowych i krewetki ameno :)

dobrze by wyglądało moje akwarium ? :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w akwarium musi być jakiś statek z ceramiki, nurek co pierdzi bąki i jakiś Anubis po środku (ponoć modne teraz aaa i jakiś kokoś) z ryb oczywiście gubiki i mulinezje. Aha zapomniałbym o ławicy z Rasbor klonowych i krewetki ameno :)

dobrze by wyglądało moje akwarium ? :help:

Za bardzo kombinujesz. Po co Ci anubis, jest tyle pięknych, kolorowych plastikowych roślin teraz w sklepach. I nie trzeba żadnych chemikaliów do akwa lać, żeby ładnie wyglądały! A i zrezygnuj z gu.b.ików, moim zdaniem lepiej by tam wyglądały jakieś głu.p.iki. No i przyczepił bym się na koniec do podłoża, jakieś takie szare jest. A przecież takie ładne kolorowe żwirki są w sklepach. Ale to pewnie z oszczędności taki brzydki żwir kupiłeś, bo jest tańszy od kolorowego. Pamiętaj, na hobby nie warto oszczędzać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wrócić do tego co było :) teraz za bardzo wygląda jak kawałek lasu, przecież w akwarium musi być jakiś statek z ceramiki, nurek co pierdzi bąki i jakiś Anubis po środku (ponoć modne teraz aaa i jakiś kokoś) z ryb oczywiście gubiki i mulinezje. Aha zapomniałbym o ławicy z Rasbor klonowych i krewetki ameno :)

dobrze by wyglądało moje akwarium ? :help:

Tylko obsadę też zmień , bo teraz strasznie pusto :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa kapuje .. to dodaj tam ok40. pielęgnic pawiookich widziałem w sklepie byłu wielkości ok 3 cm możesz wpuszczać a co do żwirku może czerwony albo różowy i fototapeta , jakiś wielki zamek żeby ryby miały się gdzie chować i conajważniejsze wyłanczaj filtr nanoc bo się nie wyśpisz ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...