Skocz do zawartości

[37l] Boraras maculatus of Green Gables ;)


SebastianW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Kawał dobrego baniaka :) mam pytanko odnośnie Easy Carbo jak efekty ja w swoim baniaku stosuję inny preparat na bazie aldehydu glutarowego mniej popularny fluorish excel i zastanawiam się nad zamianą, ale efekty stosowania tego typu preparatów są moim zdaniem bardzo zadowalające.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poważny up

 

Dla porównania z czarnym tłem, chociaż osobiście wole białe.

 

Dołączona grafika

 

Fauna:

20x Boraras maculatus

5x Otocinclus affinis

10x Neocaridina heteropoda var. red

 

Flora:

Microsorium windelov

Microsorium pectus narrow

Blyxa japonica

Anubias barteri nana

Eleocharis acicularis

Pogostemon helferi

Hemianthus callitrichoides

Taiwan moss

Rotala rotundifolia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dawno nie było aktualizacji, więc wypadałoby coś napisać.

 

Od stycznia toczyłem walkę z glonami. Apokalipsa nastała na przełomie lutego i marca. Akwarium zostało zaatakowane chyba wszystkim możliwym badziewiem. Wykonałem drastyczne kroki wywalając większość roślin i czyszcząc część dekoracji. Kilka obfitych podmian i środek Algen stop general. Nie było zaciemnienia ale świecenie zredukowałem do 5h/d, przerwa w nawożeniu i jeszcze więcej podmian. Z efektów ubocznych wystąpiła jedna wycieczka rasborki poza akwa, zapewne jako zwiad w poszukiwaniu lepszej wody dla reszty ;) . Obecnie baniaczek powoli się odradza, także mogę powiedzieć, że tę wojnę powoli zacząłem wygrywać.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...