Skocz do zawartości

Co z tymi otoskami.


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z otoskami jest tak - jak mają pełne brzuszki (wyraźnie widać zielony kolor zawartości) to są zdrowe i jest szansa, że nie zdechną. Dodatkowo jak są ciemno ubarwione to jeszcze lepiej. Ja kupiłem ostatnio 3 otoski po 6 zł (Rzeszów - teraz też są po 6-7 zł) i niestety po 3 dniach zdechł jeden a po ok. 5 dniach dwa kolejne. Wszystkie były blade i chude. Chyba trafiłem na te co były do zdechnięcia :( Aklimatyzowałem je bardzo starannie (ok. godziny czasu !!!). Obecnie mam tylko 2 - ładnie wybarwione i wypasione :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój duży otosek jest ślicznie wybarwiony ale jakiś niemrawy :| a trzy mniejsze są trochę bledsze ale za to mają okrąglutkie brzuszki (aż śmiesznie wyglądają jak siedzą na szybce) i ciągle skrobią pyszczkami coś innego w akwa, chyba jutro skocze do zoologa i kupie jeszcze dwa zanim mi je całkowicie wykupią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shaniqa10 w którym sklepie dostałaś?

Z tego co mi wiadomo to nie żaden kryzys tylko lato ;) większość ryb importowanych pojawi się dopiero na jesień, oczywiście nie biorąc pod uwagę tych które już są, a otoski jak już się przekonaliście są bardo wrażliwe, tak że mało kto rozsądny będzie teraz sprowadzał aby ryzykować :arrow: więc kupujcie skorą jeszcze są. Tą samą wersje powiedział mi facet z ul.Dąbrowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shaniqa10 w którym sklepie dostałaś?

Z tego co mi wiadomo to nie żaden kryzys tylko lato ;) większość ryb importowanych pojawi się dopiero na jesień, oczywiście nie biorąc pod uwagę tych które już są, a otoski jak już się przekonaliście są bardo wrażliwe, tak że mało kto rozsądny będzie teraz sprowadzał aby ryzykować :arrow: więc kupujcie skorą jeszcze są. Tą samą wersje powiedział mi facet z ul.Dąbrowskiego.

Hmm :) mieszkam 80 km od Poznania kupiłam je w miejscowości Leszno [było tam wczoraj Grand Prix żużlu ;p] były p 5 zł :D

Shaniqa a kiedy się wybierasz w stronę Warszawy ?? ;)

moze w przyszłym roku :P hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak już tak temacie otoskowym to jak je rozmanażać a przede wszystkim jak rozpoznać płeć?? bo takich newsów nie widziałem? skoro takie branie na otoski to może rzeczywiście dałoby sie na tym interes zrobić nawet 5zł sztuka hmm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...