Skocz do zawartości

[37l] Boraras maculatus of Green Gables ;)


SebastianW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Akwarium - 55x27x25 OW 4mm

Światło - 2x Solar duo 13W

Grzanie - Aquael 25W

Filtr - Hagen Elite Crystal Flo 20 i taki skimer DIY z filterka wewnętrznego

 

Podłoże - Aquaart AquaSubstrate II+ (brązowy) + Żwir kwarcowy granulacja "0"

 

Dekoracja - Korzenie Red Moor Wood + Manten Stones w celu obciążenia niesfornych korzonów

 

Nawożenie - PGC + CO2. Teraz testuję EASY Carbo

 

Rośliny:

Pogostemon helferi

Sitowie

Mały henio

Flame moss

Microsorium pteropus Narrow

Microsorium windelov

 

Stwory:

Boraras maculatus (Rasbora maculata) x 20

Neocaridina denticulata var. red (Krewetka Fire Red lub Red Cherry) x 10

Dojdą jeszcze otoski i krewetki amano

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Zapraszam do wypowiedzi

 

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Woooooow :shock:

i to jest 37L?

jak dla mnie bomba i w ogóle to nie mogę złożyc jakiegos porządnego zdania :roll:

 

bardzo ładne :D

 

Ps. napisz mi później na PW jak Easycarbo bo właśnie czekam aż przyjdzie :D

 

 

EDIT:

a co to jest to coś na zdjęciach z grudnia, co jest na górze obu bocznych szyb??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woooooow :shock:

Ps. napisz mi później na PW jak Easycarbo bo właśnie czekam aż przyjdzie :D

EDIT:

a co to jest to coś na zdjęciach z grudnia, co jest na górze obu bocznych szyb??

Nawóz leję dopiero tydzień, i cóż, jakoś sporych efektów nie ma.

 

A to po bokach to lampki Były z tyłu, są teraz na bokach ;)

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium ładne,tylko jestem raczej trochę niedowiarkiem i nie chce mi się wierzyć ,że to akwarium ma 37l.

Poza ty co to jest za tym korzeniem bo widać w tle napis aqua.

Przeprasza jeśli się mylę,ale kolega ma też te same rozbory w większym zbiorniku,a wyglądają podobnie,może nawet u niego są większe,a akwarium 112l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie ile za wszystko tak mniej więcej zapłaciłeś? :) Jakoś mnie nurtuje to pytanie ;)

No z tysiak by wyszło razem ze stworami, chwastami (w większości sam hodowałem w innych akwariach), nawozami.

Ceny jakie pamiętam to :

szkło OW 187

solary 130 sztuka

korzony 100

kamole 100

filterek 130

podłoże 60

Oczywiście sprzęt i inne graty kompletowane przez około pół roku. Nic na siłę lecz powoli i do przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej . SebestianW - Jedno Mnie zastanawia . Co cię sprowadza na to forum ?/ bo chyba nie zamierzasz pytać o oświetlenie czy o nawożenie, albo co to za bąbelki na liściach po podłączeniu Co2 :P

 

Akwaria Jedno i drugie bardzo piękne . A na tle tego co Tu jest to już masakra całkowita .......

Chyba wiem kto zgarnie nagrody z pierwszej edycji konkursu na Tym forum ;)

 

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów Tu jak i na innych forach gdzie prezentujesz swoje projekty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej . SebestianW - Jedno Mnie zastanawia . Co cię sprowadza na to forum ?/ bo chyba nie zamierzasz pytać o oświetlenie czy o nawożenie, albo co to za bąbelki na liściach po podłączeniu Co2 :P

 

Akwaria Jedno i drugie bardzo piękne . A na tle tego co Tu jest to już masakra całkowita .......

Chyba wiem kto zgarnie nagrody z pierwszej edycji konkursu na Tym forum ;)

 

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów Tu jak i na innych forach gdzie prezentujesz swoje projekty .

Co mnie sprowadza? - ano chciałem się podzielić wiedzą jeśli można. Akwaria pokazałem nie dla konkursu (nie będę zgłaszał żadnego, bo zapewne zgłoszenia będzie konkurs wymagał, poza tym mniejsze może weźmie udział w 2gim polskim konkursie nano)tylko dla poparcia moich słów i doświadczeń, którymi mam się zamiar w Wami podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ..... Powiem tak - W końcu Ktoś wiarygodny i doświadczony . Nie brakuje tu samozwańczych " expertów" wypisujących głupoty wyrwane z kontekstu na innych forach .

 

Co do konkursu to oczywiście życzę powodzenia.

A co do Konkursu na tym forum to i tak może wygrać tylko jedna osoba i wszyscy wiedzą już Kto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i było wielkie koszenie. Przez miesiąc choinka zastawiała mi dojście do akwa i tak zarosło, że trzeba było ciachnąć tu i ówdzie ;) Podobnie jak w 64ce i tu mi wysiadlo jedno światełko dlatego takie dziwne foto. Mam nadzieje, że zmiana oświetlenia, i tu planuje hagena glo 2x24W dobrze wpłynie na baniaczek

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...