Skocz do zawartości

[54] Bojownikarium - Zygmunt


jucha
 Udostępnij

Jak oceniacie Juchowe bojownikarium  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniacie Juchowe bojownikarium

    • 1. dno :evil:
      0
    • 2. postaraj się bardziej :ugeek:
      5
    • 3. ujdzie w tłoku :roll:
      11
    • 4. całkiem w dechę (ale...) :P
      11
    • 5. rewelajda - tylko tak dalej 8-)
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Oświetlenie - 2*15W + philips genie 11watt do doświetlenia tylnych partii roślin (we wzroście nie pomaga ale wygląda fajnie)

Grzała - jakaś z termostatem jest, ale nawet nie wiem co to - z odzysku ;)

Filtracja - atman at-F302 (wydoli ;) )

 

Obsada

Zygmunt ;)

Dystyngowane damy sztuk trzech ;)

 

czyli harem bojownika 1+2

 

A łoto łon ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

i jego hołm

 

Dołączona grafika

sorki za ten monitor z tyłu ale nie chce mi się teraz zdjęcia robić nowego. Jak dorwę swój aparacik to zrobię porządne zdjęcia bo te wszystkie lustrzanki są do kija ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygmunt jak w mordę dał. No Pafeł miałam mu dać? A może Grzesiu?

 

 

Jak się ma cztery bojowniki i chcę małżowi powiedzieć co się dzisiaj robiło po praniu gotowaniu to łatwiej jest powiedzieć, że się U GIENIA, czy U ZYGMUNTA podmiankę robiło, czy roślinki rozsadzało. A nie tłumaczyć w którym akwarium, że pod ścianą którą i tym z... tego.. no... no wiesz którym noooo... tym z czerwonym bojkiem. Upraszczam sobie życie. Poza tym fajnie mieć rybę która nazywa się jak twój wujek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołączona grafika

 

 

Tak to się ma na dzień dzisiejszy. Zygmunt na jakiś czas zamieszkał sobie w 240-tce, ale wrócił do starego domku, w którym w międzyczasie zamieszkały neonki. Okazało się ze doskonale sobie ze sobą współgrają. Sorki za jakość zdjęcia ale robione z komórki. Jak zrobicie zrzutę na baterie dla mnie to będą lepsze zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja... :D Podobają mi się te twoje górzyste tereny :D (oczywiście o akwa piszę, żeby nie było... ;) ) Jeszcze bym małą plażę z przodu widziała i bojek nie miał by dylematu gdzie się na wczasy wybrać - w góry, czy nad morze :D

Ale (akwariumik) podoba mi się... Naprawdę! Dawaj aktualizacje jak się chwasty będą rozrastać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja... :D Podobają mi się te twoje górzyste tereny :D

Ale podoba mi się... Naprawdę! :)

Zobacz jaki człowiek może zrobić użytek z prawego przycisku i Backspace-a :D

 

dzięki za wszystkie komplementy ;)

Chyba komenty :D To i ja się wypowiem :P

No pikne, pikne to akwa :D .... Mjodzio :D

I znowu ;p Tylko te paskudne moczarki :/ nie może być ! Jak Ci zależy na zieleni to rotalka green i tej podobne :D Ogólnie patrz w górę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...