Skocz do zawartości

Kalendarze 2013


Mapet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie i Panie, styczeń się kończy. Mamy te kalendarze?

 

Kalendarze są, zamówienie można składać. Pisać PW do ahaeda. Pierwsze kalendarze dla tych co zapłacili już są wysyłane - dzisiaj, najpóźniej w poniedziałek.

 

Tu jest link do tematu z zamówieniami i ze zdjęciem kalendarza kalendarz-zamowienia-t54634.html .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz moim zdaniem bardzo ładnie wyszedł. Jakość składu i druku bardzo dobra. Papier również (nie jest to może kredowa tektura czy pergamin ale jest ok).

Jakieś drobiazgi i szczegóły można by poprawić (np. zbędną moim zdaniem cyrylicę) i dopracować.

Może w przyszłym roku uda się zacząć trochę wcześniej, tak aby na spokojnie przedstawić gotowy projekt. Może wtedy więcej osób wyrazi zainteresowanie i w podobnej cenie uda się np. zrobić kalendarz w większym formacie?

 

W tym można się trochę przyczepić do jakości niektórych zdjęć, głównie do "poprzepalanych" liści i podłoży. W związku z tym pozostaje apelować do wszystkich, aby robiąc zdjęcia swoich zbiorników brali pod uwagę ich "wystąpienie" w kalendarzu. Żeby było w czym wybierać. I żeby było jeszcze ładniej niż teraz. :)

 

PS. fotografowanie-akwarium-oraz-obrobka-zdjec-t10176.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niektórych zdjęć nie dało rady wycisnąć więcej. Ten kalendarz był drukowany cyfrowo ze względu na koszty. Druk offsetowy wyszedłby lepiej. Niestety, koszta przygotowania do druku są zdecydowanie wyższe. Przy tym formacie i nakładzie cena jednostkowa oparłaby się o 50 złotych (nie mówiąc o zwiększeniu formatu, lub błyszczącym lakierze UV na zdjęciach). Na następną edycję minimum 200 chętnych, lub jakiś sponsor i będzie większy, ładniejszy i w porównywalnej cenie.

Do wszystkich co być może będą się starać o miejsce w kalendarzu:

-starajcie się robić fajne zdjęcia,

-zachowajcie oryginał w pełnej rozdzielczości.

Kalendarium było oparte o gotowy projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Właśnie mi przyszedł kalendarz. Bardzo fajnie wyszedł. Dzięki za miłą niespodziankę SuperAkwarium!, bo do czasu jak dostałem pw z prośbą o oryginał zdjęcia to nie wiedziałem, że taka akcja kalendarzowa jest organizowana :D Chociaż ja wybrałbym inne zdjęcie, z lepszych czasów mojego akwa :lol: .

Miło, na prawdę miło... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...