Skocz do zawartości

Co z tymi otoskami.


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Noo ogólnie, kto zna namiary na sklepy akwarystyczne w B-stoku :)

KAKADU w Centrum Alfa ul. Mickiewicza

AquaEl w Galerii Auchan ul. Produkcyjna

w tych dwóch w zeszłym tygodniu były otoski :) co do reszty nie wiem bo ostatnio innych nie odwiedzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym moim zaufanym sklepie mieli tylko jednego otoska :| w piątek albo w sobote pojade zobaczyć do Bielska w swerze i w auchan mają największy wybór ale sprzedawcy z auchan mnie nie lubią :P

w auchanie w bielsku nikogo nie lubią :roll:

mamie kiedyś chcieli piranie wcisnąć - do 38l :shock: - była bezemnie w auchanie :(

a co do sfery to największą wadą chyba są ceny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto był z Dolnego Śląska, to zapraszam do mnie, do Jawora. Fakt, że kupowałam jakoś ponad miesiąc temu, ale myślę, że nie powinno być kłopotu z zamówieniem. Jakby kto chciał, mogę się zapytać o najbliższą dostawę - cena 5zł za sztukę. Rybki pewnie z polskiej hodowli, bo je aklimatyzowałam w twardej i zasadowej wodzie (jak dla nich) i nadal są zdrowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zjezdziłem całe Bielsko i Żywiec a otoski mają tylko w zoologu w Auchan w BB po 9zł i to malutkie, są o 40% mniejsze od tego otoska co kupiłem w Bystrej za 6 zł ale za to są żywsze bo ciągle się ruszają i skrobią jak nie szybe to liście a ten duży niestety żadko się przemieszcza :(

powiem ze w Auchan marnie one wyglądały ale jak je wpuściłem do mnie do akwa to ożyły :mrgreen: (aklimatyzacja ok 45min)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...