Skocz do zawartości

Kalendarze 2013


Mapet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No i zdziwisz kolego i to bardzo. Nie jesteś w temacie, więc się nie wypowiadaj bo ja doskonale wiem o co mi chodzi :) swoje akwa zgłosiłem na samym początku. I co? Łyso ci? Bo teraz to ja nie wiem o co ci chodzi... No właśnie... Czy aby na pewno wszystko w porządku? ;]

 

Nie widziałem go w zgłoszeniach.

A to ja jestem organizatorem tej akcji.

 

Edit: Jak chcesz znaleźć głupiego. To źle chłopcze trafiłeś.

Edit2:Proszę kogoś z moderacji o bana na kilka dni dla tego Pana. Nie mam ochoty, by kolejna rzecz się rozwaliła przez jakieś przepychanki tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli rzuciło się Wam jakieś akwarium w oko, prosił bym o przysłanie mi Pw-a z linkiem do galerii danego akwarium.

W celu kontaktu z jego właścielem o wyrażenie zgody na publikację.

Proszę o zatytułowanie takiego Pw-a: Kalendarz 2013.

Hmmm, więc co oznacza ten post?

To wy w tym momencie robicie z siebie głupków, bo ja mam rację :)

Hahaha bana za prawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hahaha bana za prawdę?

Powiem po raz ostatni spokojnie:

Wiele rzeczy upadło na forum. Bo były wiecznie takie właśnie akcje. Jakieś problemy.

Czy nie można jednej rzeczy przeprowadzić spokojnie?

O co się wykłócasz? Że nie rozumiesz 3 prostych zdań?

 

Wszystkie akwaria jakie były zgłoszone są wystawione.

To, że chciałeś by na Ciebie poczekano. A teraz próbujesz siać zamęt. No wybacz ;).

Nie zdążyłeś? Nie miałeś fotki swojego akwa? To nie jest nasz problem. Termin to termin.

 

 

Ja wyjaśniłem wszystko co było niejasne w tej sytuacji. Nie zamierzam kontynuować rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nowe fotki dodałem w niedzielę, ale zawsze można było jeszcze wcisnąć którąś z nich do ankiety. Myślę, że to nie jest problem, a poza tym były jeszcze te stare zdjęcia. Byle jakie, ale zawsze jakieś. Miłego oglądania kalendarzy :) Żegnam :)

 

nemo130: Regulamin pkt. 4 = +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nowe fotki dodałem w niedzielę, ale zawsze można było jeszcze wcisnąć którąś z nich do ankiety. Myślę, że to nie jest problem, a poza tym były jeszcze te stare zdjęcia. Byle jakie, ale zawsze jakieś. Miłego oglądania kalendarzy :) Żegnam :)

 

nemo130: Regulamin pkt. 4 = +1.

 

 

Wysłałeś mi link do któregoś zdjęcia czy do galerii? Nie. Czytasz ze zrozumieniem? Umiesz czytać to co sam piszesz?

Tak bardzo się upierasz, to masz moją zgodę na wklejenie Twojego Pw-a do mnie z Twoim zgłoszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia finałowej dwunastki zostały przesłane "dalej". Jeżeli zostaną zatwierdzone, będę mógł Wam podać jakie i w jakiej kolejności zdjęcia znajdą się w kalendarzu. Są zmiany gdyż nie wszyscy odpowiedzieli na pytanie o zgodę jak i niektórzy się nie zgodzili.

Teraz czekamy na odpowiedź i więcej konkretów mam nadziję, że będę mógł Wam podać wkrótce (kiedy będzie kalendarz wydrukowany, w jakiej formie, w jakiej cenie itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Styczeń - snocho

Dołączona grafika

 

2. Luty - firefighter1

http://forum.superakwarium.pl/resources/image/31901

 

3. Marzec - SzaraMysz

http://forum.superakwarium.pl/resources/image/31128

 

4. Kwiecień - Nantai

http://forum.superakwarium.pl/resources/image/31994

 

5. Maj - 3Xpro

Dołączona grafika

 

6. Czerwiec - Nantai

http://forum.superakwarium.pl/resources/image/31536

 

7. Lipiec - Faethor

Dołączona grafika

 

8. Sierpień - S'Sayan

Dołączona grafika

 

9. Wrzesień - kamil554

Dołączona grafika

 

10. Październik - yorki

Dołączona grafika

 

11. Listopad - Ahaed

http://img17.imageshack.us/img17/7256/img5326p.jpg

 

12. Grudzień - Jungu

http://i11.photobucket.com/albums/a161/jungu/DSC_0200A.jpg

 

 

 

Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem. Zdjęcia mogą się nieco różnić od tych (ale są to wciąż zdjęcia tych samych akwarii i aranży). Gdyż potrzebne były do druku o większym formacie. Tak jak np: użytkownika SzaraMysz będzie zdjęcie od frontu akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno się za to wzięliśmy. Najpierw ustalanie chętnych, potem zgłaszanie i wybór zdjęć, oczekiwanie na odzew właścicieli zdjęć. Teraz tylko przygotowanie do druku według poprawek Mapeta i sugestii pojawiających się na forum, oprawa i do końca roku powinien być u chętnych.

Uwaga na przyszłość: następny kalendarz trzeba przygotowywać dużo wcześniej, by był czas na pomysły i zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie rudej bym zistawil tak jak jest. onfejs nie konicznue bedzie wygladalo tak ciekawie. wytnijcie tylko polke rozmazcie tlo i tyle :-P (a tak sie ruda starala posprzatac polke) Co do formaru to radze duze zdjecie nieduze cyferki i zeby byly imieniny. do obejrzenia zdjec czekalem z decyzja. Ja tez go chce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że nie poodpisywałem ale ja też czekałem na odpowiedź, gdyż ja sam nie mogłem powiedzieć czy zdjęcia będą ok do druku.

Wszystkie zdjęcia, które przysłaliście mi na PW są w kalendarzu. Nie te z Ankiety.

 

Zdjęcia mogą się nieco różnić od tych (ale są to wciąż zdjęcia tych samych akwarii i aranży). Gdyż potrzebne były do duku o większym formacie. Tak jak np: użytkownika SzaraMysz będzie zdjęcie od frontu akwarium.

Polonistą nigdy nie byłem, następnym razem spróbuję wszystko jaśniej sformułować, żeby było dla wszystkich zrozumiałe (lub Wy zacznijcie czytać ze zrozumieniem).

Nie miałem czasu, żeby każde nadesłane przez Was zmniejszać na wymogi forum i tu wklejać.

 

 

Edit:

 

Niestety cała reszta nie jest ode mnie zależna.

Drukowanie, wysyłka, pieniadze...

Jakie kolwiek informacje Wam teraz napisze są to informacje które zostały mi przekazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy konkret.

Kalendarze są już wydrukowane.

Teraz czekamy aż przyjdą do nas.

Pokażemy zdjęcia kalendarza jak wygląda w rzeczywistości

Wtedy podamy Wam do kogo się zgłaszać się z wpłatami na konto. Konto będzie podane poprzez PW.

Koszt:

1 szt. 25 zł + 5 zł wysyłka (koperta, opłata pocztowa)

2 szt. 25zł + 25 zł + 5 zł wysyłka + 2 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...